Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz zwiastun multiplayera Call of Duty: Black Ops II

39 postów w tym temacie

Oj ludzie, hejterzy z Was. Naprawdę uważacie, że CoD-a lubią tylko "bezmyślne istoty"? Obrażacie tym tych, którzy po prostu lubią styl multi oferowany przez tą serię. Zabronicie im? Ludzie, którzy wymiatają, grają codziennie, zabronicie im kupować co roku nowego CoD-a? :P Dla fanów to nie jest "shit".

Oczywiście, szkoda, że to cały czas to samo (ktoś porównał do BF2142... Toż to zupełnie inaczej wygląda, ten BF był o wiele bardziej futurystyczny), ale trudno się mówi i po prostu się to omija i kupuje/gra w co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co roku ogromny hejt na nowego CoD-a, co roku hejt na ludzi którzy go kupują (bo im się on podoba), co roku teksty że seria się stacza. Normalka.
Ja chętnie kupie BOII, akurat na PS3 będę miał FPS-a. Co z tego że grafika jest słaba skoro gameplay jest dobry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu mi się wydaje, że jak ktoś mówi, że dana gra jest dla dzieci/gimnazjum to sam prezentuje poziom grupy, którą stara się obrazić? (Ta uwaga zwłaszcza do Veniu1 i paru innych) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i kotlet, ale to jaki grywalny, mi się to podoba, jak zobaczyłem jak wygląda uwielbiany bf3 to wydaję mi się, że cod jest lepszy, może grafika gorsza, ale bugi te same, i tu i tu jest ich pełno więc nie rozumiem, ja wolę krótką rozwałkę z cod''em, niż długo spędzać z bf''em, bo mi się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 11:41, Henrar napisał:

Czemu mi się wydaje, że jak ktoś mówi, że dana gra jest dla dzieci/gimnazjum to sam prezentuje
poziom grupy, którą stara się obrazić? (Ta uwaga zwłaszcza do Veniu1 i paru innych) :D


Bo przecież Bf3 jest tylko ludzi powyżej 35 roku życia, a gracze są kulturalni i współpracują ze sobą.

PS. Polecam sprawdzić xfire Venia i jego most played. He he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby ta gra nie miala w tytule CoD to by ja wysmiano, ze syf jakich malo jak na 2k12.. Ogladajac ten gameplay to mialem wrazenie, ze sie cofnalem w czasie gdzies tak do okolic 2005 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to zaskakująco...dobrze :] Oczywiście zagram - odsłony od IW omijam, ale od Treyarch przyjmuje z przyjemnością. Do zobaczenia na serwerach :]

btw - Czytając ten wątek całkiem nieźle się ubawiłem :D Hejterzy to już nawet nie poziom gimnazjum, tak jak wcześniej, ale wczesnej podstawówki, byle tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 14:44, retioz napisał:

Co to jest Call of duty czy Mass Effect ?
Z coda nie niezły syf robi.CoD w przyszłości? To nie ujdzie...


CoD od kilku części to już taka bajka, że to w przyszłości też ujdzie, bo bardziej bajkowe niż jest, to już nie będzie.
Co do trailera - dziwne, ale przypomina mi to Blacklight: Retribution, tak po prostu mi się to z tym skojarzyło. Ten elektryczny nadajnik-tomahawk (czy co to tam jest) oraz latające wybuchowe "ptaszki" są lekko śmieszne, ale reszta ujdzie w tłoku. MW3 nie kupiłem, może BO2, po jakiejś obniżce. Pewnie optymalizacja tak samo "genialna" jak pierwszego BO, więc poczekam kilka miesięcy aż to załatają - po co się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 09:40, Veniu1 napisał:

Nawet nie chciało im się robić nowych dźwięków..Lecz dzieci (a raczej ich mamy) to i
tak kupią. Nie wiem po co kupywać po raz 3 odgrzewany kotlet, gdzie nawet dźwięk odgrzewania
i panierka jest taka sama. Albo człowiek już się nie uczy na błędach, albo dzisiejsze
dzieci to idioci jakich mało.


Hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 09:40, Veniu1 napisał:

Nawet nie chciało im się robić nowych dźwięków..Lecz dzieci (a raczej ich mamy) to i
tak kupią. Nie wiem po co kupywać po raz 3 odgrzewany kotlet, gdzie nawet dźwięk odgrzewania
i panierka jest taka sama. Albo człowiek już się nie uczy na błędach, albo dzisiejsze
dzieci to idioci jakich mało.

Te dziesiątki tysięcy ludzi grających w tej chwili (jak i w każdej innej) w Modern Warfare 2 i Black Opsa i Modern Warfare 3 na pewno się z tobą zgodzi, że trzeba tu się czegoś uczyć na błędach, a te gry to porażki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 11:32, Zdenio napisał:

Oj ludzie, hejterzy z Was. Naprawdę uważacie, że CoD-a lubią tylko "bezmyślne istoty"?
Obrażacie tym tych, którzy po prostu lubią styl multi oferowany przez tą serię. Zabronicie
im? Ludzie, którzy wymiatają, grają codziennie, zabronicie im kupować co roku nowego
CoD-a? :P Dla fanów to nie jest "shit".

Oczywiście, szkoda, że to cały czas to samo (ktoś porównał do BF2142... Toż to zupełnie
inaczej wygląda, ten BF był o wiele bardziej futurystyczny), ale trudno się mówi i po
prostu się to omija i kupuje/gra w co innego.


Zgadzam się z tobą w 100% i z wszystkimi innymi twierdzącymi, że seria Call of Duty to co roku to samo... Chcę bowiem dodać, że niektórym się to podoba i nie wynika to z tego, że są "idiotami" tylko najnormalniej w świecie lubią oferowany tryb rozgrywki. Wiem, że przeciwnicy CODa powiedzą, że wydawanie 200zł co roku (mówię o konsolach) jest chore. Może i trochę jest, ale ludzie po roku gry mają już dość tych samych map i wolą wydać pieniądze na nową grę niż na DLC, które nie są warte 50zł --> trzeba być niemądrym aby wydać tyle pieniędzy na coś takiego.

Odnoścnie dzieci grających w CODa. Macie racje, że większość graczy, których spotykamy grając w multi to dzieci. Niestety tak jest i będzie. Trzeba się z tym pogodzić. Rzadko napotkamy na zespół, z którym można współpracować, dlatego dobrze jest mieć znajomych i grać własnym gronem.

Na koniec chcę dodać, że ja postrzegam CODa jako grę zręcznościową i nie traktuję jej jako grę, która ma odzwierciedlać rzeczywistość. Piszę o tym, gdyż wiele osób rozpisuje się o tym jaki to COD jest nierealistyczny. Twórcą tej gry nie o to chodzi i mi się to podoba, chodź często bywa tak, że denerwuję się grając w multi z wiadomych przyczyn (tysiąc strzałów, a on nadal żyje :D). Trzeba z tym żyć i to zaakceptować, gdyż filozofia twórców CODa nie zapowiada się, aby uległa zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 16:37, Kadaj napisał:

Pohejcić pod newsem o Call of Duty: +5 do dorosłości. ;p


Tia, lepiej tego ująć nie mogłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 11:12, Veniu1 napisał:

> "I tak kupią to dzieci", "tylko grają w to dzieci", "dzieci tu dzieci tam"... "grafika

> nie ta", "silnik nie ten", "silnik to, silnik tamto" - serio? Widzę, że przeciwnicy
CoD
> to same dorosłe, rozwinięte i spostrzegawcze osoby.

Bo tutaj chodzi o walke dla konsumentów, jeśli bardzo lubisz modne odgrzewane jedzenie
sprzed 3 lat sprzedające się jedynie dzięki ogromnym nakładom funduszy ze strony dzieci
to prosze bardzo. Aż dziw bierze do czego są zdolni ludzie... Rozumiem że ktoś może dawać
Cod''om nowe szanse, czekająć coś na wzór wielkiej czwórki, ale to nie nadejdzie, Activision
spoczęło na laurach, zrozumiało że ma do czynienia ze sferą wygłodniałych bezmyślnych
istot, które kupią ich produkt tylko dlatego że jest modny.
Do tego jak zwykle gra będzie bez jakiegokolwiek zbalansowania broni czy czegokolwiek....
Czasem trzeba pograć w stare gry, aby zrozumieć jaki shit nam teraz serwują i to odgrzewany.
Battlefield też do końca nie złoci się w moich oczach bo nie przypadają mi do gustu gry
F2P, tak mówie tutaj o konkretnych Heroes i P4F, ale czy grałeś może w Bf 2 ( nie Bad
Company 2!), Vietnam, 1942 czy BF 2142? fakt, zero kampani, ale wiesz jakie to kiedyś
było przyjemnie grywalne?



Jak to dobrze, że na tym forum mamy Ciebie. Jedynego znawcę i nieocenionego krytyka.

Po prostu skończ pleść głupoty i zaakceptuj to, że ludzie mają pieniążki i chętnie je wydają na CoDa co roku. A robią to właśnie dla tego, że... o nie! - podoba im się ten rodzaj rozgrywki i forma w jakiej jest podana.

I tak grałem w wymienione przez Ciebie tytuły. Fajnie, że przypadły Ci do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie za wulgarne słownictwo.
Pamiętaj też że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię tak długo jak robi to kulturalnie i na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować