Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

może być, że masz za niskie współczynniki - dla czarnej magii to bodajże inteligencja i charyzma (ale nie jeste pewien). przy głównej umiejętności (czyli u ciebie Czarna Magia) powinno być napisane: jaki poziom bohatera wymagany jest do podwyższenia poziomu i jakie musisz mieć współczynniki. dodaj kilka punktów do podanych współczynników i wszystko powinno grać.
to chyba jedyne rozwiązanie.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:15, Azrathel napisał:

może być, że masz za niskie współczynniki - dla czarnej magii to bodajże inteligencja i charyzma
(ale nie jeste pewien). przy głównej umiejętności (czyli u ciebie Czarna Magia) powinno być
napisane: jaki poziom bohatera wymagany jest do podwyższenia poziomu i jakie musisz mieć współczynniki.
dodaj kilka punktów do podanych współczynników i wszystko powinno grać.
to chyba jedyne rozwiązanie.

pozdrawiam.

Ja w charyzme nic nie inwestowałem:P
Bo tam pisze czary takie jak leczenie, a ja nie lekarz. A tak wogule to dzienki.
P.s I jak możesz zmień awka bo jakiś taki dziwny i ciemny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe - taki ma być :)

aby awansować w jakiejś umiejętności MUSISZ dawać punkty we współczynniki wymienione przy tej umiejętności (na przykład: Ciężkie Uzbrojenie - Siła i Wytrzymałość, Lekkie Uzbrojenie - Zręczność i Zwinność) - tak samo jest z czarną magią: musisz spełniać wymogi co do poziomu awatara i wartości współczynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:17, Draxvoxdor napisał:

Ja w charyzme nic nie inwestowałem:P

I dobrze. Bo potrzeba w inteligencję i mądrość. Na 20 poziomie można mieć już 9 punktów w czarnej magii. Oczywiście pod warunkiem, że posiadasz naturalną (niemodyfikowaną przez przedmioty) inteligencję i mądrość wielkości odpowiednio 62 i 45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie - o to mi chodziło - jeno nie chciało mi sie odpalać gry i sprawdzać. ale wiadomo o co chodzi, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:45, Pulpa napisał:

ja sie zatrzymalem na 5 lev na przeleczy weza


...i?
jeżeli chcesz pomocy, to napisz, o co biega, czego nie możesz przejść czy coś w tym stylu.

to nie jest koncert życzeń czy kółko spotkań AA - stwierdzenie, że "zatrzymalem sie na przeleczy weza" na pewno nie spowoduje znacznego odzewu.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:01, Azrathel napisał:

> ja sie zatrzymalem na 5 lev na przeleczy weza

...i?
jeżeli chcesz pomocy, to napisz, o co biega, czego nie możesz przejść czy coś w tym stylu.

to nie jest koncert życzeń czy kółko spotkań AA - stwierdzenie, że "zatrzymalem sie na przeleczy
weza" na pewno nie spowoduje znacznego odzewu.

pozdrawiam.



juz nie gram w spellforce ale o co biega napisalem

i chetnie to sobie zainstaluje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:07, Pulpa napisał:

> > ja sie zatrzymalem na 5 lev na przeleczy weza
>
> ...i?
> jeżeli chcesz pomocy, to napisz, o co biega, czego nie możesz przejść czy coś w tym stylu.

>
> to nie jest koncert życzeń czy kółko spotkań AA - stwierdzenie, że "zatrzymalem sie na
przeleczy
> weza" na pewno nie spowoduje znacznego odzewu.
>
> pozdrawiam.


juz nie gram w spellforce ale o co biega napisalem

i chetnie to sobie zainstaluje jeszcze raz



a moglbys pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2006 o 17:08, Pulpa napisał:

a moglbys pomoc

Kolego tutaj odzywają się dwa typy ludzi: Ci co szukają porady i Ci co jej udzielają. I z tego co się orientuję tych drugich jest więcej. Można powiedzieć, że mamy nawet kilku ekspertów tak dobrych,że aż głowa boli:) (Ci co siedzą często na forum wiedzą o kim mowa) Cześć i chwała im:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:02, arti.uki napisał:


> a moglbys pomoc
>
Kolego tutaj odzywają się dwa typy ludzi: Ci co szukają porady i Ci co jej udzielają. I z tego
co się orientuję tych drugich jest więcej. Można powiedzieć, że mamy nawet kilku ekspertów
tak dobrych,że aż głowa boli:) (Ci co siedzą często na forum wiedzą o kim mowa) Cześć i chwała
im:):):)



Mam nadzieję że to o mnie ;-) A jak mam komuś radzić to proszę: w JEDNYM poście i konkretnie na czym się kto zaciął ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam otworzyć południową brame Empirii, oprócz zabijania?? Bo chce otworzyć wszystkie, tylko tej mi brakuje(pół poziomu na tym zdobyłem na pozostałych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 17:38, lis899 napisał:

Jak mam otworzyć południową brame Empirii, oprócz zabijania?? Bo chce otworzyć wszystkie, tylko
tej mi brakuje(pół poziomu na tym zdobyłem na pozostałych)


Którą południową bramę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 17:38, lis899 napisał:

Jak mam otworzyć południową brame Empirii, oprócz zabijania?? Bo chce otworzyć wszystkie, tylko
tej mi brakuje(pół poziomu na tym zdobyłem na pozostałych)

No cóż ja nie znam innego sposobu. I za każdym razem tą jedną bramę przechodziłem tak samo - a więc z mieczem w dłoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm też tak zrobiłem, ale quicksave mi się zepsuł, i musze grac w to jeszcze raz(godzine mi to zajeło, ale wiem wszystko co mam robić, więc zajmie mi to z pół godziny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poradzcie jak zgladzic MEDUZY w "MULANDIR" majac do dyspozycji tylko Awatara i bohaterow? sa bardzo silne i ciagle gine. A w ogole jak dostac sie do monumentow skoro pisza zbuduj wioske? Gdzie te monumenty w ogole sa,dlaczego nie widac ich na mapie? Dzieki z gory za rade,pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 23:12, necromanta napisał:

poradzcie jak zgladzic MEDUZY w "MULANDIR" majac do dyspozycji tylko Awatara i bohaterow? sa
bardzo silne i ciagle gine. A w ogole jak dostac sie do monumentow skoro pisza zbuduj wioske?
Gdzie te monumenty w ogole sa,dlaczego nie widac ich na mapie? Dzieki z gory za rade,pozdrawiam!!

Ja zastosowałem na meduzy taką taktykę. Najpierw ustawiałem drużynę obok jednej z par gargulców (byle daleko od meduzy) posyłałem najsłabszego gościa żeby zaatakował meduzę i obudził gargulce. Wyżynałem gargulce I to samo robiłem z kolejnymi parami Gargulców, aż Meduza została sama w okolicy, wtedy zbierałem wszystkich, rzucałem najwypaśniejsze zaklęcia i KUPĄ na Meduzę. Zazwyczaj działało. Trzeba się z tym trochę namęczyć bo trzeba kombinować jak podejść gargulce, ale jest za nie sporo PDków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 23:55, Hubi Koshi napisał:

> poradzcie jak zgladzic MEDUZY w "MULANDIR" majac do dyspozycji tylko Awatara i bohaterow?
sa
> bardzo silne i ciagle gine. A w ogole jak dostac sie do monumentow skoro pisza zbuduj
wioske?
> Gdzie te monumenty w ogole sa,dlaczego nie widac ich na mapie? Dzieki z gory za rade,pozdrawiam!!

Ja zastosowałem na meduzy taką taktykę. Najpierw ustawiałem drużynę obok jednej z par gargulców
(byle daleko od meduzy) posyłałem najsłabszego gościa żeby zaatakował meduzę i obudził gargulce.
Wyżynałem gargulce I to samo robiłem z kolejnymi parami Gargulców, aż Meduza została sama w
okolicy, wtedy zbierałem wszystkich, rzucałem najwypaśniejsze zaklęcia i KUPĄ na Meduzę. Zazwyczaj
działało. Trzeba się z tym trochę namęczyć bo trzeba kombinować jak podejść gargulce, ale jest
za nie sporo PDków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się