Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman: Rozgrzeszenie oceniony! Jest dycha?

41 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2012 o 21:50, Dared00 napisał:

Widze, że nie wiecie, więc: nie ma dychy.

Nie ma za co, Gramie.

Wiesz, że żeby zobaczyć Twój komentarz, to 99% użytkowników tej strony musi kliknąć w link na stronie głównej?

Nie ma za co, Dared.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 21:45, Paul_Luszyn napisał:

Fajnie, fajnie ale po co to : Jest dycha? w tytule.
Czasem na gram.pl można się poczuć jak w fakcie.

Jak mnie wynajmą na rzecznika za bronienie ich. Tytuł ma ciekawić, bo inaczej mało kto by zaglądał do artykułu (choć ja i tak bym to zrobił, bo dla mnie interesujące jest wszystko nt. AC, Hitmana, ew. Bioshocka i Far Cry''a 3). Ponad to jak wnioskuję z tytułu, piszący spodziewał się po Hitmanie, który należy do znanej serii i dobrze się zapowiada, wysokiej oceny, więc zadał pytanie "Jest dycha?". Mniej-więcej to wyglądałoby chyba tak. nie wiem czemu wszyscy się tak gramu czepiają i jak to jest, że mimo ciągłego narzekania na poziom artykułów ciągle tu wchodzą i je czytają.

Dnia 23.10.2012 o 21:45, Paul_Luszyn napisał:

Tak plus ułatwienia dla konsolowców pod tytułem zmysł zabójcy

Po prostu chcieli jakoś zaznaczyć zmysł taktyczny 47, który musiałby być idiotą, żeby nie potrafić przewidzieć ruchu przeciwnika po tylu latach w zawodzie. A trudno, żeby swoje przemyślenia wyjaśniał w dymach, więc pokazują to wizualnie.

Dnia 23.10.2012 o 21:45, Paul_Luszyn napisał:

NIE! Gdyz na bank jest duzo latwiejsza i zapewne przez to krotsza niz pierwsza czesc!

A ty to już teraz wiesz nie widząc na oczy pudełka. To napisz mi jeszcze jakie będą jutro pytania na tych 2 kolosach co mam proroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 21:55, diabolo20 napisał:

Tak plus ułatwienia dla konsolowców pod tytułem zmysł zabójcy


Rozumiem, że poprzednie "hardkorowe" części dla wybrańców z PC master race nie wychodziły na PS2/Xboxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałem patrzeć czy jest dycha, bo podejrzewałem że jej nie ma ;P

Ale co do oceny to tak naprawdę poczekam i zagram żeby potem ocenić czy za wysoko/ za nisko nie ocenili. Tak więc jedna ocena wiosny nie czyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 21:56, NemoTheEight napisał:

> Fajnie, fajnie ale po co to : Jest dycha? w tytule.
> Czasem na gram.pl można się poczuć jak w fakcie.
Jak mnie wynajmą na rzecznika za bronienie ich. Tytuł ma ciekawić, bo inaczej mało kto
by zaglądał do artykułu

Od razu widać że nigdy nie czytałeś zagranicznej prasy z zachodu. To tylko w Polsce chyba są tak kretyńskie zagrywki. W Angli jak weźmiesz gazetę do ręki to masz informację czarno na białym w nagłowkach "Tiger Woods w separacji, w weekendowej kraksie na autostradzie zginęło 5 osób, akcyza za benzynę w górę" itp, itp. Jak kogoś zaciekawi artykuł to sięgnie po więcej, pozostali będą wystarczająco doinformowani bez czucia musy by kupić gazetę dla jednego artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 22:05, Darkstar181 napisał:

Od razu widać że nigdy nie czytałeś zagranicznej prasy z zachodu. To tylko w Polsce chyba
są tak kretyńskie zagrywki. W Angli jak weźmiesz gazetę do ręki to masz informację czarno
na białym w nagłowkach "Tiger Woods w separacji, w weekendowej kraksie na autostradzie
zginęło 5 osób, akcyza za benzynę w górę" itp, itp. Jak kogoś zaciekawi artykuł to sięgnie
po więcej, pozostali będą wystarczająco doinformowani bez czucia musy by kupić gazetę
dla jednego artykułu.

Od razu widać, że nie czytałeś tabloidów z zachodu. Polski fakt to pkiuś przy takim "Bildzie" albo "The Sun".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2012 o 22:07, Dared00 napisał:

Od razu widać, że nie czytałeś tabloidów z zachodu. Polski fakt to pkiuś przy takim "Bildzie"
albo "The Sun".

Nie czytam takich gówien. Chodziło mi o Guardiana, Daily Tlegraph i Washington Post, chociaż ten ostatni głupszy. Bo dla hamburgerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 22:10, Darkstar181 napisał:

> Od razu widać, że nie czytałeś tabloidów z zachodu. Polski fakt to pkiuś przy takim "Bildzie"
> albo "The Sun".
Nie czytam takich gówien. Chodziło mi o Guardiana, Daily Tlegraph i Washington Post,
chociaż ten ostatni głupszy. Bo dla hamburgerów.

To nie porównuj porządnej prasy z tabloidami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pełne spolonizowanie gry + wszystkie zapowiedziane w niej ułatwienia to zapowiedź zrobienia z ogólnie trudnej serii gier czegoś na kształt filmu familijnego dla całej rodziny, albo wręcz bajki dla najmłodszych. Mam nadzieję, że się mylę i być może się przekonam na własnej skórze, jak to będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 22:05, Darkstar181 napisał:

> > Fajnie, fajnie ale po co to : Jest dycha? w tytule.
> > Czasem na gram.pl można się poczuć jak w fakcie.
> Jak mnie wynajmą na rzecznika za bronienie ich. Tytuł ma ciekawić, bo inaczej mało
kto
> by zaglądał do artykułu
Od razu widać że nigdy nie czytałeś zagranicznej prasy z zachodu. To tylko w Polsce chyba
są tak kretyńskie zagrywki. W Angli jak weźmiesz gazetę do ręki to masz informację czarno
na białym w nagłowkach "Tiger Woods w separacji, w weekendowej kraksie na autostradzie
zginęło 5 osób, akcyza za benzynę w górę" itp, itp. Jak kogoś zaciekawi artykuł to sięgnie
po więcej, pozostali będą wystarczająco doinformowani bez czucia musy by kupić gazetę
dla jednego artykułu.

To nudni ludzie z nich. Ja tam uważam, że są rzeczy, które należy pisać z powagą, ograniczając się do czystych informacji, jak publikacje naukowe, opisy sytuacji geopolitycznej, czy nekrologi, ale jednak gry są ściśle powiązane z branżą rozrywkową i nie trzeba udawać się tak sztywno trzymać, bo się to nudne robi. To tak jakby zrobić unboxing EK ograniczając się do, "No dobra w pudelku jest figurka, gra i 2 plakaty, cześć". Gram jest portalem rozrywkowym w sumie i tytuły jednak powinny być ciut ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 22:18, ACE_2005 napisał:

Jak dla mnie pełne spolonizowanie gry + wszystkie zapowiedziane w niej ułatwienia to
zapowiedź zrobienia z ogólnie trudnej serii gier czegoś na kształt filmu familijnego
dla całej rodziny, albo wręcz bajki dla najmłodszych. Mam nadzieję, że się mylę i być
może się przekonam na własnej skórze, jak to będzie wyglądać.

Trudnej? Wszyscy narzekają, że kolejne części po AC 91) były coraz łatwiejsze. Ja w AC załatwiałem sprawę ucieczki zabijając wszystkich strażników przed misją (zazwyczaj ściągając pół miasta w jedno miejsce i kontrując 20 minut) i później wiałem miasto dla siebie. W dalszych częściach się tak nie dało, więc jednak chyba było trudniej. No i jednak dało się oberwać. W AC (1) 1. raz oberwałem od łucznika w walce z

Spoiler

fałszywym Robertem

. na końcu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować