Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Naramienniki z podstawki nie są do niczego potrzebne. Dopiero w oddechu zimy można z nich stworzyć princepsa.
A jednak przed udaniem się do Saturiasa weź monumenty uaktywnij, gdyż marne są Twoje szanse z pełzaczami, wampusem i drzewołakami:))) Tylko pamietaj co pisałem wcześniej, NOWY magazyn koło monumentu. I wyślij tam wszystkich szamanów.

Tak, co do monet to nie sprzedawaj ani jednej. wszystkie bedą potrzebne. A poziom można mieć 30!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego wydaje się taka łatwa. a spróbuj aktywować monumenty:))) Jest o wiele ciekawiej i trudniej. no i kończysz na wyższym poziomie.
Tak Bruzda była trudna, ale ja ją wyczyściłem całą (ukochana aura leczenia). Więcej cierpliwości trzebabyło mieć w Mulandirze jak się chciało wykończyć wszystkie gargulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:42, Kris l napisał:

Powiedzcie mi dokładnie jak zapalić latarki wokoło skrzyni. Przeczytałem posta plantem, który
o tym kiedyś pisał ale nie działa pomożecie ? Acha jak uwalniałem tytanów to miałem do dypozycji
tytanów ciemności a nie światła (wcześniej miałem światła).


To mi sie zdaje ze zalezy od tego jak zacząłes grac w cień feniksa jesli startowales z kamieniem feniksa to dostawałeś białych tytanów, jesli z ostrzem to tytanow ciemnosci
A co do latarek to po prostu probuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/ weź monumenty uaktywnij, gdyż marne są Twoje szanse

Dnia 14.04.2006 o 17:44, arti.uki napisał:

z pełzaczami, wampusem i drzewołakami:))) Tylko pamietaj co pisałem wcześniej, NOWY magazyn
koło monumentu. I wyślij tam wszystkich szamanów.

/ciach/
Na razie mam 6 poziom i wykończyłem wszystkie pełzacze oprócz Wampusa na niego muszą opracować strategię,
wszystko bez pomocy armii i aktywności monumentów. Wykosiłem tez Olbrzyma na 8 poziomie, oraz wszystkie pająki. otworzyłem bramę dla łuczników i zastanawiam się, czy nie uruchomić monumentów,
bo wieże zaczynają mnie wkurzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 14.04.2006 o 17:49, arti.uki napisał:

Tak Bruzda była trudna, ale ja ją wyczyściłem całą (ukochana aura leczenia). Więcej cierpliwości
trzebabyło mieć w Mulandirze jak się chciało wykończyć wszystkie gargulce.


Ja jak pisałem wcześniej przechrzciłem sprawę i wykosiłem Strażników
pozostawiając sporo skamieniałego niosiagalnego doświadczenia ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kieruje głównie do osób dobrze zaznajomonych z mechaniką gry (najlepiej jeśli ukończyli na 50 poziomie cień feniksa) a manowicie jak rozwija sie postać? Ile punktów sły/wytrzymałości potrzeba aby miec 20 poziom Ciężkiego uzbrojenia?, a najlepiej jeśli ktoś ma tabelkę z wyszczególnionym poziomami umiejętności i wymogami w punktach statystyk(sił/wyt/zrę/zwi/int/mąd/cha) do innych umiejętności i magii również.

Usiłuje zrobić wymiatacza Ciężko-zbrojnego z magią lodu, ale nie wiem czy mi punktów wystarczy.

Zakon świtu skończyłem mieszańcem lekke uzbrojenie/cezkie uzbr./ magia życia i natura i nie zamerzam grac tą postacią w fenikse. Teraz w Oddechu Zimy mam 19 poziom i ciężka br. sieczna na 8 i Lód na 8 (no i wtopiłem 14pkt w zręczność i 1 w zwinność). Ile jeszcze moge podnieść magię lodu aby na ciężką broń 20 poziom starczyło punktów statystyk? A może już mi nie wystarczy...

Prosze o odpowiedź...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:52, amster22 napisał:

Gram w tej chwili łucznikiem na 5 poziomie i nie wiem czy go zmienia? Mam wybrać białą magię
i
PS; jest mało ekwipuku dla łuczników


Nie graj w podstawke łucznikiem- masz jeszcze niski poziom, to zmień, nie ma dobrego sprzętu dla łucznika niestety :/
Podobno w dodatkach jest lepiej, dlatego w Aryna wziałem sobie łucznika i zobaczymy co będzie. A co do specjalizacji, proponuje skupić sie na jednym- np lekki pancerz, łuki, albo ciężki pancerz, cięzka broń obuchowa. Ja zrobiłem sobie takiego paladyna, i musze czekac zawsze na awansy z założeniem najlepszych zbroi, bo nie mam punktów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:21, arti.uki napisał:

Proszę bardzo. Już kiedyś odpowiadał na to Cyke i umieścił świetną tabelkę.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=1942
jest na niej wszystko co trzeba. Miłego tworzenia:)))



Dziękuje. :) to dokładnie to o co mi chodziło. Szkoda tylko że nie miałem tych tabel wcześniej to bym inaczej punkty rozłożył. Ale mam szanse jeszcze ciężkie uzbrojenie na maxa rozwnąć.

Jaki jest najniższy poziom zwoju z czarem zamieć w magi lodu? wdzałem tylko na 12 poziomie ale czy można znleźć / kupić na 10 poziomie magii lodu? (A może jest jakaś tabelka z czrami i poziomami ?? :))))) )

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma.Jest właśnie tylko na 12 poziomie i ja miałem na 16 poziomie w cieniu feniksa.Bo w tym dodatku właśnie grałem postacią całkowiwcie z rozwiniętą magią lodu na maxa wszytkie zaklęcia z tej dziedziny(oprócz zamieci którą miałem na 16 poziomie a nie 20..Fajnie to wyglądało w cieniu feniksa jak grałem sobie tak już pod koniec wypełniając boczne zadania.To miałem wszystko na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 07:38, Kris l napisał:

Gdzie zajdę portal do twierdzy Mrocznego Wiatru ?

jest on na pld. -zach krypt zegarowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jestem w ostatniej mapie cienia feniksa i jest tam taka wysepka bez dojscia na której są neutralne szkielety z dziwnymi imonami i skrzynia czy mozna sie tam jakos dostac do tej skrzyni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 13:24, axedi napisał:

> Gdzie zajdę portal do twierdzy Mrocznego Wiatru ?
jest on na pld. -zach krypt zegarowych

A tak jakoś bardziej szczegółowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 15:38, Kris l napisał:

> > Gdzie zajdę portal do twierdzy Mrocznego Wiatru ?
> jest on na pld. -zach krypt zegarowych
A tak jakoś bardziej szczegółowo?


Będziesz musiał minąć pomieszczenie z trzema straznikami strzegącymi skrzyń i przejsc przez Sale Umarłych (nie jestem pewien nazwy ale chyba Sala Umarłych). Dojdziesz do Uru i monumentu oraz do tego Xalabara czy jak mu tam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pewne pytanie, mianowicie gram w Cień Feniksa (postacią z podstawki) i przeszłem właśnie Czerwone Pustkowie. Wyczyściłem całą planszę i znalazłem portal do Miasta Dusz, ale gra sugeruje żeby przejść przez portal do Kruczej Przełęczy. I tu moje pytanie: czy to oznacza, że Miasto Dusz jest dodatkową mapą (jak Ostra Skała)? Poradźcie mi czy mam się tam teraz udać czy potem - kiedy?- (gram magiem żywiołów, poziom 36)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 16:48, Lord Andre napisał:

I tu moje pytanie: czy to oznacza, że Miasto
Dusz jest dodatkową mapą (jak Ostra Skała)? Poradźcie mi czy mam się tam teraz udać czy potem
- kiedy?- (gram magiem żywiołów, poziom 36)?


Jest to mapa dodatkowa, niezwiązana z główną fabułą, ale wiążą się z nią niektóre zadania dodatkowe. Możesz tam iść kiedy chcesz, ale żeby zrobić w niej wszystko co można i tak będziesz potrzebował wyższego poziomu, bo niektórzy przeciwnicy są wymagający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:
1.Który można miec maksymalny poziom w Zakonie Świtu? Mam narazie 29 i nie wiem gdzie mogę dostać punkty doświadczenia(skupiska demonów w Bruździe już rozbiłem).
2.Gdzie znaleźć Kryształ Cienia i co się stanie jak go wyjmę z obsady (chodzi mi o to czy pojawi się jakiś wróg, jak przy pancerzu Amry).
Z góry dzięki za odpowiedzi.Jeśli nie chce wam się pisać to dajcie przynajmniej linka do darmowej solucji (darmowej a nie za abonament)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 18:47, Przemo509 napisał:

Mam kilka pytań:
1.Który można miec maksymalny poziom w Zakonie Świtu? Mam narazie 29 i nie wiem gdzie mogę
dostać punkty doświadczenia(skupiska demonów w Bruździe już rozbiłem).
2.Gdzie znaleźć Kryształ Cienia i co się stanie jak go wyjmę z obsady (chodzi mi o to czy pojawi
się jakiś wróg, jak przy pancerzu Amry).
Z góry dzięki za odpowiedzi.Jeśli nie chce wam się pisać to dajcie przynajmniej linka do darmowej
solucji (darmowej a nie za abonament)

1. Maksymalny poziom w podstawce to poziom 30. Jednak trzeba się namęczyć żeby go zdobyć - najlpiej oszyścić wszystkie plansze jeśli tego nie zrobiłeś i pokończyć questy dodatkowe, innego sposbu na expa nie ma.
2. Kryształ Cienia jest w Twierdzy Światła w Kurhanach Skowytu, w pomieszczeniu gdzie był Korshar, dokładniej w ścianie po prawej i u góry komnaty. Jeśli go wyciągniesz zauktalizuje się dziennik :] Żadnego wroga nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się