Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Głosowanie na nieoficjalne, polskie serwery Guild Wars 2

44 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2012 o 21:43, vegost napisał:

Szkoda, że tym razem druga odsłona będzie wyłącznie po angielsku ;(

Kolega się przejęzyczył - miałeś chyba na myśli: "całe szczęście, że nowe GW będzie tylko po angielsku" :D
Pamiętam jak grałem w jedynkę z kolegą, a on sobie polską wersję załączał i jakie z tego wynikały nieporozumienia językowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych serwerów dla "polaczków", trzymam się od tego siedliska plebsu jak najdalej. Z ponad 90% Polaków nie da się grać w żadne gry online, bo cię np. zaczną wyzywać bez powodu, bo im to sprawia radość. Już się nawet nie przyznaję jak gram, że jestem Polakiem, bo nasze kochane "polaczki" taką renomę nam zrobiły. Ciekawi mnie co będzie za 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby GW2 od razu miałby polskie serwery, nie zastanawiałbym się nawet minuty nad zakupem. A tak mam wątpliwości czy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 21:46, PinKee napisał:

Kolega się przejęzyczył - miałeś chyba na myśli: "całe szczęście, że nowe GW będzie tylko
po angielsku" :D
Pamiętam jak grałem w jedynkę z kolegą, a on sobie polską wersję załączał i jakie z tego
wynikały nieporozumienia językowe :)


Oj tam, wtedy GW byłby otwarty dla tych, co nie znają angielskiego :P Jak pamiętam to było coś, duże mmo z polskim napisami bomba :) Dlatego też nie lubię grać po angielsku w coś tak dużego. Za dużo kombinowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 21:49, kotlecik5 napisał:

Żadnych serwerów dla "polaczków", trzymam się od tego siedliska plebsu jak najdalej.
Z ponad 90% Polaków nie da się grać w żadne gry online, bo cię np. zaczną wyzywać bez
powodu, bo im to sprawia radość. Już się nawet nie przyznaję jak gram, że jestem Polakiem,
bo nasze kochane "polaczki" taką renomę nam zrobiły. Ciekawi mnie co będzie za 10 lat...


To ty w takim razie też jesteś plebsem i nie do rozwiniętym Polaczkiem.Też mówisz o sobie, jako Polaczku.A tak na poważnie, to wy jesteście jacyś niedorozwinięci.To, że na serwerach jest full dzieci, to od razu nie oznacza, że wszyscy Polacy to debile i idioci.Odpieprzacie dziecinadę jakich mało-,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 22:29, Kajmal napisał:

To, że na serwerach
jest full dzieci, to od razu nie oznacza, że wszyscy Polacy to debile i idioci.Odpieprzacie
dziecinadę jakich mało-,-

Nie oznacza, ale ludzie myślą, że wszyscy polacy są tacy sami. Czyli na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 22:37, Karanthir666 napisał:

Nie oznacza, ale ludzie myślą, że wszyscy polacy są tacy sami. Czyli na jedno wychodzi.


Niestety jest tak, że jak ktoś zrobi coś głupiego to od razu myślą, że wszyscy są tacy. Stąd taka a nie inna opinia o polskich graczach gdziekolwiek. Sam byłem piętnowany, za to, że jakiś idiota robił zadymy czy zachowywał się nieodpowiednio. Ale nie dziwie się, że mają o nas takie zdanie. Brak wychowania do tego prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupota na tym forum osiągnęła max poziom.Wyjdzcie raz na jakiś czas z domu i dowiecie się, że Francuzi to durne żabojady, Rosjanie to chlejusy, Amerykanie grubasy, Niemcy komuniści itd.We wszystkich państwach np:Amerykanie uważają siebie za pępek świata(ale wiemy jak sie naprawdę), a Francuzów za durnych żabojadów, nas za chlejusów, Rusków też i tak będzie uważał każdy człowiek z innego państwa.Wszyscy nawzajem po sobie jeżdzą, ale żeby Polacy po Polakach?
Furusu@ Ty wogle najlepiej nie kupuj GW2, bo serwery przez twoją głupotę padną;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im się wydaje, że w innych nacjach tego nie ma, bo po prostu nie rozumieją innych języków w tym stopniu co język polski. A angielskie obelgi typu GTFO, F** OFF itp, itd. traktują jak codzienne trendy pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech wybiorą jaki jakikolwiek serwer byle nie amerykański gra z amerykanami w grach online to zuo.
Głupie, chamskie amerykańskie dzieci to jakieś 99% populacji amerykańskich serwerów. ( tak wiem stereotyp ale niezwykle w moim przypadku się potwierdza i tak wiem nie wszystkie ale u nich ten odsetek głupich dzieci do normalnych jest jakoś szczególnie zawyżony)
Gra z nimi najcześciej kończy się po przegranym meczy odzywką "easy/too easy" a wygranym "cheater"

@kotlecik5
Jak ja nienawidzę określenia "polaczek", czy "polaczkowie" - aż mnie dopada biała gorączka.
Nie mieć szacunku dla własnych rodaków i dla siebie samego już chyba niżej nie można upaść
Czy chcesz czy nie też jesteś POLAKIEM

A tak na marginesie
Czy to przypadkiem nie podpada pod rasizm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 22:29, Kajmal napisał:

To ty w takim razie też jesteś plebsem i nie do rozwiniętym Polaczkiem.Też mówisz o sobie,
jako Polaczku.A tak na poważnie, to wy jesteście jacyś niedorozwinięci.To, że na serwerach
jest full dzieci, to od razu nie oznacza, że wszyscy Polacy to debile i idioci.Odpieprzacie
dziecinadę jakich mało-,-


Naucz się czytać, nigdzie nie użyłem słowa "wszyscy". Mówię o dziecięcej pladze, której jest pełno wszędzie, gdzie tylko da się potrolować i pow...kurzać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 01:23, gracz_155 napisał:

Gra z nimi najcześciej kończy się po przegranym meczy odzywką "easy/too easy" a wygranym
"cheater"


Tak jest zawsze, jak wygrywa od nich lepszy. Przyzwyczaiłem się do tego na walkach pvp :) To, że nie używam cash shopu i ich leje to jestem cheater :)

Dnia 07.08.2012 o 01:23, gracz_155 napisał:

Nie mieć szacunku dla własnych rodaków i dla siebie samego już chyba niżej nie można
upaść


Takich ludzi jest pełno i pełno chodzi takich debili po ulicach. Pod moim domem często widzę i słyszę taką hołotę bo inaczej tego nazwać nie można. Gdyby organy państwa lepiej przykładały się do pracy to nie było by tego chamstwa na ulicach i w grach. Wszyscy płacimy za błędy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 20:51, BzzzYczeK napisał:

Szczerze, jesteście żałośni, zachowujecie się jak byście byli lepsi od tych co nazywacie
noobami. Takie wywyższanie sie, że niby ja jestem inteligentniejszy, jest po prostu ubliżające
wam. Każdy ma prawo grać w gry mmo i po to są osoby bardziej za znajome z systemem i
światem gry, by pomóc i pokierować tych o mniejszej wiedzy


Widać, że nigdy nie miałeś do czynienia z "polskimi" serwerami. Niech przykładem będzie BL z WoW''a, gdzie po 1.5 roku gry Anglicy (rodowici Anglicy) piszą na generalu "kurwa people" o czymś musi świadczyć prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamadan eng - 1
"Wts item"
Kamadan pl - 1
"Ale wyk******* gra", "ale z ciebie ci****"

Zrozumiałeś czy narysować schemat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery gier mmo, gdzie jest duże zgrupowanie Polaków, Włochów, Rosjan, czasem Norwegów to zło. (Oczywiscie nie zawsze, ale w większosci przypadków). Usilne wciskanie swojego języka całej społecznosci serwera i totalne kozaczkowanie. Jak zwykle będę szukał serwera gdzie jest najwięcej osób z zachodniej europy. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

huehue wiedzialem co sie tu stanie

stereotypowi hejterzy stereotypowo trzymaja sie z dala lod stereotypowego polactwa po czym i tak stereotypowo beda z nim grac i OCZYWISCIE stereotypowo narzekac jakie to ono biedne chamskie i zaplute

gralem ci ja w gw1 i te legendarne nieznosne polactwo okazywalo sie celowym trollingiem w dziewieciu na dziesiec przypadkow

trzeba nielichego narcyzmu i pospolitej arogancji by traktowac w ten sposob jakby nie patrzec wlasnych rodakow bo community w mmo

niespodzianka

nie dzieli sie na idealne spoleczenstwo i polactwo tylko na fajnych ludzi i idiotow

ze renome sobie zrobilismy?

gorsza renome robimy sobie tego typu komentarzami pod pospolitym newsem dotyczacym nieoficjalnego (OH NO!) serwera

ale co ja tam wiem w gw1 mialem nick Polski Polak Pl

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 00:25, Kajmal napisał:

To ty w takim razie też jesteś plebsem i nie do rozwiniętym Polaczkiem.Też mówisz o sobie, jako Polaczku.A tak na poważnie, to wy jesteście jacyś niedorozwinięci.
Furusu@ Ty wogle najlepiej nie kupuj GW2, bo serwery przez twoją głupotę padną;p

Ostrzeżenie za brak szacunku dla rozmówców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować