Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Mi chdziło oto czy warto jest inwestować w tyle umiejętności i jaki będe miał maksymalny poziom tych umiejętności. Powtarzam biała magia: zdrowie, natura, wzmocnienia i magia żywiołów: lód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 18:55, Kris l napisał:

Mi chdziło oto czy warto jest inwestować w tyle umiejętności i jaki będe miał maksymalny poziom
tych umiejętności. Powtarzam biała magia: zdrowie, natura, wzmocnienia i magia żywiołów: lód.


1. Jak ja grałem w SpellForce inwestowałem w 3 umiejętności tz lekka broń sieczna, lód i ogień. Wydaje mi się, że jest to optymalne zestawienie, ale każdy ma inny sposób gry.
2. Max będziesz miał 12 poziom umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 16:14, Kris l napisał:

W twierdzy mrocznego wiatru zniszczyłem obozy koło rzeki, i co teraz?

Idziesz dalej na poludnie do zamknietej bramy, bedzie filmik i brama się otworzy. Za bramą bedziesz musiał zablokowac jaskinie wprowadzając do nich jakiegos wojownika, no i uwolnic drugiego runicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Cień Feniksa postacią z Zakonu :) Muszę powiedzieć, że historia dorównuje tej z podstawki, ale mam też pytanie, czy grając drugim wariantem (postacią z Oddechu Zimy) fabuła jest bardzo odmienna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 18:17, Lord Andre napisał:

Właśnie skończyłem Cień Feniksa postacią z Zakonu :) Muszę powiedzieć, że historia dorównuje
tej z podstawki, ale mam też pytanie, czy grając drugim wariantem (postacią z Oddechu Zimy)
fabuła jest bardzo odmienna?

Raczej nie bardzo
Na początku np. zamiast spotkac się z driadą będziesz musiał ją zabic... ale na miejscu okaze sie ze twoj awatar nie ma do tego serca i fabuła bedzie dalej chyba taka sama jak postacią z zakonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jestem w ognistycz kalach i zdobylem ten pierscian cienia teraz mam misje: Znajdz kaplice i przywolaj płomien Zaracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajduję się ona pomiędzy starym obozem tego pustelnika (tam gdzie dał Ci pierścień) a twoją bazą. pochodz trochę a znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem juz na mapie Bruzda, ale nigdzie nie znalazłem runy robotnika trolli (a z doswiadczenia wiem ze bede potrzebowal trolli jako mięso armatnie ;p) . Gdzie mozna po raz pierwszy znalezc tą runę? Moglbym tez podbic lvl o 1 do gory i kupic taką runę w Szarogórzu ale nie lubie expienia w single playerach.

A i drugi problem. Jak przejsc misję "Zdrajca" od kolesia w Dolinie Szarego Zmierzchu (stoi obok Uriasa)? Podczas rozmowy ze wszystkimi w mieście mam tylko opcję "koniec" oprocz jednego goscia ktory mi tylko opowiada o krainach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się bo juz nie pamiętam że tam w Bruździe gdzie był Ulather arcydemon to idzie się trochę za nim dalej i jest monument trolii a obok w skrzyni (chyba) jest runa ich.Nie pamiętam dokładnie.Spróbuj.


A z tym zdrajca to jest tak że normalnie grasz przechodzisz tę mape i przy jakiś zwłokach chyba przy tych przywódcy umarłych jest mapa i wracasz z tą mapą do tej siedziby gdzie jest Urias i tamten od którego dotsałeś te zadanie.A w tej siedzibie poszukaj jest taki typek na wzgórku bardziej od którego dostaniesz podczas zormowy z nim list do shan muir z liannon i jak masz ten list i mape to idziesz gadać z tym typkiem obok Uriasa i z nim po rozmowie idziesz znowu pogadać z tym typkiem na "wzgórku" w tej "siedzibie".I po rozmowie zabijasz go.:)tyle.A i jeszcze raz gadasz z tym typkiem obok Uriasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 18:19, ilius-mage011 napisał:

Zdaje się bo juz nie pamiętam że tam w Bruździe gdzie był Ulather arcydemon to idzie się trochę
za nim dalej i jest monument trolii a obok w skrzyni (chyba) jest runa ich.Nie pamiętam dokładnie.Spróbuj.


A z tym zdrajca to jest tak że normalnie grasz przechodzisz tę mape i przy jakiś zwłokach chyba
przy tych przywódcy umarłych jest mapa i wracasz z tą mapą do tej siedziby gdzie jest Urias
i tamten od którego dotsałeś te zadanie.A w tej siedzibie poszukaj jest taki typek na wzgórku
bardziej od którego dostaniesz podczas zormowy z nim list do shan muir z liannon i jak masz
ten list i mape to idziesz gadać z tym typkiem obok Uriasa i z nim po rozmowie idziesz znowu
pogadać z tym typkiem na "wzgórku" w tej "siedzibie".I po rozmowie zabijasz go.:)tyle.A i jeszcze
raz gadasz z tym typkiem obok Uriasa.

Poprawka on da list dla Tanary w szarogórzu:)A ta mapa jest na płn. mapy w skrzyni przy jednej z jaskin do których wchodzą umarlaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fajnie. Ja juz od tygodnia biorę się za Otchłań i nie mam jakoś czasu. mam nadzieję, że się w końcu wezmę i też zacznę Feniksa.
Niektórzy mówią, że Feniks ma gorszą fabułę, ale mi się osobiście bardziej podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w Kryptach jak mam się dostać do tej sali gdzie jest najwięcej skrzyń(na lewo od portalu do mistrzowskiej gry), niby portalem z labiryntu, tylko którym??? bo wydaje mi się, że wchodziłam do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o to pomieszczenie gdzie stała Tuomi to tam nie da się wejść. Musiałabyś wygrać Mistrzowską Grę, ale jej wygrać się niestety nie da. Musisz zadowolić się innymi, równie cennymi rzeczami z Krypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się