Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 12:12, ilius-mage011 napisał:

Niech mi ktoś powie gdzioe znaleźż tę lalke mentora


Jedną powinieneś chyba znaleźć w Kryptach, ale jeśli chce ci się poświęcić trochę czasu i masz szpon (od handlarzy ze slumsów, znajdujesz po zabiciu ich) to pokręć się trochę po Empyrii (centralna częśc miasta, ta mieszkalna) - itemy kradniesz losowo, ale w ten sposób napewno możesz zdobyć lalkę mentora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja pierdzielę pierwsza misja i już sie tyram :/
Chyba zjadę z powiozmem trudności, zaraz po przejęciu budynków skergów, jak tą babkę odprowadzamy atakuje mnie taka ekipa kitharów, że moje zbiry moga iść do domu razem z hero ;]
A szamanów jeszcze se nie zdazę narobić bo nie ma czasu- za to przed przejęciem budynków mam za mały limit jednostek (tylko 10) aby sie na ta bazę rzucić. Jednym słowem lipa, może spróbuje sie szybciej uwinąć z rozbudową po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 17:15, axedi napisał:

wyjasnij mi tylko o co chodzi z tym npc i z tym gadaniem


Widzę, że nie tylko mi, ale i tobie dzieją się
znikajace i pojawiające posty na Forum.

A w/g pojawia się to wtedy gdzy kończy się strona i następuje przejście na następną.
Panowie Administratorzy to już kturyś raz z kolei, a zatem to jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 18:12, Budo napisał:


Ja pierdzielę pierwsza misja i już sie tyram :/
Chyba zjadę z powiozmem trudności, zaraz po przejęciu budynków skergów, jak tą babkę odprowadzamy
atakuje mnie taka ekipa kitharów, że moje zbiry moga iść do domu razem z hero ;]
A szamanów jeszcze se nie zdazę narobić bo nie ma czasu- za to przed przejęciem budynków mam
za mały limit jednostek (tylko 10) aby sie na ta bazę rzucić. Jednym słowem lipa, może spróbuje
sie szybciej uwinąć z rozbudową po prostu.


pierwsza misja jest w Szarogórzu niezauważyłem tam Kitharów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 18:54, Lord pinio_SGSTB napisał:

pierwsza misja jest w Szarogórzu niezauważyłem tam Kitharów?


Gdybyś czytał uważnie wiedziałbyś że jestem w kampanii Aryna. Do podstawy zgubiłem sejwy i dopóki nie znajdę to nie będe w nią grał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To dziwne. Jak ja miałem ta misję nie było żadnych problemów.
Najpierw niewielka baza orków + 10 zbirów. Potem wykończyłem kitharów w ich bazach. Następnie zająłem 2 monument. Wykończyłem obozy kitharów niedaleko lenyi, pełzacze i dopiero potem poszedłem do osady skregów.
Mam dla ciebie radę. Przed obozem Setriusa wyslij wszystkich szamanów (szamanów najpierw ulepsz) spowrotem do 2 monumentu. Właśnie przy nim powinieneś wybudować magazyn i chatę szamana. zrób to poi wykończeniu wszystkich drzewołaków. Dzięki temu będziesz mógł zdobyć trochę doświadczenia :)))) Tylko pamiętaj wybuduj drugi magazyn koło tego monumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ehh, mam taki problem, że nie daję rady wykończyć jednego obozu kotów przed wejściem do wioski skergów- 10 zbirów to za mało, a szamanów jeszcze nie mam. Potem zaś własnie z tej bazy dostaję taki wjazd że sie nie moge pozbierać. Może to kwestia zajęcia II monumentu przedwcześnie- wiem że zajmowane monumenty aktywują bazy wroga. no nic, jak coś to mam wczesniejszego sejwa, spróbuję sie poratować tak jak piszesz i zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:19, Kris l napisał:

Teraz sobie przypomniałem. Jak grałem w oddech zimy i doszedłem do Shal''dun to Lena znów była
słaba tak jak w np. górach burzowych. Miała zamrożenie na 3 poziomie, a w granicy bezcieni
miała wybuch lodu na 7.
Dlaczego zsłabła?

Dzięki za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 19:03, Budo napisał:


> pierwsza misja jest w Szarogórzu niezauważyłem tam Kitharów?

Gdybyś czytał uważnie wiedziałbyś że jestem w kampanii Aryna. Do podstawy zgubiłem sejwy i
dopóki nie znajdę to nie będe w nią grał ;]



W takim razie przepraszam, że nie jestem Jasnowidzem.
A kampanię Aryna właśnie zacząłem, jestem na drugiej mapce.
Od razu zaskoczyło mnie to, że mam już sporo run, dla każdej rasy.
Na razie wycinam "Kotki" z obstawą, chociaż wolałbym bez niej szybciej można by nabić
doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

no właśnie te kotki potem stanowią mój problem. Spróbuj zrobić tak jak napisał arti.uki kilka postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 22:55, Budo napisał:

/.../

no właśnie te kotki potem stanowią mój problem. Spróbuj zrobić tak jak napisał arti.uki kilka
postów wyżej.

Na razie nie produkuję armii, wyciąłem wczesniej dwa obozy kitharów
na poprzedniej mapie, na drugiej robię czystkę z nimi, zanim podejdę do panienki,
która rzekomo ma pomóc w odnależieniu tego woja na R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 16:44, ilius-mage011 napisał:

co tak właściwie ma się pojawić w kruczej przełęczy gdy wpisze ten kod który dostaje z tej dłoniw empyrii?
A może RAYLIN by coś sie wypowiedział w tej sprawie.?:)


Spokojnie, widzę że to cię interesuje, więc pofatygowałem się, sprawdziłem i oczywiście się wypowiem :) Po wpisaniu w konsoli otrzymanego kodu pojawia się "upadły bohater", któremu (a właściwie której, bo jest to bohaterka) możesz podczas dialogu wydawać polecenia. Opcje dialogowe przedstawiają się tak:

- bohaterka: Co chcesz?
1. Awatar: Idź za mną i pomagaj mi!
- OK, będę za tobą szła i ci pomahała.
2. Idź za mną, ale niczego nie ruszaj!
- OK, będę za tobą szła i nie będę nic ruszać.
3. Zostań tu i nic nie rób!
- Yeah panie, zostanę tu i nic nie będę robić bla bla
- awatar: Co powiedziałaś?
- bohaterka: Nic takiego.
4. Zostań tu i patroluj/broń tego miejsca!
- No jasne, będę robić całą robotę.

Teksty oczywiście tłumaczone z forum jowood, bo sam niestety nie miałem okazji tego wypróbować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego pliku mam dać moje wcześniejsze save''y, żebym mół kontynołować przejście krypt.
Do moich dokumentów dałem, ale w pliku gry gdzie mam dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 08:38, Kris l napisał:

Podajcie mi kilka ciekawych imion męskich i żeńskich, bo zawsze mam kłopot z nazwaniem mojego
bohatera.


O rany, nazwij go Kris i tyle ;]
PS, jest temat o nickach zajrzyj, a cos sobie wybierzesz.
A co do sejwów, nie trzeba ich wrzucać do katalogu z grą, wystarczy odpowiednie miejsce w moich dokumentach (swoją droga debilny patent).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 09:23, Budo napisał:

> Podajcie mi kilka ciekawych imion męskich i żeńskich, bo zawsze mam kłopot z nazwaniem
mojego
> bohatera.

O rany, nazwij go Kris i tyle ;]
PS, jest temat o nickach zajrzyj, a cos sobie wybierzesz.
A co do sejwów, nie trzeba ich wrzucać do katalogu z grą, wystarczy odpowiednie miejsce w moich
dokumentach (swoją droga debilny patent).

A gdzie jest ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się