Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2006 o 16:19, Abi Dalzim napisał:

> Witam przesle mi ktos savy do Sacreda bez dodatku./.../
A po co Ci czyjeś save''y? Przecież to cała frajda jak się grę samemu przechodzi, odkrywa świat,
buduje postać, dozbraja ją itp. Czyjaś postać to już nie jest to...
Ja proponowałbym Ci zagranie po prostu od nowa, najlepiej inną rasą - wtedy gierka nie będzie
nudna :)

to przeslesz mi te avey czy nie. odpisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 17:00, pinu? napisał:

to przeslesz mi te avey czy nie. odpisz prosze

Ja już dawno nie gram w tę grę i nie posiadam żadnych save''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem Sacred złota edycja i mam pytanie ile mniej więcej bedzie trwała rozgrywka i jaką najlepiej postać wybrać na sam początek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka będzie trwała właściwie tyle, ile będziesz chciał. <;

Zależy, czego oczekujesz. Gladiator jest świetny w walce wręcz, choc osobiście wole Wampirzyce ( w nocy po przemianie nie ma na Ciebie mocnych <; ), Mag Bojowy też jest niczego sobie.

Najprostszą postacią do grania jest oczywiście Mroczny Elf (tylko zdobądź umiejętnośc "mgła wojny" i kosisz).

Wybór należy do Ciebie. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:57, barteg napisał:

Jest taka możliwośc
Ale osobiście polecam Maga Bitewnego lub Elfa Mrocznego.


Być może wybiorę sobie Elfa Mrocznego gdyz lubię rasę elfów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór. Życzę powodzenia !
ps.Ja osobiście nie przeszedłem gry bo za trudny był dla mnie jeden z ostatnich z tymi zywiołami *grałem Gladiatorem i miałem bardzo(...) dużo legendarncyh broni itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:39, wdowiakm napisał:

A jeśli chodzi o wampirzyce to jest mozliwe zamiana w wampira w dzień ?
Zadania są skomplikowane?


Zadania w Sacred są troche skopane. Wszystko odnosi się do idź, zabij i przynieś. To jedyny aspekt który mi się nie spodobał. Jako postać na początek polecam mrocznego elfa. Mgiełka i jazda. A no i smoki zbyt łatwo ubić, ale od czego jest późniejszy wyższy poziom trudności? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:10, Harvenar napisał:

Zadania w Sacred są troche skopane. Wszystko odnosi się do idź, zabij i przynieś. To jedyny
aspekt który mi się nie spodobał.


A w Diablo to samo... Tyle było pytań o save''y do Sacred, że postanowiłem zapytać o nie na stronie fanowskiej Sacreda: http://wolfes-lair.rpgplanet.gamespy.com
Dostałem taki oto link: http://194.165.231.32/hemma/anstromberg/
Są tam wszystkie postacie na różnych poziomach (50 - 216). Niestety działają TYLKO jeśli się ma Podziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sobie grać w sacred podziemia oczywiście i wybrałem wampirzyce i jestem zadowolony szczególnie w nocy jak zmieniam się w wampira to nikt nie daje mi rady super ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś savy Maga bitewnego nie pamiętam na których poziomach, ( najnowszym ukończyłem qesta gdzie trzeba było zabić cztery smoki ), jak ktoś chce to mogę wysłać. Są to savy z Sacred+, nie mam Podziemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 14:35, wdowiakm napisał:

Właśnie czym się rózni sacred + od sacred z podziemiami??


Podziemia to dodatek do Sacreda. Mają 2 nowe postacie: demoniczną wiedźmę i krasnoluda, 30%większy obszar gry i nowe questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wdowiakm ----> jeśli chcesz poczuć grę, to zapraszam do sieci. Na zamkniętym mozna pograć (nie ma cziterów - raczej), a jesli się ograsz trochę i załapiesz jaka postać ci najbardziej odpowiada, to przejdź na hard .... jedno życie, jedna śmierć!! to jest dbałość o postać...

PS. Ten Krasnal, to nie mój :-]

20070126105723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnej strony Sacred PL: "Z przykrością informujemy, iż 1 lutego zostaną wyłączone serwery multiplayer na 2 godziny (od 10:30 do 12:30) z powodu konserwacji. Mamy nadzieję, że prace zakończą się w przewidzianym czasie i będziemy mogli powrócić do gry."

Mam nadzieje, że zacznie znów działać drabinka (highscore) na oficjalnej stronie wydawcy Sacred UW. Od pary dni nic się nie zmienia, mimo że moja postać ma już dwa razy większy poziom doświadczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bolczan -----> nie zgodzę się z Tobą... kiedyś było dużo ludzi, z Polski i zagranicy. Teraz niestety jest mało ludzi na serwerze, to fakt. Pozostali "najwytrwalsi"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować