Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

A ja właśnie dosz łem do kurchanów skowytu i chciałem prosić o jakieś rady, bo w tym dzienniku to kurczę nie piszę za dokładnie. Chodzi mi o informacje w rodzaju czy będe porzebował dużo wojsk do rozwalenia pięciu, czy po ich rozwaleniu odrazu otworzy się ta brama do Korhana i ile potrzebuję wojsk do rozwalenia go.
Zgóry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 08:48, Decu napisał:

A ja właśnie dosz łem do kurchanów skowytu i chciałem prosić o jakieś rady, bo w tym dzienniku to kurczę nie piszę za dokładnie.
Chodzi mi o informacje w rodzaju czy będe porzebował dużo wojsk do rozwalenia pięciu, czy po ich rozwaleniu odrazu otworzy
się ta brama do Korhana i ile potrzebuję wojsk do rozwalenia go.
Zgóry dzięki.

Potrzebujesz dużą armiee część na wejście do bazy ,a część na pięciu każdego zbitego żołnierza odnawisz na wejście po zabiciu pięciu ruszasz jak najszybciej do wejście bo wyjdzie duża armia wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 22:23, nagato napisał:

Mam pewien problem z Dolina N0cnych Szeptow - ci obrancy ostrzy (25 poziom) caly czas mnie rozwalaja. Nie moge przejsc dalej?
Czy ktos moze doradzic co dale?


Nie wiem za bardzo co miałbym ci doradzić. Na tym etapie gry powinieneś pojedynczego obrońcę ostrzy pokonać bez większych problemów (choć może to wina źle rozwijanej postaci; ja grałem ciężkozbrojnym wojownikiem i nie miałem z nimi kłopotów). Jeśli nie możesz ich pokonać to spróbuj minąć, a kiedy dojdziesz do rozwidlenia dróg idź w dół. W ten sposób dotrzesz do miasta mrocznych elfów, którzy dadzą ci kilku żołnierzy, a na połudn.-wschód od nich jest monument bohaterów - mając ich nie powinieneś mieć już większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszytkich
mam problem zaktualizowałem gre do wersji 152 (spellforce zakon świtu) i nie wiem czy przez to teraz nie moge załadować mapy lodowe bagna. Mam tam zajety kamień teleportu, jak wybieram bedąc w Szarogurzu mape lodowe bagna to mapa sie ładuje i łąduje i konca nie ma widać tylko ekran na której widnieje urocza pani :) i tyle, w tle słychać odgłosy jakbym juz był na tej mapie, widać kursor ale niestety nie znika ekran łądowania. Nie wiem czy moze nie wykonałem jakiegoś zadania, w kazdym razie mam kamień feniksa i mam podążać za wojskami do krainy lodowe bagna. Czy ktoś miał kiedyś taki problem?
Prosze o pomoc. Z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 11:21, Raylin napisał:

> Mam pewien problem z Dolina N0cnych Szeptow - ci obrancy ostrzy (25 poziom) caly czas mnie rozwalaja. Nie moge przejsc
dalej?
> Czy ktos moze doradzic co dale?

Nie wiem za bardzo co miałbym ci doradzić. Na tym etapie gry powinieneś pojedynczego
obrońcę ostrzy pokonać bez większych problemów (choć może to wina źle rozwijanej postaci; ja grałem ciężkozbrojnym wojownikiem
i nie miałem z nimi kłopotów). Jeśli nie możesz ich pokonać to spróbuj minąć, a kiedy dojdziesz do rozwidlenia dróg idź
w dół. W ten sposób dotrzesz do miasta mrocznych elfów, którzy dadzą ci kilku żołnierzy, a na połudn.-wschód od nich jest
monument bohaterów - mając ich nie powinieneś mieć już większych problemów.


Dzięki za rade ale tak to jest jak sie weźmie gotową postać - to byle potworki mnie mogły rozwalić - grałem łucznikiem z białą magią - a problemem byłaza mała ilość życia. Ale to już naprawiłem i doszedłem do końca.
Teraza zostały jeszcze dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2005 o 15:39, Aragi napisał:

Tylko, że
na niektórych misjach przynajmniej na początku nie opłaca sie uruchamiać monumentów - bo pobudzają produkcję wrogich jednostek
lub na niektórych (np. Liannon) nie ma monumentu (oprócz monumentu bohaterów, ale tam i tak jest do przywołania 1-poziomowy
Curd).I wtedy jak najbardziej Avatar musi sobie poradzić sam.


Bardzo trafne spostrzeżenie - tam gdzie nie ma monumentu, lepiej grać solo. :) Ale jak zauważył Keicam12 monumenty pobudzają "produkcję" wrogów, co ma dodatni wpływ na exp. avatara. Dotyczy to zwłaszcza początkowych leveli, ponieważ - moim zdaniem - bardzo istotne jest jak najszybsze awansowanie bohatera z poziomu "cienkiego dupka z kiepskim mieczykiem" do poziomu "cienkiego wojownika z kiepskim mieczykiem, ale z większą biegłością w walce i większą ilościa zdrowia oraz kilkoma fajnymi zdolnościami bojowymi i gadżetami". Co do Liannon, to opłaca się przywołać runicznych bohaterów, choćby po to, żeby zrobić quest "Z głębin" (z wyżej wymienionego powodu).

Pozdrawiam,

Karlos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra:
1.Dlaczego moi bochaterowie po wezwaniu z moniumentu sa nadzy?dlaczego ich itemy znikaja?mam je ciagle trzymac w ekwipunku?powiinny byc na nich nalozone z tego co czytalem w instrukcji a jakos zawsze sa nadzy...???!

2.Jak zaznaczyc dla bochatera lub jednostki ze ma ciagle uzywac tego a nie innego czaru?czytalem ze mozna ale jakos u mnie to nie dziala jak to sie robi?

3.Gra sie potrafi zamienic w slajd show,age of empires 3 dzialal mi bez sciny a spellforce tak sie tnie ze nie da sie grac czasem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 16:49, Gosu napisał:

1.Dlaczego moi bochaterowie po wezwaniu z moniumentu sa nadzy?dlaczego ich itemy znikaja?mam je ciagle
trzymac w ekwipunku?powiinny byc na nich nalozone z tego co czytalem w instrukcji a jakos zawsze sa nadzy...???!


W oknie ekwipunku, po prawej masz ikonki bohaterów. Wybierz któregoś i go "ubierz" dając mu pancerz, broń itp. Żadne ich przedmioty nie powinny znikać, chyba że akurat przeniosłeś go ze stołu runicznego do normalnego ekwipunku lub wymieniłeś na nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dostałem SpellForce:ZłotaEdycja na Mikołaja(dosłownie przed chwilą) i maam taki problem:
jak instalacja się kończy, już pask się załadował to pojawia napis że w stacji jest nieprawidłowy dysk i żeby włożyć dysk1. No i po włożoniu tego dysku pojawia się napis znów że nieprawidłowy dysk tylko że pisze żeby włożyć dysk 1% o woluminie 2% czy coś takiego nie pamiętam dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 17:03, Raylin napisał:

> 1.Dlaczego moi bochaterowie po wezwaniu z moniumentu sa nadzy?dlaczego ich itemy znikaja?mam je ciagle
> trzymac
w ekwipunku?powiinny byc na nich nalozone z tego co czytalem w instrukcji a jakos zawsze sa nadzy...???!

W oknie ekwipunku,
po prawej masz ikonki bohaterów. Wybierz któregoś i go "ubierz" dając mu pancerz, broń itp. Żadne ich przedmioty nie powinny
znikać, chyba że akurat przeniosłeś go ze stołu runicznego do normalnego ekwipunku lub wymieniłeś na nowego.



to bylo tak uzbroilem bochatera...poszedlem do nastepnej czesci swiata przyzwalem go i byl nagi.Jest chyba tak ze jak ich nie uzywam to nie wiem czemu ekwipunek ich pojawiqa mi sie w inventory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 18:25, Decu napisał:

A ja właśnie dostałem SpellForce:ZłotaEdycja na Mikołaja(dosłownie przed chwilą) i maam taki problem:
jak instalacja się
kończy, już pask się załadował to pojawia napis że w stacji jest nieprawidłowy dysk i żeby włożyć dysk1. No i po włożoniu
tego dysku pojawia się napis znów że nieprawidłowy dysk tylko że pisze żeby włożyć dysk 1% o woluminie 2% czy coś takiego
nie pamiętam dokładnie

Sprubuj zainstalować ponownie,a tak z ciekawości kiedy złożyłeś zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:06, Maxtreme napisał:

> A ja właśnie dostałem SpellForce:ZłotaEdycja na Mikołaja(dosłownie przed chwilą) i maam taki problem:
> jak instalacja
się
> kończy, już pask się załadował to pojawia napis że w stacji jest nieprawidłowy dysk i żeby włożyć dysk1. No i
po włożoniu
> tego dysku pojawia się napis znów że nieprawidłowy dysk tylko że pisze żeby włożyć dysk 1% o woluminie
2% czy coś takiego
> nie pamiętam dokładnie
Sprubuj zainstalować ponownie,a tak z ciekawości kiedy złożyłeś zamówienie?

Sęk w tym że się nie instalowało tylko jeszcze na ekranie instalacji takie coś wyskakiwało a gra się nie instalowała. Czy możliwe jest zainstalowanie najpierw podztawki(mam do niej płytki z gazety) późniejsze zainstalowanie dodatków?? A grę kupiono w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2005 o 11:25, truszkowski napisał:

"produkcję" wrogów, co ma dodatni wpływ na exp. avatara. Dotyczy to zwłaszcza początkowych leveli, ponieważ - moim
zdaniem - bardzo istotne jest jak najszybsze awansowanie bohatera z poziomu "cienkiego dupka z kiepskim mieczykiem" do poziomu
"cienkiego wojownika z kiepskim mieczykiem, ale z większą biegłością w walce i większą ilościa zdrowia oraz kilkoma
fajnymi zdolnościami bojowymi i gadżetami".

Ja bym jeszcze dodał cienkiego woja z mieczem grzmotu i zbroją amry w 30 lvl ,a jak ktoś ma dodatki to cienkiego maga z powużej 3000 życia. a pod koniec tego cienkiego nie majocego szans wojownika lub maga rozwalajocego magio bodz ciosem armie wojowników (amm troche przesadzilem jednym ciosem nie da sie to kilkoma ale magio...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:56, Keicam12 napisał:


> "produkcję" wrogów, co ma dodatni wpływ na exp. avatara. Dotyczy to zwłaszcza początkowych leveli, ponieważ
- moim
> zdaniem - bardzo istotne jest jak najszybsze awansowanie bohatera z poziomu "cienkiego dupka z kiepskim mieczykiem"
do poziomu
> "cienkiego wojownika z kiepskim mieczykiem, ale z większą biegłością w walce i większą ilościa zdrowia
oraz kilkoma
> fajnymi zdolnościami bojowymi i gadżetami".
Ja bym jeszcze dodał cienkiego woja z ostrzem(prz4praszam) grzmotu i
zbroją amry w 30 lvl ,a jak ktoś ma dodatki to cienkiego maga z powużej 3000 życia. a pod koniec tego cienkiego nie majocego
szans wojownika lub maga rozwalajocego magio bodz ciosem armie wojowników (amm troche przesadzilem jednym ciosem nie da
sie to kilkoma ale magio...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy z cienia feniksa droga kamienia feniksa można jakoś dojść do miasta cienia?Bo drogą osrza cienmioa tam się zaczyna a wnastępnej się pojawiea.Tam trzeba wykonać kilka misji da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:14, Decu napisał:

> > A ja właśnie dostałem SpellForce:ZłotaEdycja na Mikołaja(dosłownie przed chwilą) i maam taki problem:
> >
jak instalacja
> się
> > kończy, już pask się załadował to pojawia napis że w stacji jest nieprawidłowy dysk
i żeby włożyć dysk1. No i
> po włożoniu
> > tego dysku pojawia się napis znów że nieprawidłowy dysk tylko że
pisze żeby włożyć dysk 1% o woluminie
> 2% czy coś takiego
> > nie pamiętam dokładnie
> Sprubuj zainstalować
ponownie,a tak z ciekawości kiedy złożyłeś zamówienie?
>
Sęk w tym że się nie instalowało tylko jeszcze na ekranie
instalacji takie coś wyskakiwało a gra się nie instalowała. Czy możliwe jest zainstalowanie najpierw podztawki(mam do niej
płytki z gazety) późniejsze zainstalowanie dodatków?? A grę kupiono w sklepie.

Spradż ją na innym komuterze ,sprawdż czy spełniasz wymagania a jakl sie nie uda to do sklepusprtzedawcy bądż komu tam reklamacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się