Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2006 o 21:14, ginx2 napisał:

> > > A mam pytanie, na jekiej mapie jest ten smok fyfamir czy jakos tak co ma jeden
z
> tych
> > kawałków,
> > > żeby mieć kamień feniksa?
> > Fyramir czy Fyrmir nie pamiętam, ale jest on w Farlornowej Nadziei na północy lub
północno-zachodzie.
>
> A dobra dzienki. Gdzieś z poradnika wygrzebałem że zadają mu obrażenia tylko strzały i
lód,
> to jak mam go do diabła zabić jak jestem magiem cienia a orkowie nie mają strzał!?
>

Wyszkól szamanów orków. Ci go zabiją w kilkanaście sekund...

Ja mam ich od groma, jak poszedłem na smoki to rozwalali je w około 3 sekund:) To chyba coś w poradniku porombali skoro ból zadaje obrażenia dla fyramira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:16, Draxvoxdor napisał:

> Wyszkól szamanów orków. Ci go zabiją w kilkanaście sekund...
Ja mam ich od groma, jak poszedłem na smoki to rozwalali je w około 3 sekund:) To chyba coś
w poradniku porombali skoro ból zadaje obrażenia dla fyramira


Niech szamani trzymają się z dala od młodych smokowców. Rozwalaj je awatarem. Samego Fyrmira rozwal dopiero po oczyszczeniu okolicy. Smoka trzymaj mniej więcej na granicy zasięgu strzału szamanów. Gdy dojdą, naciśnij "H" jak "hold", to się z miejsca nie ruszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz niose ten oskrad(13-35, szybkośc 80%) a ostrze burzy ma 24-32(właściwie to sam nie wiem czy 32) ale ma 90% szybkości. To najpierw pójde do kampanii Aryna.
ps jest w tej kampani coś dobrego??(ekwipunek np??). Aha i czy poziom runy ma coś wspólnego z poziomem wojowników, np weteran na 15 poziomie run orków jest lepszy niż weteran na 1 poziomie orków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:20, ginx2 napisał:

> > Wyszkól szamanów orków. Ci go zabiją w kilkanaście sekund...
> Ja mam ich od groma, jak poszedłem na smoki to rozwalali je w około 3 sekund:) To chyba
coś
> w poradniku porombali skoro ból zadaje obrażenia dla fyramira
>

Niech szamani trzymają się z dala od młodych smokowców. Rozwalaj je awatarem. Samego Fyrmira
rozwal dopiero po oczyszczeniu okolicy. Smoka trzymaj mniej więcej na granicy zasięgu strzału
szamanów. Gdy dojdą, naciśnij "H" jak "hold", to się z miejsca nie ruszą.

Samym awatarem, smok ma 17 lvl a mój awatar 18 ta jak niby mam zabić pare smoków? Jak one walą po 20 dla mojego avka, many mi nie wystarczy na kradzież życia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 11:46, Draxvoxdor napisał:

Gdzie jest portal do bruzdy, bo w farlonowej nadziei szukałem i niegdzie nie było.

Mulandir - na środkowym wschodzie mapy, za bramą, ktora się otwiera po gadce ze strażnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:47, lis899 napisał:

Aha i czy poziom runy ma coś wspólnego z poziomem wojowników, np weteran na 15 poziomie run
orków jest lepszy niż weteran na 1 poziomie orków??

No pewnie. Im wyższy poziom postaci, tym trudniej jej przeciwnik odpiera czary, a ona sama ma więcej HP i zadaje większe obrażenia (orkowi szamani z 8 poziomu po ulepszeniu zadawali bólem 24 obrażenia, zaś z pierwszego 10, poza tym ten sam przeciwnik rzadziej czar odpierał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 12:34, Treant napisał:

> Aha i czy poziom runy ma coś wspólnego z poziomem wojowników, np weteran na 15 poziomie
run
> orków jest lepszy niż weteran na 1 poziomie orków??
No pewnie. Im wyższy poziom postaci, tym trudniej jej przeciwnik odpiera czary, a ona sama
ma więcej HP i zadaje większe obrażenia (orkowi szamani z 8 poziomu po ulepszeniu zadawali
bólem 24 obrażenia, zaś z pierwszego 10, poza tym ten sam przeciwnik rzadziej czar odpierał).

Też to niedawno zauważyłem właśnie na orkach. I napisem poziom 10 koło wytwarzanego orka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 20:38, lis899 napisał:

Aha, nie mam jeszcze 28 poziomu, ale może zdobęde(jestem w drugiej częsci planszy, mam ponad
pół doświadczenia na 28 poziom). Może tam zdobęde.


Jakby co to możesz iść do Bruzdy i "dobić" sobie do 28 siekając demony...

Dnia 07.11.2006 o 20:38, lis899 napisał:

I czy rzeczy też przechodzą do innej kampani??
Bo znalazłem świetny miecz(ostrze burzy 24-32 chyba) i nie wiem czy założe:P


Przechodzą tylko te które mają NA SOBIE awatar i bohaterowie. Całą resztę trafia szlag. Podobnie jak złoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 14:48, mati8475 napisał:

ja tam przeszlem wszytkie misje:))))


skoro "przeszłeś" wszystkie misje to nie masz powodu do radości - bo za moich czasów misje sie "przechodziło" (czyli ja przeszedłem misje)

naucz sie poprawnej polszczyzny, zanim dodasz kolejnego posta - i to nie jest żart

i zamiast zamieszczać po trzy posty z kolei zastanów sie, czego chcesz od forumowiczów i upchnij to do jednego posta.

pozdrawiam.
nie odpowiadaj na ten post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 13:45, Fumiko napisał:

Jakby co to możesz iść do Bruzdy i "dobić" sobie do 28 siekając demony...

W Bruzdzie wszystkie demony wysikałem, były problemy, ale się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no - jeżeli tak, to Ostrze Burzy jest dobrym pomysłem :)

co do kampanii Aryna - można, ale nie trzeba. według mnie jest O WIELE trudniejsza od ZŚwitu - szczególnie chore misje w Ognistych Kłach i Rozpadlinie Lodowego Tkacza... ale jest na przykład taka mapka Warowna Jama - IMO jedna z lepszych i przyjemniejszych w całej grze. ekwipunku nie ma jakiegos świetnego - niczego lepszego od Zbroi Amry nie znajdziesz - to samo tyczy sie broni.

w OZimy dobre jest też jeszcze to, że po raz pierwszy dostajesz możliwość użycia Ostrzy (Sługi, Tkacza Miecza i Princepsa) w roli swoich bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 15:11, lis899 napisał:

> Jakby co to możesz iść do Bruzdy i "dobić" sobie do 28 siekając demony...
W Bruzdzie wszystkie demony wysikałem, były problemy, ale się udało:)


Łącznie z tymi gniazdami na zboczach rozpadliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam problem z siecia chciałem zagrac z kims przez neta
i nie wiem do jakiego serwera mam sie dostac ;(
w instrukcji jest napisane że jest lista serwerów,ale nie wiem jak ją uruchomic;(
Gdyby ktos mi powiedział jaki serwer mogłbym włączyc miałbym dłuhg wdzięcznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, po długiej przerwie. Mam problem gdzie znajdę "srebrzywiatr" i "Mroczne Biegacze" (pająki). Potrzebuje tego do zrobienia trucizny od krasnoldów, do zabicia tego olbrzyma (może troche chaotycznie ale mam nerwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się