Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2008 o 08:40, Marcin Kot napisał:

jak dostać się do drugiej części miasta dusz , tej po prawej stronie

Dostać się do drugiej części Miasta Dusz można grając w drugi dodatek do SpellForce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega mi mówił niedawno, że podobo jak gra się w kampanie Aryna, to potem jak by sie grało w kampanie Feniksa, to będzie ona inna niż jak bym grał wcześniej w podstwową częśc, tzn chodzi oczywiscie o improt postaci z tych kampanii. Czy to prawda?? Bo nie wiem czy nie zaczac sobie grac w kampanie Feniksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, kampania będzie inna;p grę zaczniesz w drugiej części miasta dusz do której normalnie dostępu nie ma. Historia również ulegnie zmianę gdyż twoja postać będzie chciała uwolnić się z brzemienia jakim jest ostrze... dalej sam się przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Jestem w Twierdzy Mrocznego wiatru. Jak chciałam dostać się do Empirii to był pokazany obraz z wczytywaniem i nic się nie działo. Czekałam 15 min i dalej nic. Na inne mapy dostaję się bez problemu. Jak mam się tam dostać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam znowu problem z Cieniem feniksa.Jestem w zegarowych kryptach i nie wiem jak zapalić te pięć głów. Jeśli ktoś wie jak to przejść to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie wiem co jest nie tak ale za żadne skarby nie mogę zabić Złodzieja Snów w Mieście dusz. :/ Ktoś wcześniej napisał, żeby najpierw trochę awansować, ale jestem już po tej planszy gdzie znajduję Craiga, mam 49 poziom, pięciu potężnych bohaterów i golema jeszcze ale ten typ się ciągle uzdrawia i w zasadzie nie robię mu większej krzywdy. :| Ktoś wie o co chodzi? Kiedyś jak grałam to nie było z tym problemu chyba. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 15:24, Wicherrrek napisał:

Słuchajcie nie wiem co jest nie tak ale za żadne skarby nie mogę zabić Złodzieja Snów
w Mieście dusz. :/ Ktoś wcześniej napisał, żeby najpierw trochę awansować, ale jestem
już po tej planszy gdzie znajduję Craiga, mam 49 poziom, pięciu potężnych bohaterów i
golema jeszcze ale ten typ się ciągle uzdrawia i w zasadzie nie robię mu większej krzywdy.
:| Ktoś wie o co chodzi? Kiedyś jak grałam to nie było z tym problemu chyba. :|

A co zrobiłaś z tą kobietą, którą ten Złodziej Dusz więzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 16:13, Wicherrrek napisał:

Z tego co pamiętam to powiedziałam jej że jej pomogę (tam chyba był jakiś wybór, nie?)
i ona gdzieś pobiegła :|

No to chyba to w tym problem. Jak ja grałem to ją zabiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 17:39, mila-221 napisał:

Mam mały problem. Jestem w Twierdzy Mrocznego wiatru. Jak chciałam dostać się do Empirii
to był pokazany obraz z wczytywaniem i nic się nie działo. Czekałam 15 min i dalej nic.
Na inne mapy dostaję się bez problemu. Jak mam się tam dostać???



Miałem identyczny problem ale w podstawce. Aby to zrobić musisz (nie załam się) zacząć od nowa kampanię. Inaczej możesz czekać do usr**** śmierci ale ci się nie właduje mapa. A jeśli znów tak będzie to niesterty będziesz musiała kupić nowy egzemplarz gry. Ja tak zrobiłem i wszystko potem było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu proszę o pomoc. Czy jest jakiś nie naganny sposób na otwrzenie skrzyń. Tam gdzie są lapy i trzeba je wszystkie zgaśić, a nie zapalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 12:04, hammurabi napisał:

I znowu proszę o pomoc. Czy jest jakiś nie naganny sposób na otwrzenie skrzyń. Tam gdzie
są lapy i trzeba je wszystkie zgaśić, a nie zapalić.

wydaje mi się że jak tam przychodzisz to palą się pierwsza i ostatnia ( te z czerwonymi kreskami) i musisz jeszcze zapalić te zaznaczone na żółto. Jak chcesz je zgasić to musisz coś pokminić. Ja jak chciałam zgasić to po prostu latałam od jednej latarni do drugiej na "chybił trafił" i jakoś mi się udało hehe

20080509165436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego służą lalki hadeko?? Bo mam ich kilka, już chyba będzie 5 albo 6, ale nie mam pojęcia po co mi one. Z tego co pamiętam to coś sie z nimi robiło, tylko że już nie pamiętam co. I ile ich jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 08:06, lis899 napisał:

Do czego służą lalki hadeko?? Bo mam ich kilka, już chyba będzie 5 albo 6, ale nie mam
pojęcia po co mi one. Z tego co pamiętam to coś sie z nimi robiło, tylko że już nie pamiętam
co. I ile ich jest??

Jest ich chyba 6. Służą do gry w Mieście Dusz z takim jednym kolesiem (nie pamiętam imienia). Ja niestety nigdy nie grałem, bo nie znalazłem wszystkich lalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 12:04, hammurabi napisał:

I znowu proszę o pomoc. Czy jest jakiś nie naganny sposób na otwrzenie skrzyń. Tam gdzie
są lapy i trzeba je wszystkie zgaśić, a nie zapalić.

Tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=3043 znajdziesz rozwiązanie co zrobić żeby wszystkie zgasły i co żeby wszystkie się zapaliły.

--> lis899

Dnia 09.05.2008 o 12:04, hammurabi napisał:

Do czego służą lalki hadeko?? Bo mam ich kilka, już chyba będzie 5 albo 6, ale nie mam pojęcia po co mi one. Z tego co pamiętam to coś sie z nimi robiło, tylko że już nie pamiętam co. I ile ich jest??

Musisz mieć 6 różnych, a służą do grania - w Mieście Dusz na północ od północnego monumentu bohaterów jest taki duży pokój ze stołem; kiedy zbierzesz wszystkie lalki bóg Zerbo będzie chciał z tobą zagrać. Zasady nie są skomplikowane (a tu zresztą masz sposób jak wygrać: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=3342 ), a poza tym dostaniesz nagrodę (jeśli przegrasz klejnot, jeśli wygrasz - hełm). Lalki, które ci się dublują możesz sprzedać Władcy Marionetek w Empyrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to musze znalesc jeszcze jedną, bo narazie mam ich 5. A z którym poziomem dobrze jest iśc do miasta dusz?? Bo narazie mam 45 i jest w Katharii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem kiedyś zainstalowałem spellforce złotą edycje ale nie miałem CD_key i nie wiem jak to usuwałem ale tera jak chce zainstalować to wyskakuje mi odinstaluj ale nie mogę bo jakiś błąd wyskakuje, macie jakiś pomysł jak to odinstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się