Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalna data premiery GTA V znana! Wiemy, na jakie platformy trafi produkcja Rockstara!

109 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2012 o 18:05, Piotrek_K napisał:

Za tydzien maja ruszyc pre-ordery. Rzecz jasna skladam! Amazon dostanie troche kasiory
ode mnie ;)

Jakiś specjalny powód dlaczego akurat Amazon czy po prostu lojalność wobec sklepu?

Nie spinajcie się już tak o tego PC. Prędzej przekonacie mnie do mangi niżeli GTA stanie się konsolowym exclusivem. Martwcie się lepiej o KIEDY a nie o CZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 18:21, Madoc napisał:

Ja szczerze mówiąc nie miałem zbyt dużych problemów z GTA IV. Tryliony aplikacji mi o
dziwo nie przeszkadzały, a gra chodziła mi bardzo płynnie, mimo że mój sprzęt ma już
ponad trzy lata.


Jeśli 4 letnia gra chodzi płynnie na 3 letnim sprzęcie, to imo nie jest to powód do dumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 20:14, Pralkosuszarka napisał:

Mimo tego, że mam konsole poczekam na wersję PC, przeżyje kilka miesięcy czekania w zamian
za niższą cenę i lepszą grafikę. Poza tym, jak przypomnę sobie jak wyglądała wersja GTA4
na PS3... Tak, poczekam na wersję na PC :)

Wyglądała jak ta na x360, nie wiem co ci nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednego nie rozumiem. Niektórzy piszą, że GTA IV była (...) na PC i sobie kupią na konsolę, ale dodają, że jeśli poprzedniczka była taka to lepiej, żeby w ogóle na komputery nie wychodziła. Odpowiedzcie mi- co was obchodzi czy wyjdzie, czy nie jak i tak kupujecie na konsolę? :)
Nie ciągnie mnie do konsoli, bo po pierwsze- kosztuje, dalej- gry są droższe (a ja jednak lubię mieć w dniu premiery), potrzeba telewizor jakiś, bo nie wiem czy reszta domowników byłaby zadowolona, gdybym tyle co siedzę na komputerze siedział przed jedynym w domu telewizorze i blokował "M jak miłość" :)
Pewnie, że to musi być lepsze do gry, bo do tego zostało stworzone, ale ja wolę mój komputer :D Wybaczcie. GTA V kupię jak ruszy na moim marnym sprzęciku, w co już wątpię, bo się zestarzał.
Koniec wywodu.

PS. Zresztą po co ta cała dyskusja, jak koniec świata ma być... R* tylko kasę traci na robienie tej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że optymalizacja wersji PC bedzie podobna albo i lepsza jak z Max Payne 3 :) gra bardzo dobra i całkiem niezła grafika nawet przy niedużych detalach i na starszym sprzęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie znam się na komórko-podobnych urządzeniach (i chwała mi za to), ale czy czasem ta "extra bejbe" nie powinna trzymać tego telefonu odwrotnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 22:22, Cygi napisał:

Ogólnie nie znam się na komórko-podobnych urządzeniach (i chwała mi za to), ale czy czasem
ta "extra bejbe" nie powinna trzymać tego telefonu odwrotnie? ;)

Może ma kamerę z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ogólnie nie znam się na komórko-podobnych urządzeniach (i chwała mi za to), ale czy czasem

Dnia 30.10.2012 o 22:22, Cygi napisał:

ta "extra bejbe" nie powinna trzymać tego telefonu odwrotnie? ;)


Sporo telefonów ma dwie kamery, ten pewnie też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 18:03, vegost napisał:

Jeśli wychodzi na stare konsole, to nie możemy oczekiwać innowacji i
powiewu świeżości. A brak wersji na PC w dniu premiery na konsole to wielki żal i
śmiech na sali.. Rockstar okazał brak szacunku dla pecetowców i jak zwykle konsolowcy
dostają wszystko. Whao !_!

Odpowiem brutalnie - nie bierz tego zbytnio do siebie, vegost. To po prostu reakcji na podobny schemat myślenia jaki przedstawiłeś w swoim komentarzu. - A mianowicie:

Trzeba było kupować "Maxa Payne''a 3" na PC w dniu premiery, to byście nie płakali, że Pan Strauss Zelnick (CEO Take 2 Interactive) skasował "GTAV" na PC! Skoro "MP3" sprzedało się w liczbie 200 tys. pudełek + pewnie jakieś następne 200-400 tys. w dystrybucji cyfrowej (co jest śmiesznym wynikiem), to się nie dziwię, że zawiedziony takim obrotem sprawy szef Take 2 podjął decyzję o skasowaniu "GTAV" na PC... Smutne, ale prwdziwe... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 08:47, KMyL napisał:

No ale: skoro na gram.pl jest przedsprzedaż GTA V na PC, to o co kaman? Gra będzie później
i tyle...

No i co z tego że jest na gram.pl? Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 10:28, diabolo20 napisał:

Też bym nigdy niegrał na konsole na pdzie przy takiej grze plus do tego doczytujący się
świat i słabe tekstury. Wole wersje PC

I grasz w czysto konsolową grę na klawiaturze i padzie? Gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować