Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III nie będzie jedyną grą o Connorze? Wysyp nowych screenów!

15 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Connor będzie miał własną hacjendę w dziczy, gdzie będą mogli zamieszkać różni ludzie - drwale, farmerzy i inni rzemieślnicy, którzy odwdzięczą się swoją pracą za uzyskaną pomoc.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed III nie będzie jedyną grą o Connorze? Wysyp nowych screenów!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie, nie.

Ja tam przy każdej części bawię się świetnie więc czekam na kolejną/e ;p
Trójka coraz lepiej się zapowiada pre-order złożony nie mogę się doczekac premiery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie uwielbiali Ezio ??? To ja chyba nie jestem człowiekiem. Dla mnie najfajniejszym bohaterem był Altair, potem Desmond, a Ezio był wkurzający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 11:47, Hulk131 napisał:

Ludzie uwielbiali Ezio ??? To ja chyba nie jestem człowiekiem.


Zwykłe tłumaczenie się z pazerności i chęci przeciągania historii.. Mogliby równie dobrze podciągnąć Brotherhooda i Revelations pod Assassin''s Creed 2 ale po co? Ludzie może i uwielbiali Ezio ale dopiero jak skończyli AC2, a Ubisoft pracował nad Brotherhoodem w czasie prac nad BH. Także ich tłumaczenie o kant rozbić.

Dnia 25.09.2012 o 11:47, Hulk131 napisał:

Dla mnie najfajniejszym bohaterem był Altair,


Czy to dlatego że tak mało o nim wiedzieliśmy, nic nie mówił prawie i że taki trochę emo się wydawał? ;-)

Oczywiście że zrobią kolejną część, ba pewnie już nad nią niektórzy pracują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powinni dodać podtytuł, "the sims" byłby jak znalazł. Ja naprawdę rozumiem, że oni grę zarżnęli już dawno wydając co roku nową część, ale czy naprawdę zamiast zejść ze sceny niepokonanym muszą dodawać coraz więcej pierdół których bynajmniej nikt nie oczekuje od gry o assassynie, tylko po to, by nazywało się, że są innowacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 11:55, Sanders-sama napisał:

Zwykłe tłumaczenie się z pazerności i chęci przeciągania historii.. Mogliby równie dobrze
podciągnąć Brotherhooda i Revelations pod Assassin''s Creed 2 ale po co? Ludzie może
i uwielbiali Ezio ale dopiero jak skończyli AC2, a Ubisoft pracował nad Brotherhoodem
w czasie prac nad BH. Także ich tłumaczenie o kant rozbić.

Mogliby równie dobrze podciągnąć AC 2 pod AC 1 - bo czemu nie? To tylko kwestia zrobienia nowych map i nowych modeli, a historia urywa się w analogicznych punktach. Przypominam tylko, że Brotherhood był "platformą" do wprowadzenia multi, a single był tylko miłym dodatkiem. Jako, że ludziom się spodobał, powstał Revelations.

@dark_master - troll harder, twierdzenie o "zarżnięciu" serii przy średnich ocenach kolejnych produkcji wahających się od 8 do 9 w skali dziesiętnej jest zbyt oczywistym przekłamaniem. I nie powstrzymuj się, wypisz te wszystkie cechy, których oczekujesz od "gry z asasynem", nie zapomnij o tej wersji z pierwszego trailera AC 1, która już była nieaktualna w samej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 13:33, dark_master napisał:

powinni dodać podtytuł, "the sims" byłby jak znalazł. Ja naprawdę rozumiem, że oni grę
zarżnęli już dawno wydając co roku nową część, ale czy naprawdę zamiast zejść ze sceny
niepokonanym muszą dodawać coraz więcej pierdół których bynajmniej nikt nie oczekuje
od gry o assassynie, tylko po to, by nazywało się, że są innowacje?


Mi osobiście się to podoba z początku mała chatka potem całkiem fajny domek a na koniec rozbudowana willa.
Chociaż zamiast tego to wolałbym żeby bardziej dopracowali system walki, poruszanie i takie różne duperele ale jak mają robić to niech robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze nie bedzie dobrego zakonczenia? ech, juz myslalem. niech zrobia jakis spinoff, a to zakoncza. niech zlikwiduja animusa i nich jest akcja. chcialbym sie dowiedziec co tam w swiecie desmonda i inech sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może nie będzie typowego zakończenia. Raczej to będzie zakończenie otwarte które odpowie na kilka pitań ale postawi przed graczem nowe. Gra miała byc trylogiądlaczego nia nie jest, bo zbyt dobrze się sprzedaje by rozstać się ze złotą kurą znoszącą zlote jajka. Jaki będzie następny krok ubisoftu jeśli chodzi o tą serie? Następna cześć za rok? Tego pewnie się dowiemy za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 20:50, Yaboll29A napisał:

Być może nie będzie typowego zakończenia. Raczej to będzie zakończenie otwarte które
odpowie na kilka pitań ale postawi przed graczem nowe. Gra miała byc trylogiądlaczego
nia nie jest, bo zbyt dobrze się sprzedaje by rozstać się ze złotą kurą znoszącą zlote
jajka. Jaki będzie następny krok ubisoftu jeśli chodzi o tą serie? Następna cześć za
rok? Tego pewnie się dowiemy za rok.

Gra nie miała być trylogią nigdy. To losy Desmonda miały się skończy w AC III, a nie cała seria. Nie lubię jak ludzie dopowiadają sobie tak poważne twierdzenia bez żadnych podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię jak ludzie dopowiadają sobie tak poważne twierdzenia bez żadnych

Dnia 25.09.2012 o 21:24, Mercuror napisał:

podstaw.


Nie lubie jak ludzie latwo polykaja papke.
Od poczatku Assassins Creed mial byc trylogia, mowili o tym na poczatku, i to byl wtedy ich chwyt. A teraz musza sie z tym jakos dac rade.
"Assassin''s Creed has always been planned to be a trilogy" -Patrice Désilets, Creative Director of Assassin''s Creed

tu nie trzeba podstaw, to wiedza ogólna, jak to ze ziemia jest okrągła, tego nikomu nie trzeba udowadniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować