Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uprising44 - GamersGate ujawnia datę premiery i wymagania sprzętowe; nowe screeny

11 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

[Zaktualizowano] GamersGate jest pierwszą platformą, za pośrednictwem której można zamówić Uprising44. W karcie gry znaleźliśmy sporo cennych materiałów i informacji na temat tej polskiej produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Uprising44 - GamersGate ujawnia datę premiery i wymagania sprzętowe; nowe screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to dość mizernie. Powiem szczerze, że myślałem o tym, iż ta gra będzie czymś w stylu Commandos. A zrobią z tego taki shooter, z którego był dobry pomysł ale wykonanie będzie średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram ostatnio w średniaki i dają mi więcej frajdy niż drogie wodotryski. Za 50zł chętnie kupię polską wersję gry jak wreszcie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to dobrze. Zwłaszcza, że porzucili koncepcję strategii na rzecz co najwyżej średniej strzelanki. 50zł to trochę drogo jak na produkt tej klasy. Może gdyby cena oscylowała w granicach 19-29 zł, to by było warto. Poza tym mam przeczucie, że taka gra dość szybko może trafić do pism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 17:59, Arcling napisał:

mam przeczucie, że taka gra dość szybko
może trafić do pism.

Dokładnie. Ja poczekam i może wtedy się skuszę. Oczywiście po zapoznaniu się z opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: wpis zaktualizowany, wymagania sprzętowe uległy zmianie. Niestety podskoczyły, ponadto gra nie będzie działać na Windowsie XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 19:43, mtsach napisał:

UWAGA: wpis zaktualizowany, wymagania sprzętowe uległy zmianie. Niestety podskoczyły,
ponadto gra nie będzie działać na Windowsie XP.

To przesada... ja mam 3.2gb RAM (32bitowy system, tak to mam 4gb), a tutaj te wymagania są lekko zbyt duże, mówiąc delikatnie.
Oni chyba całą grę oprą na jednej mapie drugowojennej Wawy, a nie na kilku oddzielnych jej fragmentach........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować