Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed Most Wanted - Criterion Games odpowiada na Wasze pytania

52 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2012 o 17:41, Dared00 napisał:

> Tu nie chodzi o fakt, że NFS to była seria bez tuningu czy z tuningiem. Tu chodzi
o fakt,
> że wyszła sobie taka część gry MOST WANTED, w której BYŁ TUNING. Natomiast teraz
wychodzi
> gra o nazwie MOST WANTED, która z poprzednią nie ma NIC wspólnego prócz nazwy. Rozumiesz,

> czy trzeba prościej? Udajesz takiego co nie rozumie, czy po prostu nie rozumiesz?

Rozumiem i rozumiałem, nie musiałeś wysilać swojego nadnaturalnego intelektu i rzucać
we mnie błotkiem. Swoją drogą faktycznie nie chodzi tu o ten fakt, nie mam pojęcia, skąd
go wyjąłeś. Ale przecież ja jestem idiota, więc luz.
> Miałeś zwalonego Hot Pursuit bez tuningu? Miałeś.
Miałem? Nie miałem. Ja dostałem tylko fajnego Hot Pursuit. Damn, EA znowu mnie wykiwało,
chamy.
> Ale MW powinien go mieć i tu nie ma nad czym debatować nawet.
Zobaczymy po premierze. Jeżeli gra będzie dobra bez tuningu, to znaczy, że mieć go nie
musi.


Ależ nie miałem zamiaru rzucać błotem. Po prostu ktoś pisze, że gra powinna mieć tuning bo pierwowzór miał. A Ty, że NFS nie miał i dopiero U/U2/MW to wprowadziło. No i dlatego, że wprowadziło to powinno go mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no kupa, kupa i jeszcze raz kupaaaaa!

Lecą sobie wszyscy w tak maksymalne kulki, że brak słów.
Dlaczego to g*wno będzie mieć nazwę "Most Wanted", no dlaczego ja się pytam?!
MW to klasyk. Wszyscy czekali na drugą część, a tu ma się pojawić coś co z prawdziwym Most Wanted będzie miało niewiele wspólnego. Czyli wychodzi to co zauważyło już parę osób - zwyczajny skok na kasę PO RAZ KOLEJNY, tyle, że tym razem perfidnie zostanie wykorzystana stara nazwa gry i wszyscy Ci, którzy nie czytają o grach, kupując na ślepo po nazwie nowego NFS''a zostaną zwyczajnie oszukani...

Już tylko pozostaje czekać na nowego Undergrounda, który nie będzie miał tuningu i którego z resztą w MW też chyba nie będzie? Kul.

Zamiast coś iść do przodu - idzie wstecz. Od gier oczekujemy wszystkiego więcej/lepiej/bardziej/łączenia elementów/czegoś świeżego - otrzymujemy kotleta bez mięsa a jeżeli chcemy do tego chociażby kartofelki to musimy zapłacić za DLC. Do tego pewnie okaże się, że ziemniaczki rozgotowane... O surówce ani deserze nawet nie ma co wspominać. Pozostaje głodówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh te autologi, battlelogi, elite itp nie lubie portalow spolecznosciowych, ktore sa nam wpychane na sile z kazda gra.

> O surówce ani deserze nawet nie ma co wspominać. Pozostaje głodówka.

Ale i zaoszczedzone pieniazki... Zreszta piszesz, ze MW to klasyk. Klasyk ktory wydalo EA i oni moga zrobic z nim co chca - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tu jest typowy przykład żerowania na marce. Dlaczego nie nazwali tego tworu inaczej? Ponieważ tak zdobędą więcej klientów. Jeśli chodzi o tuning to byłby na plus, szczególnie w multi. Można byłoby się w jakiś sposób wyróżnić i mieć do czynienia z ciekawymi koncepcjami innych graczy. Gra sama w sobie może nie być porażką, ale właśnie porażką jest żerowanie na tytule, który nie będzie miał nic wspólnego z prawdziwym Most Wanted. Szkoda, bo liczyłem na jakąś fabułę, odblokowywanie stopniowo nowych samochodów i właśnie tuning, którego od kilku części mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nowy MW podoba. Jeśli nie podoba Wam się multi, to przecież możecie pokonać 10 kierowców w Singlu. Może będą oni nawet trudniejsi od 15 z MW 2005 ? I powiedzieli też prawdę - kiedy pracują nad Burnoutem, pytają o NFS, a kiedy tworzą NFS, to pytają o Burnouta. Też by mnie to nie co irytowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidzę NFS''ów, ale jak widzę, że grę robi Criterion to ciepło mi się rozi w pozytywnym sensie tego słowa, bo pamiętam znakomity Black na PS2, ale jak widzę logo EA to słabo mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować