Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Sprobowalem na sile spatchowac ponownie gre. Efekt? Ten pierniczony Starforce nie widzi teraz w ogole plyty!!! mam nadzijee, ze tworcy tego parszywego zabezpieczenia beda sie smazyc :/ Kolejny reinstal i nie pozostaje mi nic innego jak pisac do Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje - zatem pozostaje Ci ty.ko pomoc techniczna :) na szczescie jest ona bardzo sprawna w przypadku kiedy znaja problem :) gorzej jest kiedy go nie znaja...a w tym przypadku to niestety moze lezec wina w wersji dvd samego sacred...bo te patche byly przygotowane dla wersji cd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 21:58, morthi napisał:

w przypadku nadinstalowania bezpowrotni(czyli do czasu ponownej instalacji) utracisz mozliwosc
grania w sacred na multi - i bedziesz mogl grac tylko w podziemia :)
w przypadku instalacji osobnej bedziesz mogl grac i w sacred i w sacred podziemia na multi
:)

wybor nalezy do Ciebie :)
jezeli nie zamierzasz bawic sie w mluti to instalacja wspolna jest dobrym pomyslem :) zawsze
to kilka gb zaoszczedzone:P (bodajze niecale 2 :)) jezli jednak chcesz sie bawic w multi polecam
instlacje osobna :)

Ahaaa, dzięki. Niestety jak mówiłem, już dawno zapomniałem hasła do mojego konta w podstawowym Sacredzie więc zostało mi już chyba tylko multi z dodatku (chyba, że istnieje jakiś sposób aby skasować konto i założyć nowe, a niestety nie pamiętam również emaila na którym tamto konto było zakłądane :( ). Powiem ci, że instalacja tego dodatku trwała tak długo (dwa pliki intalują się niemiłosiernie długo), że już wolę stracić te 2 giga ale nie przechodzić przez to od nowa (to jak powtórka z instalacaji WoWa :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano niestety podziemia sie dlugo instaluja :) nie wiem dlaczego :) ale z cd(bo taka wersje mam tez to strasznie idzie dlugo)

hmm...a nie mozesz przywrocic sobie hasla na email na ktorym bylo zalozone pierwsze konto do sacred?
nie sadze by Ci cenega/ascaron dali nowego cd-keya :) ja mialem tylko przypadek taki ze moje cd-keye byly zablokowane ale to jakis problem byl z ascaronem ktory zablokowal wiekszosc polskich cd-keyow wlasnie z podziemi :) ale po krotkiej rozmowie z pomoca techniczna wszystko odblokowano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 07:45, morthi napisał:

ano niestety podziemia sie dlugo instaluja :) nie wiem dlaczego :) ale z cd(bo taka wersje
mam tez to strasznie idzie dlugo)

hmm...a nie mozesz przywrocic sobie hasla na email na ktorym bylo zalozone pierwsze konto do
sacred?
nie sadze by Ci cenega/ascaron dali nowego cd-keya :) ja mialem tylko przypadek taki ze moje
cd-keye byly zablokowane ale to jakis problem byl z ascaronem ktory zablokowal wiekszosc polskich
cd-keyow wlasnie z podziemi :) ale po krotkiej rozmowie z pomoca techniczna wszystko odblokowano
:)

Napisałem, że niestety nie pamiętam na którym to było mailu (za dużo ich mam od dziś już tylko na interii jade :P) no ale jeszcze poprubuję, a może się uda :). No ale chyba w Multiplayera podziemi też gra wiele osób prawda ? (mam nadzieję :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym momencie nie gram juz od ponad pol roku wiec nie wiem jak to wyglada :) ale mysle ze przystepna cena sprawila ze wiele graczy sie pojawi na multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro masz wersje cd to niemozliwym jest by po zainstalowaniu patchy starforce przestal widziec plyty :) no chyba ze masz zainstalowane rozne programy emulujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś ma podziemia to mam dobrą taktykę na silną postać: zimportiwać postać z podziemi,przejść całą zwykłą kampanię i zagrać tą postacią w podziemia ja grałem na początku podziemi postacią na 47 Poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem caly czas posiadam Daemon Tools tylko, ze wylaczone. jednak nie moga byc problemem skoro normalnie gra dziala i tylko po wymuszeniu patchowania sie cos psuje. Wlasnie pisze do pomocy technicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprobuj usunac daemon tools :) starforce wykrywa programy emulujace bez wzgledu na to czy sa wlaczone czy nie analizujac rejestr oraz foldery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac nie wiem czy jest patch do tejwersji gdyz cenega wypuszczajac sacred w wersji gold spatchowala juz gre do najwyzszej dostepnej wersji i jako takich patchy nie ma - czyzbys rowniez mial problem z mapa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 16:12, morthi napisał:

prawde mowiac nie wiem czy jest patch do tejwersji gdyz cenega wypuszczajac sacred w wersji
gold spatchowala juz gre do najwyzszej dostepnej wersji i jako takich patchy nie ma - czyzbys
rowniez mial problem z mapa ?


nie;)
ale wole miec jakies nowsze patche wgrane;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zorganizujemy ekipe do gry po sieci ? Bo widze że kilka osób (chyba) będzie zainteresowanych... a jak zainstalować oddzielnie w superseler podstawkę i dodatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale moze mapa nie dziala dlatego ze masz zle sterowniki do karty graficznej ?albo wlaczyles pelen antialiasing ? ja mialem na radeonie czasem obraz w kratke :D dopuki nie pozmienialem w opcjach wyswietlania :)

sprobuj :) moze to pomoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować