Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Borderlands 2 - recenzja

48 postów w tym temacie

gram.pl

Poszukiwania nowego, poszukiwaniami, jednak niekiedy przyjemnie jest wskoczyć do doskonale znanego od lat jeziora, ciesząc się tym, że ktoś wysprzątał wreszcie plażę, postawił nowy pomost, a w budce z mlekiem przybyło kilka jego gatunków. Taki powrót "na stare śmieci" ma wszakże sens i bawi tylko wtedy, gdy nie tylko nie psuje wspomnień, ale je wzbogaca. I tak właśnie jest z Borderlands 2.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Borderlands 2 - recenzja " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po dwóch godzinach zabawy (póki co solo) i wsiąkłem. Zrobiłem sobie jedynie przerwę na jedzenie i zaraz wracam do gry. Rewelacja. Stary, dobry Borderlands w jeszcze lepszym wydaniu. Osobiście do interfejsu nie mam zastrzeżeń, grając na padzie (PS3) wydaje mi się on dość intuicyjny (podobnie zresztą jak w jedynce) może na PC w przypadku myszy i klawiatury jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 10:39, mati285 napisał:

Jestem właśnie po dwóch godzinach zabawy (póki co solo) i wsiąkłem. Zrobiłem sobie jedynie
przerwę na jedzenie i zaraz wracam do gry. Rewelacja. Stary, dobry Borderlands w jeszcze
lepszym wydaniu. Osobiście do interfejsu nie mam zastrzeżeń, grając na padzie (PS3) wydaje
mi się on dość intuicyjny (podobnie zresztą jak w jedynce) może na PC w przypadku myszy
i klawiatury jest inaczej.


Nie wyobrażam sobie w FPSy grać na padzie. Ale mniejsza o to. Klawa i mycha świetnie się spisują, dlatego chrzanienie (metacritic), że to nieudolny port jest bzdurą do potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 11:50, TobiAlex napisał:

Nie wyobrażam sobie w FPSy grać na padzie.

Kiedyś też sobie nie wyobrażałem. Wszystko to kwestia przyzwyczajenia się i nabrania wprawy.

@EmperorKaligula
>tylko ten system lootu... granie z obcymi będzie jednym wielkim bluzgfestem :/
Dlatego mnie osobiście zabawa z randomami nie interesuje. Przez weekend pomęczę BL2 solo,a później mam nadzieję uda mi się zebrać paru kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 14:46, mati285 napisał:

Dlatego mnie osobiście zabawa z randomami nie interesuje. Przez weekend pomęczę BL2 solo,a
później mam nadzieję uda mi się zebrać paru kumpli.


jasna sprawa, ale czasem o dziwnej porze czlowiek nachodzi ochota aby postrzelac, a tu tylko randomy do dyspozycji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie forum działa! Dzięki Panie Wiktorze! :)

Mój nick na Steam: ijanek (Janek_Izdebski). Kto chętny do coop''a/multi? Grę odbieram dziś wieczorem i instaluję. :) To będzie nieprzespana noc. A jeszcze dziś mam odebrać fajny gifcik od Vojtasa, hehehehe. ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 11:50, TobiAlex napisał:

Nie wyobrażam sobie w FPSy grać na padzie. Ale mniejsza o to. Klawa
i mycha świetnie się spisują, dlatego chrzanienie (metacritic), że to nieudolny
port jest bzdurą do potęgi.

TobiAlex, pogramy poźniej w coopie jesli masz wersję PC? Dasz znać? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 14:56, Janek_Izdebski napisał:


Mój nick na Steam: ijanek (Janek_Izdebski). Kto chętny do coop''a/multi? Grę odbieram
dziś wieczorem i instaluję. :) To będzie nieprzespana noc. A jeszcze dziś mam odebrać
fajny gifcik od Vojtasa, hehehehe. ;) Pozdrawiam.


Jak się ogarnę z innymi tematami (m.in. Armored Kill) oraz weekendem, to też chętnie pokoopię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 15:34, Wiktor_Cegla napisał:

> Nareszcie forum działa! Dzięki Panie Wiktorze! :)

To nie ja, to nasi programiści i administratorzy... :)

Ktoś im jednak płaci (albo i nie jak zawalą, heheheh) pensję, nieprawdaż? To chyba Pan to robi - od tego przecież jest "fucha" dyrektora zarządzającego. ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się gry dopiero po niedzieli i wtedy sam przetestuję. ^^

BTW Wow, na Steamie gra w to w tej chwili ponad 100 tysięcy osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 01:12, Kadaj napisał:

BTW Wow, na Steamie gra w to w tej chwili ponad 100 tysięcy osób.


To świetny wynik, ale ta gra na to zasługuje bo jest świetnym następcą B1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest język Pollski.Gdybym wiedział że tak mnie { nas } potraktują nie wydał bym złotówki a grę ściągnął bym z torentów.Jak można w Polsce wydawać grę która nie ma spolszczenia.Dla mnie totalna lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować