Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2005 o 13:31, Monastor napisał:

Niemożliwe... Jak ustawię 50 wieżyczek przy każdym wejściu (jak zwykle) to MUSZĄ padać jak
muchy xD


Obawiam się, że wobec takiej obrony nawet mój bohater nie miałby dużo do powiedzenia ;) Mi szkoda było surowców i stawiałem tylko po 5, ale jeśli zrobisz to co deklarujesz to armia do brony nie będzie ci potrzebna, a ty przez większość czasu będziesz patrzył jak coraz większe zastępy kitharów będą padać pod ostrzałem twoich wieżyczek (swoją drogą przyjemny widok :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2005 o 13:49, Raylin napisał:

Obawiam się, że wobec takiej obrony nawet mój bohater nie miałby dużo do powiedzenia ;) Mi
szkoda było surowców i stawiałem tylko po 5, ale jeśli zrobisz to co deklarujesz to armia do
brony nie będzie ci potrzebna, a ty przez większość czasu będziesz patrzył jak coraz większe
zastępy kitharów będą padać pod ostrzałem twoich wieżyczek (swoją drogą przyjemny widok :)).

Muszę poszukać screenów z Ostrej Skały :)
Zastawiłem tam całe północne wejście wieżyczkami, poza tym postawiłem na planie łuków kolejne 3 rzędy wewnątrz mojego obozu... Ziemia świeciła się cała na złoto :D Minotaury zostawiały często grzyby.

Fajnie było też w ostatniej mapie, czyli Godmarchii... Ostrza i golemy bez przerwy przybiegały i zaraz padały... Chociaż czasami musiałem biegać awatarem dookoła nich, żeby zostali w obrębie wieżyczek xD
Szkoda że to się kończyło w momencie uaktywnienia monumentu :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiecie może gdzie moge znalezc tombarda? Brata tej alchemiczki z szarogorza. Zrobila ta miksture a tombarda znajsc nie moge. W jakim on jest miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 17:24, kaukazo napisał:

NIe wiecie może gdzie moge znalezc tombarda? Brata tej alchemiczki z szarogorza. Zrobila ta
miksture a tombarda znajsc nie moge. W jakim on jest miescie?


Jest na planszy w Szarogórzu (chodzi mi o nazwę mapy, nie o samo miasto), mniej-więcej pośrodku, w tej wiosce, którą niedługo po rozpoczęciu gry broniłeś przed goblinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 13:54, Monastor napisał:

Muszę poszukać screenów z Ostrej Skały :)
Zastawiłem tam całe północne wejście wieżyczkami, poza tym postawiłem na planie łuków kolejne
3 rzędy wewnątrz mojego obozu... Ziemia świeciła się cała na złoto :D Minotaury zostawiały
często grzyby.


Zrobiłem dokładnie to samo - upchnąłem zamrażające wieżyczki elfów na planie łuku, zarówno od góry jak też po prawej; w sumie było ich kilkadziesiąt. Dodatkowo między wieżyczkami miałem rozstawione elfie łuczniczki które zamrażały minotaury, a mój avatar stał przed wszystkimi umocnieniami i ściągał na siebie uwagę minotaurów. Pomimo jednak świetnej obrony nie miałem dość wojsk by jednocześnie bronić się przed atakami z prawej i przeprowadzić atak na minotaury :( Musiałem przeteleportować się na inną planszę, wrócić i wszystko zrobić samym avatarem i bohaterami runicznymi bez aktywowania monumentu elfów. No ale korzyścią z mojej długiej (i rozpaczliwej w sumie) obrony była niewątpliwie duża ilość doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 17:56, Raylin napisał:

> Muszę poszukać screenów z Ostrej Skały :)
> Zastawiłem tam całe północne wejście wieżyczkami, poza tym postawiłem na planie łuków
kolejne
> 3 rzędy wewnątrz mojego obozu... Ziemia świeciła się cała na złoto :D Minotaury zostawiały

> często grzyby.

Zrobiłem dokładnie to samo - upchnąłem zamrażające wieżyczki elfów na planie łuku, zarówno
od góry jak też po prawej; w sumie było ich kilkadziesiąt. Dodatkowo między wieżyczkami miałem
rozstawione elfie łuczniczki które zamrażały minotaury, a mój avatar stał przed wszystkimi
umocnieniami i ściągał na siebie uwagę minotaurów. Pomimo jednak świetnej obrony nie miałem
dość wojsk by jednocześnie bronić się przed atakami z prawej i przeprowadzić atak na minotaury
:( Musiałem przeteleportować się na inną planszę, wrócić i wszystko zrobić samym avatarem i
bohaterami runicznymi bez aktywowania monumentu elfów. No ale korzyścią z mojej długiej (i
rozpaczliwej w sumie) obrony była niewątpliwie duża ilość doświadczenia.

ja tam nie bawiłęm sie i dopiero jak awatar miał 20lvl to przybyłem na plansze i sam zmiotłem całą plansze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 19:03, Łukasz.G napisał:

ja tam nie bawiłęm sie i dopiero jak awatar miał 20lvl to przybyłem na plansze i sam zmiotłem
całą plansze:)


Tak by było najprościej, jednak w ten sposób pozbawiłeś się dużej ilości doświadczenia. Poza tym kiedy tam szedłem to nie wiedziałem co mnie czeka (nie miałem jeszcze wtedy internetu), a bardzo chciałem mieć ostrze ziemi. Prawdopodobnie gdybym wiedział to zrobiłbym tak samo jak ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Npiszccie w jakiej misji wam pomuc musi dam rade pomuc chyba najlepiej ukoniczylem spellforca zakon świtu z 30 poziomem Mialem lód 13 kule 10 zamiec 10 itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładnie tekst jaki mam wpisać w konsoli aby pojawić się

Dnia 08.12.2005 o 11:46, ged24 napisał:

na wyspie avatarem

Dogrzebałem się , ale nie sprawdzałem - jeśli chcesz spróbować - to na własne ryzyko (zrób kopie zapisu)
Aplication: TeleportAvatar(345,205)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam takie pyatnaka dwa czego w Spellforce-zakonie świtu niema wszytkich palnoów i doczego służą te Takie słupy wielkie z niebieskim ktyształem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 12:57, Karciaz napisał:

ej mam takie pyatnaka dwa czego w Spellforce-zakonie świtu niema wszytkich palnoów i doczego
służą te Takie słupy wielkie z niebieskim ktyształem

Hm.. ja miałem wszystkie plany i wojowników i budowli --- napisz czego Ci brakuje
Te budowle to ozdobniki i do niczego nie służą (któryś dialog NPC wyjaśnia ich pochodzenie - chyba Dariusa z Liannon, ale nie jestem pewny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest misja z Flintem Mc Winterem (Czy jakoś tak) to mamy podejść do jakiegoś posągu krasnala, włożyć klucz, a następnie "ogień wskaże ci drogę do mapy" Nowięc ognia nie widziałem, i tu pojawia się moje pytanie: GDZIE DO NIE POWIEM CZEGO JEST TA MAPA!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:42, Edek z zasmolonej 4 napisał:

Jak jest misja z Flintem Mc Winterem (Czy jakoś tak) to mamy podejść do jakiegoś posągu krasnala,
włożyć klucz, a następnie "ogień wskaże ci drogę do mapy" Nowięc ognia nie widziałem, i tu
pojawia się moje pytanie: GDZIE DO NIE POWIEM CZEGO JEST TA MAPA!!!!!!!!!!!!!!!!


a z jakiego to dodatku?? bo ja operuje narazie w podstawowej werski ps jak można ustawić gre aby działała w inerneci(mam podstawkę i patcha 1.52)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:45, Łukasz.G napisał:

> Jak jest misja z Flintem Mc Winterem (Czy jakoś tak) to mamy podejść do jakiegoś posągu
krasnala,
> włożyć klucz, a następnie "ogień wskaże ci drogę do mapy" Nowięc ognia nie widziałem,
i tu
> pojawia się moje pytanie: GDZIE DO NIE POWIEM CZEGO JEST TA MAPA!!!!!!!!!!!!!!!!

a z jakiego to dodatku?? bo ja operuje narazie w podstawowej werski ps jak można ustawić gre
aby działała w inerneci(mam podstawkę i patcha 1.52)


Gram w Oddech zimy (Trenuję postaćdo feniksa). A odpowiadając na twoje pytanie: Nie trzeba nic ustawiać.( Przynajmniej ja nie musiałem.)

P.S. Wiecie za co lubię to forum? >>>> Za to, że odpowiedzi są b. szybkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:42, Edek z zasmolonej 4 napisał:

Jak jest misja z Flintem Mc Winterem (Czy jakoś tak) to mamy podejść do jakiegoś posągu krasnala,
włożyć klucz, a następnie "ogień wskaże ci drogę do mapy" Nowięc ognia nie widziałem, i tu
pojawia się moje pytanie: GDZIE DO NIE POWIEM CZEGO JEST TA MAPA!!!!!!!!!!!!!!!!


Mapa znajduje się na "mapie" z Ognistym Aniołem - chyba Ogniste Kły(?), na takiej górce - po środku mapy.
Natomiast sam skarb jest na mapie... a miej sam przyjemność tam trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się