Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2012: Podsumowanie pierwszego dnia targów

37 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2012 o 13:28, VioleT3K napisał:

Dobrze, że nic nie napisaliście o Total War: Rome 2, bo jeszcze, nie daj Boże, mógłbym
być zadowolony

Zdajesz sobie sprawę że targi trwają kilka dni, a konferencja SEGI była dopiero godzinę temu ? (i jeszcze chyba trwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 13:43, Ostrowiak napisał:

weź się mysza wreszcie ogól, bo ci ludzie będą dawać drobne na bułkę


Nie znasz się albo przemawia przez Ciebie zazdrość ;D Hahaha ;DDDD
To się nazywa stylówa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 13:37, Darkstar181 napisał:

> Dobrze, że nic nie napisaliście o Total War: Rome 2, bo jeszcze, nie daj Boże, mógłbym

> być zadowolony
Zdajesz sobie sprawę że targi trwają kilka dni, a konferencja SEGI była dopiero godzinę
temu ? (i jeszcze chyba trwa)


A to ciekawe, na konkurencyjnym serwisie byli w stanie o grze napisać. Magia. Z tego co słyszałem, Rome 2 nie był prezentowany przez SEGA, tylko przez Deep Silver Koch Meda oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nakręciliście podsumowanie dnia w kiblu.

Kiedy już myślałem, że wideo na parkingu hotelowym nie może być gorsze, tak postanowiliście nas zaskoczyć i... cofnąć się w rozwoju. Czy Wy w ogóle czytaliście wątek nt. życzeń gamescomowych? Bo mam wrażenie, że go zlaliście. Jednym słowem: FAIL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 14:40, Vojtas napisał:

Nakręciliście podsumowanie dnia w kiblu.


Heh, faktycznie na to wygląda :D Zapewne kręcili nocą i było to jedyne miejsce zapewniające zadowalający poziom oświetlenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 17:51, aope napisał:

Heh, faktycznie na to wygląda :D Zapewne kręcili nocą i było to
jedyne miejsce zapewniające zadowalający poziom oświetlenia :)


Na takie imprezy bierze się własne światło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 14:01, VioleT3K napisał:

ciach


Ano magia. A wpadłeś na to, że ktoś mógł mieć termin dzień wcześniej? No halo, te targi trwają kilka dni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 13:43, Ostrowiak napisał:

weź się mysza wreszcie ogól, bo ci ludzie będą dawać drobne na bułkę


Już dają. Więc nie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia...
Tytułujecie się jako jedna z największych i najważniejszych stron o grach w Polsce, wywalacie masę reklam (w tym te wkurzające na całą stronę na początku każdego newsa) i... Kręcicie podsumowanie w łazience?! Na litość Boską, można by chociaż jakiś plakat powiesić i od razu byłoby lepsze tło. Poza tym piszcie sobie nast. razem scenariusz do tego typu wypowiedzi. Może wtedy dostaniemy więcej konkretów a mniej oczywistości.


a Myszasty... Ja rozumiem posiadanie własnego "stylu", ale dbanie o siebie to nie jest obciach, za to noszenie kudłów nawet u Brada Pitta nie wygląda dobrze, a co dopiero u Ciebie. I tak, to ma znaczenie. Bo jako wasz odbiorca chyba mam prawo wymagać, żeby prezenter nie wyglądał jakby go zwymiotowano.


(to mi się teraz "oberwie" od innych ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 21:09, Antosz napisał:

Tragedia...


No co prawda to prawda, materiały video nie wychodzą gram.pl zbyt dobrze. Słabe letsplaye, wywiady video i te relacje. Jak to się nie polepszy to wolałbym przygotowane jakieś nagranie audio i jakiś game-play/trailer w tle na to. Podcasty wychodzą wam fajnie, ale nagrywanie takich relacji z takim samym "luzem" .. to jednak nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować