Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad 20 godzin z Dishonored?

22 postów w tym temacie

Czyli szykuje się pewnie z 30 godzin zabawy :D znając życie będę każdą lokację dokładnie sprawdał, a przeciwników albo obchodził albo zabijał z ukrycia :) Jeśli będzie to tak samo przyjemne jak w ostatnim Deus Exie, to pewnie na jednym przejściu gry się nie skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 17:00, Abi_Dalzim napisał:

Nawet 20-30 h to stanowczo za mało jak dla mnie. Powinno być minimum 50-60.
No ale grę i tak już zamówiłem, bo spodziewam się dobrej gry.


Ale ile obecnie gier single player zapewni Ci tyle godzin zabawy? :D chyba tylko te najbardziej rozbudowane rpg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 17:04, pawbuk napisał:

Ale ile obecnie gier single player zapewni Ci tyle godzin zabawy? :D chyba tylko te najbardziej
rozbudowane rpg :)

75 h dało mi pierwsze Dragon Age.
Risen 1 dał około 40. Wiesiek 2 też coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ci więcej? Mi tam te 20+ godzin spokojnie wystarczy, chciałbym pograć rozsądną ilość czasu, ale nie za długo, bo gra robi się męcząca i nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był to RPG, to bym wyśmiał twórców, że gra jest taka krótka. W przypadku tego gatunku FPP/ Strzelanie to raczej 20 godzin jest w normie. Fabuła zapewne będzie prosta, idź i zabij. Tyle czasu spokojnie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 17:10, Abi_Dalzim napisał:

75 h dało mi pierwsze Dragon Age.
Risen 1 dał około 40. Wiesiek 2 też coś koło tego.


No i podałeś mi właśnie 3 rozbudowane gry rpg :D swoją drogą mi Wiesiek 2 zajął trochę ponad 20 godzin, mimo, że zrobilem zdecydowaną większość zadań :)
W gatunku shooterów ciężko o długość gry przekraczającą 20 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 2 miało zająć 60 godzin, zajeło ledwo 32-33. Zawsze przed premierą dużej gry dostajemy ten sam news o długości kampanii, nauczyłem się przez te wszystkie lata że ilość godziń podaną przez developera trzeba podzielć przez 2 żeby dostać zbliżony do prawdy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pewnie powiedziałbym: tak mało? Ale ostatnio człowiek ma coraz mniej czasu na granie,więc i te 20 godzin powinno na trochę wystarczyć. No i nie zapominajmy, że gra wygląda na taką, która ma spore "repleayability".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 17:21, pawbuk napisał:

No i podałeś mi właśnie 3 rozbudowane gry rpg :D

No wiem, wiem :)
Ale cRPG to mój ulubiony gatunek i dlatego jestem przyzwyczajony do dłuuuugiej rozgrywki. I mimo, że Dishonored raczej cRPG nie jest to chciałbym się nim bawić równie długo. No ale może, jak kolega wyżej wspomniał, "repleayability" będzie spore, więc gierkę przejdę ze 3-4 razy.

W ogóle to lubię przechodzić dobre gry kilka razy (np. Risen 5 razy w całości i ze 3 razy zaczynałem i nie kończyłem, Wiedźmin 1 4 razy itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 18:34, mati285 napisał:

Tyle, że Dishonored to nie jest liniowy shooter nastawiony głównie na tryb multiplayer.

Nah, obiecali przed premierą, ze singiel będzie na +10h. Wyszło jak... zwykle.
Nie jest ważne, czy jest to liniowy shooter, czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować