Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

dzisiaj mam duzo pytan
no a wiec gdzie znalesc kamien wiosennego pląsu bo przeszukalem czaly boski mur chodzi mi o mape i niema :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:32, trox napisał:

dzisiaj mam duzo pytan
no a wiec gdzie znalesc kamien wiosennego pląsu bo przeszukalem czaly boski mur chodzi mi o
mape i niema :(


Kamień znajduje się na zachód o tej osady w Boskim Murze. To jest taka wąska ścieżka, idąc nią ujrzysz leżace drzewko. Musisz najechać na to drzewa kursorem, a ono podświetli się na niebiesko. Wtedy będziesz mógł spokojnie sobie wziąść ten kawałek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 31.03.2007 o 19:40, Seqiu napisał:

Musisz najechać na to drzewa kursorem, a ono podświetli się na
niebiesko. Wtedy będziesz mógł spokojnie sobie wziąść ten kawałek... ;)

Tłumaczysz jak cd-projekt pisze w instrukcji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem jestem juz na ostatnijej mapie w zakonie switu i zostaly mi poboczne questy ktorych nie moge rozgrysc

mam pierscien cieni i musze znalesc krysztal ?
mikstura bohatera ?
klamca ?

dziekuje z gory za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a bym zapomnial i ten nieszczesny armor lei
stanolem w miejscu w ktorym jest napisane ze mam go szukac na pustynnych terenach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 14:46, Suke napisał:

mam problem jestem juz na ostatnijej mapie w zakonie switu i zostaly mi poboczne questy ktorych
nie moge rozgrysc

mam pierscien cieni i musze znalesc krysztal ?


Znajdziesz go w fortecy tego generała Korshara co posiadał jedną część maski w Kurhanach. Muszisz najechać na mur myszką, wtedy podświetli się na niebiesko i będziesz mógł wziąść kryształ ---> a niech mi ktoś powie, że tłumacze jak CDP w instrukcji. ;)

Co do pozostałych misji to nie pamiętam dokładnie... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2007 o 14:46, Suke napisał:

klamca ?

Zobaczayłem w poradniku informacje co do pozostałych misji i w tej misji kłamca to chyba chodziło Ci o misję oszust ? W SpellForce nie ma takiej misji jak kłamca. ;D
Więc rozwiązanie:

Ciało Cassiusa znajdziesz w północno zachodzniej części mapy Kurhany Skowytu, dalej będziesz wiedział co zrobić

Natomias co do tej misktury bohatera to... także nie znalazłem takiej misji, być może chodzi Ci o misję krew ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy po skonczeniu kampani podstawowej w dodatku moge grac postacia z pierwszej kampani czy musze zaczynac awatara od nowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:51, Suke napisał:

czy po skonczeniu kampani podstawowej w dodatku moge grac postacia z pierwszej kampani czy
musze zaczynac awatara od nowa ?


Zależy w którym dodatku. W pierwszym (Oddechu Zimy) tworzymy nową postać, ponieważ nie jest to kontunuacja fabuły z podstawki, a zupełnie nowa historia. W drugim dodatku (Cień Feniksa) można zagrać nową, bądź importować z podstawki lub pierwszego dodatku (fabuła Cienia Feniksa różni się od źródła zaimportowanej postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na mapie Falronowa Nadzieja ale nie mam runy orków tzn.robotników musiałem gdzieś przeoczyć tą runę ale gdzie?I przy okazji do kogo mam się udać w misji Katarkta aby uleczył tego Generała?Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 13:09, Fallen-Death napisał:

/.../


jeśli nie masz runy, to albo przeszukaj ostatnie mapy, albo (w ostateczności) kup ją u handlarza. wybieraj runę o najwyższym możliwym do użycia przez Ciebie poziomie.
w misji Katarakta zgłoś się do Dentysty Sano z Szarogórza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem otóż to na pewnej stronce przeglądałem plany budynków ludzi i znalazłem tam ferme bydła ja takiego planu nie posiadam i tutaj jest moje pytanie skąd moge wziąść ten plan.Drugie pytanie to to że jestem na mapie farlornowa nadzieja i przy misji saper potrzebuje 3 kamieni wiecznego ognia a ja mam 2 kamienie po smoku fyrmirze i faungurze czy jakoś tak i nie wiem skąd wziąść 3 kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 13:38, Seba33 napisał:

Witam
Mam problem otóż to na pewnej stronce przeglądałem plany budynków ludzi i znalazłem tam ferme
bydła ja takiego planu nie posiadam i tutaj jest moje pytanie skąd moge wziąść ten plan.


Jeśli się nie mylę to Eloni - handlarz Mark Shamir

Dnia 03.04.2007 o 13:38, Seba33 napisał:

Drugiepytanie to to że jestem na mapie farlornowa nadzieja i przy misji saper potrzebuje 3 kamieni
wiecznego ognia a ja mam 2 kamienie po smoku fyrmirze i faungurze czy jakoś tak i nie wiem
skąd wziąść 3 kamień.

Raczej na pewno kamień wiecznego ognia ma demon Ulather w Bruździe, być może jeszcze gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się