Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2007 o 10:22, zapodaj napisał:

Mam pytanie , mianowicie : Do czego służy " Lśniący ośmiokąt "

Obudzasz nim Zombie , które leży chyba w jakimś stawie czy coś . Będzie ono ci pomagać walczyć . To jest chyba w Kurchanach Skowytu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można zdobyc patcha do wersji 1.53 chce pograc na necie i jeśli się da to może uruchomic edytor map . Z góry dzieki za pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z misją w shiel czy jakoś tak,
wyleczyłem kapitana,dał mi ludzi,odbiłem monument elfów i ludzi ale niemoge sie pozwijać ani nic robić bo z wsząt atakują mnie orki,zbiry i te inne stwory
niewiem dlaczego tyle ich mnie atakuje no bo nie dopuśćiłem ich zwiadowcy do głównego obozu tak jak mi kazali
niewiem co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 10:29, Michonko napisał:

mam problem z misją w shiel czy jakoś tak,
wyleczyłem kapitana,dał mi ludzi,odbiłem monument elfów i ludzi ale niemoge sie pozwijać ani
nic robić bo z wsząt atakują mnie orki,zbiry i te inne stwory
niewiem dlaczego tyle ich mnie atakuje no bo nie dopuśćiłem ich zwiadowcy do głównego obozu
tak jak mi kazali
niewiem co robić??


jak masz jakiego zapisanego seva to go wczytaj zanim odbiles monument ludzi i rozbuduj sie dobrze elfami z kazdej strony zbuduj wiezyczki to orki niewejda zbuduj armie odbij monument ludzi i po krzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 13:27, ginx2 napisał:

Jak się nie da? Zastanów się, czy w ogóle będzie Ci potrzebny. Uruchom Spellforce i popatrz
w prawy dolny róg menu głównego. Jeśli masz wersję 1.52xxxxx (lub jakąkolwiek starszą) to dobrze,
jeśli 1.53xxxxx to możesz śmiało lamentować. Ta wersja to khem... jest wykastrowana.


zgadzam sie ta wersja jak ktos zauwazyl w 1.11 ;p mozna kupywac wszystko i niby zabiera kase ale wszystko kupuje jak sie niema wystarczajaco kasy to jakos kupuje i daje kase za kupienie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 10:29, Michonko napisał:

mam problem z misją w shiel czy jakoś tak,
wyleczyłem kapitana,dał mi ludzi,odbiłem monument elfów i ludzi ale niemoge sie pozwijać ani
nic robić bo z wsząt atakują mnie orki,zbiry i te inne stwory
niewiem dlaczego tyle ich mnie atakuje no bo nie dopuśćiłem ich zwiadowcy do głównego obozu
tak jak mi kazali
niewiem co robić??


Ja w tej misji aktywowałem jedynie jeden monument - elfów i to tylko dlatego, że musiałem nazbierać 1000 liści tej roślinki elfów, po to aby przywołać te duchy driad. Po wejściu na mape, zniszczyłem małe obozy, aktywowałem monument bohaterów i przywołałem ich. Następnie odbiłem twierdzę w Shiel bohaterami i rozwaliłem obóz na północ.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 19:46, Treant napisał:

Wydaje mi się, że możesz je kupić u handlarza na południe od osady elfów w Eloni.


Dobrze Ci się wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 20:05, Fumiko napisał:

> Wydaje mi się, że możesz je kupić u handlarza na południe od osady elfów w Eloni.

Dobrze Ci się wydaje :D


Aha w Eloni, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 20:33, Lord chicken napisał:

Aha w Eloni, dzięki.


Musisz przejść wyjściem z boku osady - nie głównym. Tam przy chatce stoi człowiek co ma te plany i jakichś run trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 20:05, Fumiko napisał:

Dobrze Ci się wydaje :D

Jeden z uwolnionych z rąk ogrów kupców też ma jakieś plany w ofercie.

Dnia 16.03.2007 o 20:05, Fumiko napisał:

Tam przy chatce stoi człowiek co ma te plany i jakichś run trochę.

I malachit przydatny w misji Gojąca Nalewka. Chociaż można go też zdobyć później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie , mianowicie : Gdzie mogę znaleźc kogoś kto kto pomorze temu kolesiowi w farlowanej nadzieji , mówi że za nie długo oślepnie , a misja nazywa się KATARAKTA .
Pomóżcie .
Z góry dzięki za pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźc kogoś kto kto pomorze temu kolesiowi w

Dnia 17.03.2007 o 09:04, zapodaj napisał:

farlowanej nadzieji , mówi że za nie długo oślepnie , a misja nazywa się KATARAKTA .

Pogadaj z Seno dentystą z szarogurza on powie ci jak "zatopic zacme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno gdzie mogę znaleźc ten kryształ cienia gdzie jest wbity w mur , czy jakoś tak . Misja nazywa się Świat Cieni , czy jakoś tak .
Z góry dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 11:33, zapodaj napisał:

A jeszcze jedno gdzie mogę znaleźc ten kryształ cienia gdzie jest wbity w mur , czy jakoś tak
. Misja nazywa się Świat Cieni , czy jakoś tak .
Z góry dzięki .


Kryształ Cienia jest ukryty w tej sali gdzie walczyłeś z tym generałem Korsharem w Kurhanach. Dokładnie w lewej częscie obok portal, musisz najechać na tą część myszką a mur się podświetli na niebiesko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest kto kto juz przeszedl pierwsza kampanie zakon switu? bo doszlam do konca ale nie moge zinterpretowac czy wygralam czy przegralam :/ jak wyglada wygrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 12:41, Devona napisał:

czy jest kto kto juz przeszedl pierwsza kampanie zakon switu? bo doszlam do konca ale nie moge
zinterpretowac czy wygralam czy przegralam :/ jak wyglada wygrana?


zarżnęłaś Kowala?

SPOILER
Rohen zwiał przez portal?
SPOILER

gratulacje, właśnie skończyłaś Zakon Świtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 12:35, kulfonito napisał:

Gdzie można znależć kamień wiecznego ognia? Mam na razie 2 a potrzebuję jeszcze trzeciego
:(


Kamień zdobędziesz z demona na planszy bruzda na końcu będzie taki duży czerony stwór. W nim znajdziesz to czego szukasz i coś jeszcze.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się