Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2007 o 19:58, m16a1 napisał:

jak przejść onyxowe brzegi (białym magiem level 31)((oddech zimy))

Domyślam się, że masz problem z wejściem na przełęcz lub dalej. Postaraj się ustawić swoje jednostki kawałek na północ od wąwozu w szykach i wciśnij klawisz H (jednostki nie będą się rzucać na wrogów tylko atakować z dystansu bądź gdy zostaną same zaatakowane) i wyciągaj awatarem małe grupki wrogów, staraj się nie rzucać na całe hordy Derwiszów, które rozniosą armię czarami. Korzystaj z masowego leczenia itp. Dalej już powinno być łatwiej, ale stosuj taktykę wyciągania wroga. Mam nadzieję, że Ci się powiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Oddechu Zimy.
W Tirganach nie mogę zniszczyć grupy ożywieńców będącej na zachodzie mapy, nie daleko miasta. Bardzo szybko tworzą się kolejne posiłki i do tego w większych ilościach.
Jak ich pokonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 20:22, Lord Andre napisał:

> jak przejść onyxowe brzegi (białym magiem level 31)((oddech zimy))
Domyślam się, że masz problem z wejściem na przełęcz lub dalej. Postaraj się ustawić swoje
jednostki kawałek na północ od wąwozu w szykach i wciśnij klawisz H (jednostki nie będą się
rzucać na wrogów tylko atakować z dystansu bądź gdy zostaną same zaatakowane) i wyciągaj awatarem
małe grupki wrogów, staraj się nie rzucać na całe hordy Derwiszów, które rozniosą armię czarami.
Korzystaj z masowego leczenia itp. Dalej już powinno być łatwiej, ale stosuj taktykę wyciągania
wroga. Mam nadzieję, że Ci się powiedzie.


właśćiwie to mam problema z głuwną bazą wroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:20, kamel1234 napisał:

Mam problem w Oddechu Zimy.
W Tirganach nie mogę zniszczyć grupy ożywieńców będącej na zachodzie mapy, nie daleko miasta.
Bardzo szybko tworzą się kolejne posiłki i do tego w większych ilościach.
Jak ich pokonać?


pokażesz mi scena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:20, kamel1234 napisał:

Mam problem w Oddechu Zimy.
W Tirganach nie mogę zniszczyć grupy ożywieńców będącej na zachodzie mapy, nie daleko miasta.
Bardzo szybko tworzą się kolejne posiłki i do tego w większych ilościach.
Jak ich pokonać?

To jest po prostu spot, w którym możesz sobie nabijać expa. Wróć tam z silniejszym awatarem i bohaterami, a spokojnie sobie dasz radę. Jeszcze jedna taka uwaga, jeśli zostawisz budynki w spokoju to będzie się pojawiać dużo słabych przeciwników, ale systematycznie rozwalając te groby pojawiają się silniejsze potwory w mniejszych ilościach. Musisz wybrać co wolisz tłuc dla doświadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:44, m16a1 napisał:

> Mam problem w Oddechu Zimy.
> W Tirganach nie mogę zniszczyć grupy ożywieńców będącej na zachodzie mapy, nie daleko
miasta.
> Bardzo szybko tworzą się kolejne posiłki i do tego w większych ilościach.
> Jak ich pokonać?

pokażesz mi scena??


O jakiego scena Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:20, kamel1234 napisał:

Jak ich pokonać?

Przeznaczasz kilka jednostek wyłącznie do niszczenia budynków, a pozostałe skupiają na sobie ataki wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 16:26, Obiwankenobi napisał:

Czy ktoś może mi podać kody do SpellForca??

Przecież masz je na instrukcji , chyba że masz piracką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zapisywaniem. Gdy gram wszystko jest normalnie, ale po dłuższym czasie gry nie da się zrobic sejwa. I wyskakuje taki błąd (screen). O co chodzi? Jak temu zaradzić?

20070221163338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 16:34, hunter22 napisał:

Mam problem z zapisywaniem. Gdy gram wszystko jest normalnie, ale po dłuższym czasie gry nie
da się zrobic sejwa. I wyskakuje taki błąd (screen). O co chodzi? Jak temu zaradzić?


No dobra zapisać nie mogę, i teraz dochodzi problem z wczytywaniem sejwów. Nie mogę wczytać żadnego od początku gry, a doszedłem już do Mulandiru. Przy próbie wczytania wyskakuje błąd (screen) i kicha. Kto mi z tym pomoże?

20070221191526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 20:02, Michonko napisał:

nie moge przejść misji droga do eloni czy jakoś tak
nie moge zniszczyć tych miotaczy ognia (tych wież)

To jest łatwe , wystarczy tylko ruszyc całą armią chyba 50 , czy 60 ( trzeba miec średnią kwaterę ) i cwiercią armi atakujesz wojsko preciwnika , a resztą wojska wieże . Łatwe , a misja nazywa się cień drzew .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się