Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2006 o 18:33, Kris l napisał:

Nareszcie ten wąż dostał po tym swoim zamaskowanym pysku. Pierwszy ra prszeszedłem feniksa
(od strony Aryna), teraz muszę od strony Zakonu.

Jak przeszedłes od strony Aryna to powiedz mi czy zabiłes driade bo mnie to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Shal''Dun da się otworzyć wszystkie skrzynie na monety? Otworzyłem zdaje się 4, a do pozostałych brakuje mi monet gwiazd; monet słońca mam wystarczająco, księżyca już trochę mniej, ale czy znajdę jeszcze jakieś do końca kampanii (chodzi też o czaszki). Najważniejsze skrzynie otworzyłem, tam gdzie były runy bohaterów, ale chciałbym jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 13:42, Lord Andre napisał:

Czy w Shal''Dun da się otworzyć wszystkie skrzynie na monety? Otworzyłem zdaje się 4, a do
pozostałych brakuje mi monet gwiazd; monet słońca mam wystarczająco, księżyca już trochę mniej,
ale czy znajdę jeszcze jakieś do końca kampanii (chodzi też o czaszki). Najważniejsze skrzynie
otworzyłem, tam gdzie były runy bohaterów, ale chciałbym jak najwięcej.

Da się. Jest taki trick, musisz podejść którymś z bohaterów do skrzyni a następnie avatarem stanąć kilka kroków za nim i zmienić widok tak abyś patrzył zza pleców avatara i zamiast niebieskiego kółka jest zielone :)) to samo da sie zrobić w Kryptach Zegarwych ze skrzynią w której jest klucz w kształcie gwiazdy, nie trzeba wrzucać monet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też żałuje, ale w sumie to nie wiem po co zrobili ten skarbiec, skoro nie da się tam wejść. Chyba tylko po to żebyśmy sie pytali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 10:51, axedi napisał:

> Nareszcie ten wąż dostał po tym swoim zamaskowanym pysku. Pierwszy ra prszeszedłem feniksa

> (od strony Aryna), teraz muszę od strony Zakonu.
Jak przeszedłes od strony Aryna to powiedz mi czy zabiłes driade bo mnie to ciekawi

Driady się nie zabija (choć jest to w fabule). Avatar podchodzi do driady, ale nie ma serca by ją zabić. Lubię jak się nie zabija tych dobrych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Ognistych Kłach jest żelazo i księżycowe srebro? Obejrzałem całą północną część mapy i nie znalazłem, znalazłem natomiast dwa źródełka arii. Przydałoby się też jeszcze jedno złoże kamienia, bo to co jest nie wystarczy do wybudowania wielu wież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 22:06, Lord Andre napisał:

Gdzie w Ognistych Kłach jest żelazo i księżycowe srebro? Obejrzałem całą północną część mapy
i nie znalazłem, znalazłem natomiast dwa źródełka arii. Przydałoby się też jeszcze jedno złoże
kamienia, bo to co jest nie wystarczy do wybudowania wielu wież.

Ja całą mapę wyczyściłem samymi bohaterami. Zrób tak jak ja, wróć tutaj za jakiś czas (z lepszym poziomem i bohaterami) i posprzątaj tutaj :)
P.S. Wtedy nie chciało mi się budować bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi jakiego maga sobie zrobić. Chętnie bym do Zakonu Świtu zrobił białego maga (zdrowia i natury) z lodem. Albo może zrobić woja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 09:37, Kris l napisał:

Doradźcie mi jakiego maga sobie zrobić. Chętnie bym do Zakonu Świtu zrobił białego maga (zdrowia
i natury) z lodem. Albo może zrobić woja??

Co do woja to polecam ci inwestowac na maxa w ciężkie uzbrojenie (broń i pancerz) i troche w białą magię (zdrowie i wzmocnienia). Obecnie cięzkie uzbrojenie mam na poziomie 10 a białą magię na 5 i gra mi się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spellforce złotą edycje na DVD ORGINAŁ i nie moge spaczowac tej wersji wyskakuje mi ze musze wlozyc cd a przeciez w napedzie mam olytke tylko ze dvd co mam zrobic prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 22:06, Lord Andre napisał:

Gdzie w Ognistych Kłach jest żelazo i księżycowe srebro? Obejrzałem całą północną część mapy
i nie znalazłem, znalazłem natomiast dwa źródełka arii. Przydałoby się też jeszcze jedno złoże
kamienia, bo to co jest nie wystarczy do wybudowania wielu wież.

Kamień znajduje się odrobinę poniżej tego złoża przy monumencie. A żelazo i księżycowe srebro troszkę na prawo od tego złoża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 09:37, Kris l napisał:

Doradźcie mi jakiego maga sobie zrobić. Chętnie bym do Zakonu Świtu zrobił białego maga (zdrowia
i natury) z lodem. Albo może zrobić woja??

W Zakonie Świtu rzeczywiście ciężki woj to dobre rozwiazanie, szczególnie że jest dla niego zbroja Amry. Jeżeli natomiast chcesz grać tą samą postacią w Cieniu Feniksa to nie polecam. Ja mam ciężkiego woja z magią lodu (niezłe rozwiazanie) i dobrze mi sie nim gra ale niestety w Feniksie nie ma dla niego żadnych ciekawych zbroi ani broni. W grze swobodnej mam zamiar spróbować lekkiego wojownika z magią śmierci-nekromancja i klątwy - zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

padł mi kompurte a razem z nim gierka zakon switu byłem na 20 poziomie czy jakos mozna zaczac gre od tego poziomu nie grajac od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 14:21, gwron napisał:

padł mi kompurte a razem z nim gierka zakon switu byłem na 20 poziomie czy jakos mozna zaczac
gre od tego poziomu nie grajac od poczatku

niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 14:21, gwron napisał:

padł mi kompurte a razem z nim gierka zakon switu byłem na 20 poziomie czy jakos mozna zaczac
gre od tego poziomu nie grajac od poczatku

Niestety nie :( Ja też miałem podobną sytułację, bo reinstalowałem system, a savy są w Moich dokumentach i musiałem zaczynaćod początku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zobaczyć demo Spellforce, żeby zorientować się czy gra przypadnie mi do gustu. Pobrałem je z serwera, rozpakowałem archiwum i uruchomiłem instalator. Pod koniec tego procesu pojawił się komunikat, że potrzebuję DirectX w wersji co najmniej 9.0b - dziwne (mam 9.0c), ale u kolegi z mocniejszą maszyną też był ten tekst, więc pewnie nie ma to znaczenia. Demo się uruchamia, ale po wybraniu opcji Tutorial lub Campaign następuje oops - podczas ładowania interfejsu użytkownika (Creating UserInterface) pojawia się "radosne" okienko z bardzo wyczerpującym opisem błędu: D3DERR_INVALIDCALL(4633). Próbowałem najniższych ustawień grafiki, jakie są tylko możliwe (rozdzielczość, tekstury, cienie, itp.), ale efekt jest ten sam. Dlatego zastanawiam się, czy na takim sprzęcie ta gra w ogóle ruszy: procesor Athlon 1 GHz, 384 MB RAM, GeForce2 MX400 64MB - Windows 98SE, DirectX 9.0c, najnowsze sterowniki pobrane ze strony nvidia.com. Czy jest jakieś pozasprzętowe rozwiązanie tego problemu, czy mój komputer nie ma szans tej gry uciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 09:14, Treant napisał:

Chciałem zobaczyć demo Spellforce, żeby zorientować się czy gra przypadnie mi do gustu. Pobrałem
je z serwera, rozpakowałem archiwum i uruchomiłem instalator. Pod koniec tego procesu pojawił
się komunikat, że potrzebuję DirectX w wersji co najmniej 9.0b - dziwne (mam 9.0c), ale u kolegi
z mocniejszą maszyną też był ten tekst, więc pewnie nie ma to znaczenia. Demo się uruchamia,
ale po wybraniu opcji Tutorial lub Campaign następuje oops - podczas ładowania interfejsu użytkownika
(Creating UserInterface) pojawia się "radosne" okienko z bardzo wyczerpującym opisem błędu:
D3DERR_INVALIDCALL(4633). Próbowałem najniższych ustawień grafiki, jakie są tylko możliwe (rozdzielczość,
tekstury, cienie, itp.), ale efekt jest ten sam. Dlatego zastanawiam się, czy na takim sprzęcie
ta gra w ogóle ruszy: procesor Athlon 1 GHz, 384 MB RAM, GeForce2 MX400 64MB - Windows 98SE,
DirectX 9.0c, najnowsze sterowniki pobrane ze strony nvidia.com. Czy jest jakieś pozasprzętowe
rozwiązanie tego problemu, czy mój komputer nie ma szans tej gry uciągnąć?

Na takim kompie powinien ruszyc bo ja kiedys grałem na Duronie 800,384 ram i ta sama karta tylko 32 MB i windows xp. Niewiem moze to wina windowsa ale raczej ruszyc powinien, mozliwe ze te demo jest zrąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 14:01, axedi napisał:

Na takim kompie powinien ruszyc bo ja kiedys grałem na Duronie 800,384 ram i ta sama karta
tylko 32 MB i windows xp. Niewiem moze to wina windowsa ale raczej ruszyc powinien, mozliwe
ze te demo jest zrąbane

Chyba nie, bo u kolegi z mocniejszym sprzętem działało. Różnica była jeszcze taka, że on posiada XP, jednak w wymogach systemowych jest także 98. Chciałem sobie zakupić tę gierkę, ale nie wiem czy nawet ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się