Zaloguj się, aby obserwować  
buras

Paskudna 10, czyli liga gier najgorszych...

889 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2008 o 15:04, Pernia napisał:

No, to może wam pasuje ten klimat w Stalkerze, ale jednak wg mnie to jedno wielkie...
eckhm.

Każdy ma swoje gusta ale jak dla mnie to klimat właśnie najbardziej wciąga.

Dnia 22.02.2008 o 15:04, Pernia napisał:

No cóż, Z CoDem to zawsze u mnie było tak, pogram chwilę, a potem już jest nudno :)
BiA - Nie za sam brak celownika, tylko poziom trudnosci ITD - z tej gry zrobili bardziej
strategię niż FPS''a (Wystarczy chwilę pograc)

Bo ta gra nie miała być zwykłym FPS''em tylko taktycznym(coś w stylu SWAT). Miała oddać realistycznie co się działo(tu akórat troche nie wyszło) więc śmierć od 2-3 trafień, konieczność stosowania różnych taktyk, brak celownika. Więc to w pewnym sensie jest strategia tyle że z widokiem z pierwszej osoby. Mi tam się podoba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, brak mi słów na Ciebie. Mam nadzieję, że jest mało takich typów, bo może szlag trafić. Gra za trudna to zaraz lipa?? A ten celownik można nawet w opcjach można takowy ustawić. Nie wiem jak może CoD nudzić... Kolego, ty nawet nie masz szacunku dla gier. Nie podoba Ci się klimat? To nie graj w to, a nie wrzucasz grę do kaszanek. Mi się nie podoba np. klimat w Baldur''s Gate, jednak do samej gry mam szacunek i w życiu nie zaliczył jej do kaszanki. Ba, wg mnie to jeden z najlepszych eRPeGów (Fallouta jednak nie pobije ;]). Stalker klimtem zabija, jak mało która gra. Ech, opanowałem się, bo gdyby nie regulamin obrzucał bym Cię mięsem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chodzi o to że jeżeli gra jest za trudna to jest Fe :P, tylko ta gra jest wg mnie poprostu nudząca, A celownika w opcjach ustawic się nie da :). Co Do CoD''a, to to są moje poglądy, i tylko moje więc jeżeli ci się coś nie podoba to nei komentuj. Klimat... klimat jak klimat, ale dla mnie Stalker to jedno wielkie ... no, wiadomo. Co, będziesz mnie wyzywał za to że dla mnie gry, które twoim zdaniem są świetne dla mnie są badziewne ? no to brawo.

Edit: Jak to już powiedział ktos, Nie, nie lubię stalkera i nie będę lizał d**y CDP. Wszyscy się tą grą podniecają? A co mnie to, ja uważam że gra jest badziewna, i tyle. Ty możesz uważac co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2008 o 15:04, Pernia napisał:

BiA - Nie za sam brak celownika, tylko poziom trudnosci ITD - z tej gry zrobili bardziej
strategię niż FPS''a (Wystarczy chwilę pograc)


Celownik można ustawic , a co do poziomu trudności to gra przynajmniej dla mnie jest łatwa na najniższym poziomie trudności a maniakiem Ghost Recona AW to ja nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie w co ty w ogóle grasz? Wymieniłeś same najlepsze hity. Jak gra np. CoD 4 może być nudna skoro ta gra ma ogromna grywalnością i wciąga nawet przebija Crysisa grywalnością i każdego innego Fps''a jak masz pisać takie głupoty to nie pisz. Tak samo STALKER klimat wiesz co to jest klimat w grach? Ty to chyba w nic nie grasz. Chyba w same kaszanki co ty uważasz za świetne gry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz wszystko na odwrót co ja myślę :P. CoD 4 Jest właśnie beznadziejny, I Crysis prześciga go o Miliony lat świetlnych ;P. A Stalker, jest BEZNADZIEJNY! Grafika BEZNADZIEJNA (bynajmniej wg mnie), Klimat do ****, Grywalnosc moze jakas jest, ale sama gra mnie poprostu odpycha. Rozumiecie że WAS COŚ MOŻE JARAĆ TAK ŻE LEPIEJ NIE MÓWIC, a ja mogę uwazac grę za największy szajs ?, Dla Odmiany, Jednymi z lepszych Gier są Takie Jak Splinter Cell, Wiedźmin, Far Cry, Crysis, Gothic 2 , Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 17:15, Pernia napisał:

Mówisz wszystko na odwrót co ja myślę :P. CoD 4 Jest właśnie beznadziejny, I Crysis prześciga
go o Miliony lat świetlnych ;P. A Stalker, jest BEZNADZIEJNY! Grafika BEZNADZIEJNA (bynajmniej
wg mnie), Klimat do ****, Grywalnosc moze jakas jest, ale sama gra mnie poprostu odpycha.
Rozumiecie że WAS COŚ MOŻE JARAĆ TAK ŻE LEPIEJ NIE MÓWIC, a ja mogę uwazac grę za największy
szajs ?, Dla Odmiany, Jednymi z lepszych Gier są Takie Jak Splinter Cell, Wiedźmin, Far
Cry, Crysis, Gothic 2 , Guild Wars.

Stalker ma beznadziejną grafikę. Aha. Klimat też. Okej. Ale skoro sam pisesz ,ze jakąs grywalnosc ma , nie może być beznadziejny! moim zdaniem klimat to największa zaleta tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, że najbardziej liczy się grywalnosc, ale... czy poprostu, możecie rozumiec że mnie ta gra nie ciągnie? ona poprostu nie wkręca, nie wiem, może to dlatego, że przestałem w nią grac już na początku (wybiłem tamten obóz bandytów i już skończyłem grac).

Edit: No, ma beznadziejną grafę, nawet na maxymalnych detalach (przykład 'pięknej i cudownej grafiki', spójrzcie na dłoń.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje najgorsze gry:

Kolejność nie ma znaczenia.

1.Gothic 3 - Gra straciła co toś co było w poprzedniczkach
2.Need For Speed Pro Street - Ta część po prostu zabrało wszystko co było dobre w serii NFS
3.FIFA - Co roku to samo tylko że z lepszą grafiką
4.Morrowind - Wiem że to klasyk w dziedzinie RPG ale wszystko jakieś takie sztywne.
5.Rayman Szalone Króliki - 70 głupich mini gier zamiast porządnej platformówki
6.Tibia - szajs, ale jakoś ciągnie to ludzi

No to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 17:07, Pernia napisał:

Nie, nie chodzi o to że jeżeli gra jest za trudna to jest Fe :P, tylko ta gra jest wg
mnie poprostu nudząca, A celownika w opcjach ustawic się nie da :). Co Do CoD''a, to
to są moje poglądy, i tylko moje więc jeżeli ci się coś nie podoba to nei komentuj. Klimat...
klimat jak klimat, ale dla mnie Stalker to jedno wielkie ... no, wiadomo. Co, będziesz
mnie wyzywał za to że dla mnie gry, które twoim zdaniem są świetne dla mnie są badziewne
? no to brawo.

Podobno w pirackich wersjach nie można ustawiać celownika... Ale nie wiem, bo gram na oryginale i u mnie można ustalić ten celownik. Masz prawo nie lubić CoD''a (dziwak :P), ale uzasadnij to. Do tego nie wiem jak można go do kaszanek zaliczyć! Morrowind mi się kompletnie nie podoba, ale to klasyka i nie wrzuciłbym ją do kaszany, mimo, że już nigdy tej gry nie ruszę. W Stalkerze klimat jest nie co ciężkawy i taki trzynastolatek jak ty może go nie pojąć. Wybaczam. Ale słabą ma grafikę? Chyba żeś okularów wtedy nie założył. Ja Cię tam nie wyzywam, jednak z jednej strony mnie wkurzasz, a z drugiej rozśmieszasz. Gry, które są ogólnymi hitami niekoniecznie muszą Ci się podobać, jednak pisanie głupot w stylu "gra jest beznadziejna, klimat gówniany bo mi się nie podoba". Możesz pisać, że np. CoD 4 Ci się nie podoba, ale twoje argumenty są po prostu śmieszne. Mi się np. nie podoba Wiedźmin, który został RPGiem roku i dostał 40 nagród. Super gra, ale mi się nie podoba. I co robię? Nie gram w nią i tyle. Nie wypisuję głupot w stylu "gówniany klimat, brzydka grafika, lipne walki, Sapkowski to noob :P". Nie jeżdżę po niej bezsensownie tylko w nią nie gram. Mogę wskazać klika rzeczy, które mnie tam wkurzają, ale potrafię także je uzasadnić.

Dnia 22.02.2008 o 17:07, Pernia napisał:

Edit: Jak to już powiedział ktos, Nie, nie lubię stalkera i nie będę lizał d**y CDP.
Wszyscy się tą grą podniecają? A co mnie to, ja uważam że gra jest badziewna, i tyle.
Ty możesz uważac co innego.

Że niby ktoś, komu podoba się Stalker automatycznie liże dupę CDP? Super, to ja liżę pupkę Cenedze, bo mam więcej gier niż z CDP. A do tego nie mam Wiedźmina. Przeanalizuj sobie to co napisałeś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Podobno w pirackich wersjach nie można ustawiać celownika... Ale nie wiem, bo gram na
> oryginale i u mnie można ustalić ten celownik.

To gratulujemy.

Masz prawo nie lubić CoD''a (dziwak :P),

Taa, ta subtelna aronia...

> ale uzasadnij to. Do tego nie wiem jak można go do kaszanek zaliczyć!

No ja tez nie wiem.


Morrowind mi się
> kompletnie nie podoba, ale to klasyka i nie wrzuciłbym ją do kaszany, mimo, że już nigdy
> tej gry nie ruszę.

Noo, mowisz ze Ci sie Morek nie podoba, a zaraz kogos trzynastolatkiem nazywasz - moze sie kompami od miesiaca interesujesz (i grami na niego) ?

W Stalkerze klimat jest nie co ciężkawy i taki trzynastolatek jak
> ty może go nie pojąć.

A ty ile masz? 14?

Wybaczam

Oo, dzieki.
. Ale słabą ma grafikę? Chyba żeś okularów wtedy nie założył.

No, tutaj sie wyglupil i moim zdaniem, racja. (tzn dla mnie racja).


> Ja Cię tam nie wyzywam, jednak z jednej strony mnie wkurzasz, a z drugiej rozśmieszasz.

No, jak mu nie mowisz ze jest j***** k**** p******** k****** to go ine wyzywasz... Bo wiemy przeciez, ze tylko mowiac wprost mozna komus nawymyslac... Ty mnie w ogole nie rozsmieszasz, nie wiem dlaczego.


> Gry, które są ogólnymi hitami niekoniecznie muszą Ci się podobać, jednak pisanie głupot
> w stylu "gra jest beznadziejna, klimat gówniany bo mi się nie podoba".

No, a ty piszesz zamiast tego: Ty jestes gowniany, bo mi sie nie podobasz. -.-'' Jest roznica? Dla mnie nie ma, sam uznaj czy dla ciebie jest.

Możesz pisać,
> że np. CoD 4 Ci się nie podoba, ale twoje argumenty są po prostu śmieszne.

Mi sie podoba, bo tak!

Mi się np.
> nie podoba Wiedźmin, który został RPGiem roku i dostał 40 nagród. Super gra, ale mi się
> nie podoba.

Nie rozumiem, super gra ale mi sie nie podoba? I gdzie te argumenty?

I co robię? Nie gram w nią i tyle. Nie wypisuję głupot w stylu "gówniany
> klimat, brzydka grafika, lipne walki, Sapkowski to noob :P". Nie jeżdżę po niej bezsensownie
> tylko w nią nie gram. Mogę wskazać klika rzeczy, które mnie tam wkurzają, ale potrafię
> także je uzasadnić.
>

Tzn gdzie je uzasadniłeś?


Nie czepiałbym się, bo takich postow od groma na forum jest, ale:

1) Jesteś przewodniczącym, szlachectwo zobowiązuje.
2) Zawsze uważałem, że jesteś inteligentny, tolerancyjny etc (drugie konto, ponad rok na gramie jestem, nie od paru miesiecy) a tu mi wyskoczyles z tekstami jak gowniarz( nie mowie tu o wieku). Tak jak ciebie wkurzył pan gramowicz P, tak mnie wkurzyłeś ty.

Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre teksty masz dobre :P. Dobra, po kolei.

Nie to, że nie lubię CoD''a. Można powiedziec ze jest na swój sposób liniowy, on mnie poprostu nie wciąga. Mam tak z każdą częscia CoD''a, gram chwilę, i się nudzi. I tak jest w Wypadku 4. (aczkolwiek do kaszanek bym tego nie zaliczył, bo wiem, że są fani CoD''a, tak samo jak Fani Crysisa (ja), i wiem, że jeżeli mi się nie podoba to odrazu nie musi byc ...eckhm tak...

Ok, Jak chodzi O BiA - to pirata nie mam, mam Oryginal z Kolekcji Klasyki i się celownika ustawic nie da.

Stalker - to co piszesz, może byc prawdą, bo ta gra mnie najzwyczajniej w swiecie nie kręci. A cała grafika nie jest taka słaba - chodzi mi przede wszystkim o dłon która trzyma broń. Popatrz trochę na screeny, bardzo cię proszę.

A wiedźmin jeżeli o to chodzi jest świetny :P

I powiedz mi jeszcze, gdzie ja napisałem że ktoś komu podoba się stalker lize d**e CDP? Wskaż mi gdzie dokładnie to napisałem. Najwyrazniej nie zrozumiałes tego Co napisałem u góry, trudno.

Edit : Be4n ujął to świetnie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jako iż nie mam mozliwosci edycji postów (??), chciałbym coś sprostowac.:). Jest to MÓJ osobisty ranking, a nie, tak jak myślą wszyscy, Gry które są najgorsze na świecie. To jest tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Podobno w pirackich wersjach nie można ustawiać celownika... Ale nie wiem, bo gram
> na
> > oryginale i u mnie można ustalić ten celownik.
>
> To gratulujemy.
O, dzięki. Tak na marginesie, to była mała prowokacja...

> Masz prawo nie lubić CoD''a (dziwak :P),
>
> Taa, ta subtelna aronia...
Czy buzki już nic nie znaczą?

> > ale uzasadnij to. Do tego nie wiem jak można go do kaszanek zaliczyć!
>
> No ja tez nie wiem.
Zastanawam się czy to sarkazm...

> Morrowind mi się
> > kompletnie nie podoba, ale to klasyka i nie wrzuciłbym ją do kaszany, mimo, że już
> nigdy
> > tej gry nie ruszę.
>
> Noo, mowisz ze Ci sie Morek nie podoba, a zaraz kogos trzynastolatkiem nazywasz - moze
> sie kompami od miesiaca interesujesz (i grami na niego) ?
Trochę więcej. I tu mały przykład, że gra mi się nie podoba, ale jej nie mieszam bezsensownie z błotem.

> W Stalkerze klimat jest nie co ciężkawy i taki trzynastolatek jak
> > ty może go nie pojąć.
>
> A ty ile masz? 14?
Za kilka misięcy 18 (niestety).

> Wybaczam
>
> Oo, dzieki.
Nie ma za co.

> . Ale słabą ma grafikę? Chyba żeś okularów wtedy nie założył.
>
> No, tutaj sie wyglupil i moim zdaniem, racja. (tzn dla mnie racja).
Cieszę się.

> > Ja Cię tam nie wyzywam, jednak z jednej strony mnie wkurzasz, a z drugiej rozśmieszasz.
>
> No, jak mu nie mowisz ze jest j***** k**** p******** k****** to go ine wyzywasz... Bo
> wiemy przeciez, ze tylko mowiac wprost mozna komus nawymyslac... Ty mnie w ogole nie
> rozsmieszasz, nie wiem dlaczego.
Ja też nie wiem.

> > Gry, które są ogólnymi hitami niekoniecznie muszą Ci się podobać, jednak pisanie
> głupot
> > w stylu "gra jest beznadziejna, klimat gówniany bo mi się nie podoba".
>
> No, a ty piszesz zamiast tego: Ty jestes gowniany, bo mi sie nie podobasz. -.-'' Jest
> roznica? Dla mnie nie ma, sam uznaj czy dla ciebie jest.
Nie ma różnicy, fakt. Tylko, że ja nie napisałem, iż jest gówniany bo mi się nie podoba.

> Możesz pisać,
> > że np. CoD 4 Ci się nie podoba, ale twoje argumenty są po prostu śmieszne.
>
> Mi sie podoba, bo tak!
Też bym wolał jakiś argument.

> Mi się np.
> > nie podoba Wiedźmin, który został RPGiem roku i dostał 40 nagród. Super gra, ale
> mi się
> > nie podoba.
>
Gdyby to był temat i Wiedźminie to bym przytoczył argumenty. Nie masz czasami tak, że wiesz, iż gierka jest dobra, każdy ją chwali i w ogóle, a jednak nie chce Ci się w to grać. O to mi chodziło.

> I co robię? Nie gram w nią i tyle. Nie wypisuję głupot w stylu "gówniany
> > klimat, brzydka grafika, lipne walki, Sapkowski to noob :P". Nie jeżdżę po niej
> bezsensownie
> > tylko w nią nie gram. Mogę wskazać klika rzeczy, które mnie tam wkurzają, ale potrafię
>
> > także je uzasadnić.
> >
>
> Tzn gdzie je uzasadniłeś?
Och, w wielu wypowiedziach na temat Wiedźmina lub gdy rozmawiałem z kolegami.

> Nie czepiałbym się, bo takich postow od groma na forum jest, ale:
>
> 1) Jesteś przewodniczącym, szlachectwo zobowiązuje.
Jestem sekretarzem jeśli łaska :)

> 2) Zawsze uważałem, że jesteś inteligentny, tolerancyjny etc (drugie konto, ponad rok
> na gramie jestem, nie od paru miesiecy) a tu mi wyskoczyles z tekstami jak gowniarz(
> nie mowie tu o wieku). Tak jak ciebie wkurzył pan gramowicz P, tak mnie wkurzyłeś ty.
To miło, że uważasz (uważałeś) mnie za inteligętnego. Jednak nie wiem dlaczego zaraz piszesz, że to tekst gówniarza. Fakt, na początku wkurzyałem się na tego niemilca i trochę go opierniczyłem, ale starałem się mu w tym poście wystłumaczyć co, jak i dlaczego. Jako że sprawdziałem na GSie jego ile ma lat, starałem pisać tak by to zrozumiał. Nie uważam, by jest jakimś głupcem, który mnie nie zrozumie, jednak chciałem to wyłorzyć w miarę zrozumiale i bez rzucanego mięsa. Może niektóre zdania dziwnie odebrałeś, ale jak widać chłopak nie co załapał o co chodzi i zmienił trochę swoje nastawienie. I o to mi chodziło. Mam też nadzieję, że nie zmienisz po tym zdania o mnie :)

> Dziekuje.
Pozdrawiam i też dziękuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:09, Pernia napisał:

Niektóre teksty masz dobre :P. Dobra, po kolei.

Ta, wiem :P

Dnia 22.02.2008 o 20:09, Pernia napisał:

Nie to, że nie lubię CoD''a. Można powiedziec ze jest na swój sposób liniowy, on mnie
poprostu nie wciąga. Mam tak z każdą częscia CoD''a, gram chwilę, i się nudzi. I tak
jest w Wypadku 4. (aczkolwiek do kaszanek bym tego nie zaliczył, bo wiem, że są fani
CoD''a, tak samo jak Fani Crysisa (ja), i wiem, że jeżeli mi się nie podoba to odrazu
nie musi byc ...eckhm tak...

Ta gra jest cholernie linowa i taka z założenia ma być. Mi osobiście to nie przeszkadza, ale rozumiem, iż inni chcą czegoś innego od gry. Widzisz, uczyć się szybko. O to mi chodził przez cały czas. Chciałem Ci wyjaśnić, że nie każda gra, która Ci się nie podoba musi być kaszaną. Zdziwiła mnie twoja lista, bo to temat w końcu Paskuda 10, czyli 10 największych crapów. Każdy uważa inaczej, jednak...

Dnia 22.02.2008 o 20:09, Pernia napisał:

Ok, Jak chodzi O BiA - to pirata nie mam, mam Oryginal z Kolekcji Klasyki i się celownika
ustawic nie da.

Dziwne, ja miałem wersje z KK to dało się to ustawić. Teraz mam premierówkę i też się daje. Poszperaj trochę jeszcze w opcjach, a jak nic Ci to nie da to napisz do Cenegi.

Dnia 22.02.2008 o 20:09, Pernia napisał:

Stalker - to co piszesz, może byc prawdą, bo ta gra mnie najzwyczajniej w swiecie nie
kręci. A cała grafika nie jest taka słaba - chodzi mi przede wszystkim o dłon która trzyma
broń. Popatrz trochę na screeny, bardzo cię proszę.

To JEST prawda :) A jak Cię nie kręci to odstaw ją lepiej, żeby się nie wkurzać i jej nie bluzgać. Na screeny nie muszę patrzeć, bo Stalkera mam i nie wiem dlaczego czepiasz się tych rąk. Fakt, dłonie kobiety ciekawiej by wyglądały, ale nie jest przecież tak źle. W sumie dziwię się, że Ci się Stalker nie podoba, w końcu lubisz nieliniowe gry, prawda?

Dnia 22.02.2008 o 20:09, Pernia napisał:

A wiedźmin jeżeli o to chodzi jest świetny :P

Widzisz, a mi nie przypadł do gustu. Chociaż i tak jest lepszy od Obliviona, jednak Wiedźmak mnie nie kręci, jak ty to ładnie ująłeś. Dlaczego nie? To nie temat na to, by argumentować wady i zalety Wiedźmina. Może przy innej okazji :)

Dnia 22.02.2008 o 20:09, Pernia napisał:

I powiedz mi jeszcze, gdzie ja napisałem że ktoś komu podoba się stalker lize d**e CDP?
Wskaż mi gdzie dokładnie to napisałem. Najwyrazniej nie zrozumiałes tego Co napisałem
u góry, trudno.

Może przesadziłem, że każdemu, ale nie wiem dlaczego napisałeś, że nie lubisz Stalkera i będziesz liazł dupy CDP. Ja to tak trochę zrozumiałem.

Dnia 22.02.2008 o 20:09, Pernia napisał:

Edit : Be4n ujął to świetnie ;P.

Czy ja wiem? ;]

PS
Moja misja chyba się udała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz patrze na liste i widze world of warcraft, tys chyba na mózg upadł człowieku wymieniłeś same albo jedne z najlepszych gier z kilkoma wyjątkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:56, Mac Cry napisał:

Moja misja chyba się udała :D


Chyba tak :P.

@Up Nightfaler, twoją wypowiedź skomentuję jednym słowem - LOL. Poczytaj sobie trochę u góry, ok ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2008 o 20:10, Pernia napisał:

1.Gothic 3

Nie wiem, nie grałem. W porównaniu do poprzednich części na pewno jest słaby, w porównaniu do innych gier szczerze wątpię.

Dnia 21.02.2008 o 20:10, Pernia napisał:

2. Fifyyyyyyy

Grałem, w jakieś stare. Nie napisałeś które, więc się też nie zgadzam :P

Dnia 21.02.2008 o 20:10, Pernia napisał:

3. HP mistrzostwa świata w Quidditchu.

Nieważne, nie grałem.

Dnia 21.02.2008 o 20:10, Pernia napisał:

4. Call of Duty 4 ( lubię strzelanki, ale ta wogle nie wciąga)

Gdzie nie wciąga? Pod biurko? W sumie racja. Oprócz pięknej grafiki, świetnej fabuły, emocjonujących strzelanin z inteligentnymi przeciwnikami, fajnie odwzorowanych broni i genialnych, filmowych wręcz (a jak oskryptowanych! :D) misji, nie ma zbyt wiele do zaoferowania :( A gdzie lasery, mechy, miecze i Horda? A no nie ma :/

Dnia 21.02.2008 o 20:10, Pernia napisał:

5. Homeworld 2

Kurde. Coś mam głupie źródła. Podobno to jedna z najlepszych strategii wszech czasów.

Dnia 21.02.2008 o 20:10, Pernia napisał:

6. Brothers in Arms Road To hill 30

Nie grałem.

Dnia 21.02.2008 o 20:10, Pernia napisał:

7. S.T.A.L.K.E.R (Czym wy się tutaj tak jaracie ?!)

Nie wiem. Fajny świat, niezła fabuła, ogólnie gierka jakoś wciąga.

Dnia 21.02.2008 o 20:10, Pernia napisał:

8. Starsze NFS''y niż Most Wanted

Oj... Jesteś pewien tego co napisałeś? No tak. Mam wrażenie że ze starszych znasz tylko U2, albo patrzysz na grafę i wyłączasz grę. Porsche, Hot Pursuit, Underground. Jak dla mnie gry świetne :/

Dnia 21.02.2008 o 20:10, Pernia napisał:

9. World of Warcraft

Powiedz to w twarz 10 milionom, zobaczymy jak będziesz wyglądał :D

Dnia 21.02.2008 o 20:10, Pernia napisał:

10 . Tibia

??? Nie wierzę! Zgadzam się z Tobą! wow ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 21:16, Madoc napisał:


> 1.Gothic 3
Nie wiem, nie grałem. W porównaniu do poprzednich części na pewno jest słaby, w porównaniu
do innych gier szczerze wątpię.

Cieniznaaaaaaaaaaaaaa... Beznadziejaaaaaaaaaa... Popatrz na takiego... eckhm (już chciałem napisac Wiedzmina), ale nie. Grą RPG można nazwac GW - To jest RPG.

Dnia 22.02.2008 o 21:16, Madoc napisał:

> 2. Fifyyyyyyy

Kazda fifa to odgrzany Kotlet :P

Dnia 22.02.2008 o 21:16, Madoc napisał:

> 3. HP mistrzostwa świata w Quidditchu.
Nieważne, nie grałem.

Nie komentuj jak nie grałes :P

Dnia 22.02.2008 o 21:16, Madoc napisał:

> 4. Call of Duty 4 ( lubię strzelanki, ale ta wogle nie wciąga)
Gdzie nie wciąga? Pod biurko? W sumie racja. Oprócz pięknej grafiki, świetnej fabuły,
emocjonujących strzelanin z inteligentnymi przeciwnikami, fajnie odwzorowanych broni
i genialnych, filmowych wręcz (a jak oskryptowanych! :D) misji, nie ma zbyt wiele do
zaoferowania :( A gdzie lasery, mechy, miecze i Horda? A no nie ma :/

-.-, patrz wyżej.

Dnia 22.02.2008 o 21:16, Madoc napisał:

Kurde. Coś mam głupie źródła. Podobno to jedna z najlepszych strategii wszech czasów.

No widzisz, a mi się nie podoba. i co? :P

Dnia 22.02.2008 o 21:16, Madoc napisał:

> 6. Brothers in Arms Road To hill 30
Nie grałem.

To co komentujesz? :P

Dnia 22.02.2008 o 21:16, Madoc napisał:

> 7. S.T.A.L.K.E.R (Czym wy się tutaj tak jaracie ?!)
Nie wiem. Fajny świat, niezła fabuła, ogólnie gierka jakoś wciąga.

Ciebie może tak, mnie nie :P.

Dnia 22.02.2008 o 21:16, Madoc napisał:

Oj... Jesteś pewien tego co napisałeś? No tak. Mam wrażenie że ze starszych znasz tylko
U2, albo patrzysz na grafę i wyłączasz grę. Porsche, Hot Pursuit, Underground. Jak dla
mnie gry świetne :/

Hot Pursuit 2, UG, UG2, jednym słowem, Beznadzieja. Najlepsze NFS''y to MW i Carbon.

Dnia 22.02.2008 o 21:16, Madoc napisał:

Powiedz to w twarz 10 milionom, zobaczymy jak będziesz wyglądał :D

Nie dzięki :P

Dnia 22.02.2008 o 21:16, Madoc napisał:

??? Nie wierzę! Zgadzam się z Tobą! wow ^^

Cieszę się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować