Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - wrażeń ciąg dalszy

54 postów w tym temacie

Mala uwaga: gdy na glownej stronie przy newsie dotyczacym pojawienia sie nowego tekstu klikam na "wiecej" oznacza to, iz chce przeczytac dany tekst. Ale zamiast mi go pokazac, serwis wyswietla mi jeszcze jedna posrednia strone, gdzie musze kliknac na kolejnego linka. Nie wydaje mi sie to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 21:10, Bigjack7 napisał:

Tak mi sie jakos wydaje ze ja mialem przyjemnosc grac w party z Flintem :] Bo postac mi jest
znana :)


Niewykluczone, zresztą prześlicznych skrytobójczych z zapędami autodestruktywnymi nie zapomina się łatwo =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, jesli możecie to dajcie do wszystkich tego typu tekstów możliwość powiększenia tych malutkich screeników bo tam gó...nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisałem w "W samo południe czyli naczelny ma głos" czy jakośtak ten temat :P, żebyście zrobili łątwy przycisk do rukowania felietonów, bo wole to czytać analogowo ^.^. I najlepiej, zeby to nie pod felietonem były komentarze, ale pod tym newsem z głównej, bo tak z komenatrzami się drukuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 22:12, wikweb napisał:

Mam prośbę, jesli możecie to dajcie do wszystkich tego typu tekstów możliwość powiększenia
tych malutkich screeników bo tam gó...nic nie widać

Niech zgadnę? Firefox? Pojawił się jakiś problem z powiększaniem screenów pod FF, diagnoza w toku.
Powiększeń nie ma tylko w artykułach przeglądowych, ze względu na zatrważającą jakość i rozdzielczość archiwalnych screenów ze starych gier - poza tym wszędzie będą działać (gdy usuniemy tajemniczy problem z FF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 22:50, dark raziel napisał:

No właśnie - Assasin jest DO BANI jako primary. nadaje sietylko do zarzucenia nań Death Novy,
albo jako ciało dla MMa. Przekombinowana klasa...


Nie zgadzam się, mi się skrytobójczynią gra bardzo przyjemnie. Owszem, mam megawysoką śmiertelność, ale zabawa jest przednia =).


Dziękuję wszystkim za miłe słowa pod adresem tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej widać, że Flint nie pisał tego NA OSTATNIĄ CHWILĘ(za 5 dwuansta ).

Aha - pozmieniaj trochę interfejs - warto pokazać, że nei trzeba nic instalować dodatkowego, żeby dostosować sobie "międzymordzie". No i do tego w GW masz takie uąłtwienie jak przypisanie wszelkich informacji do konta, a nie do gry. W efekcie wystarczy sie zalogować na dowolnym kompie i masz swój interfejs, oraz klawisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi takze swietnie sie gra asasinem, ale nie jest latwo, jest jak byc powinno ;)Duzy dmg, slabe szanse na przezycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, planuje na wakacje zakupić Guild Wars .
Po przeczytani tekstu mam wrazenie że lepij by było zakupić Guild Wars: Factions
co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 00:11, rafels7 napisał:

Witam wszystkich, planuje na wakacje zakupić Guild Wars .
Po przeczytani tekstu mam wrazenie że lepij by było zakupić Guild Wars: Factions
co wy na to ?


Najlepiej kupić GW wraz z GW F.
Ja zbieram kase na GW bo Factions już mam no a przy okazji kupie sobie pakiet dodatkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 20:11, Lucas the Great napisał:

> Kurzicks (a nie Kuzricks)
> Xunlai (a nie Xunai)
Masz rację. Poprawiamy.


przegapiliscie jeszcze jednego ''kuzricka'' :P

"Czy wesprze swoimi zdolnościami Kuzricków czy Luxonów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 01:17, Arkadiusz napisał:

przegapiliscie jeszcze jednego ''kuzricka'' :P


Nigdy nie byłem dobry w przepisywaniu "dziwacznych" nazw własnych, stąd pomyłki. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować