Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2006 o 20:07, axedi napisał:

co do tych obelisków to od góry przyjmiemy 1,2,3,4 i na dole tez od lewej strony 5,6,7,8 .
Kolejnośc: 5, 1 , 2 ,7. Ostatnia moneta powietrza własnie jest w tej skrzyni jak sądze a w
niej będzie klucz w kszatłcie gwiazdy na pln.wsch. labiryntu jest obelisk otworzysz brame dzięki
temu kluczowi i będzie portal do innej części krypt. Powodzenia.

Wielkie dzięki, już sobie z tym poradziłem :) Ale mam jeszcze jedną sprawę - czy można coś poradzić na problem znikających skrzyni w skarbcu Zerbitów (tym na północy)? Ok. 3 skrzynie mi zniknęły kiedy otwierałem inne i pojawiał się w ich miejscu słup światła, myślałem że ma to coś wspólnego z obeliskiem na którym wyryto te dziwne wyrazy, ale nawet biorąc ich kolejność skrzynie znikały. I jeszcze jedno czy oprócz Krypt Zegarowych gdzieś jeszcze można znaleźć monety żywiołów? Wszystkie mi się już skończyły, a potrzebuje jeszcze przy Niezwyciężonych otworzyć 3 skrzynie (potrzebne monety ziemii i ognia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 17:41, Łukasz.G napisał:


> Widać wszystko zależy od szczęścia ja Magiem Żywiołów (+ 10wiarusów) oczyściłem całą mapę.

> Potem dorwałem się do grobu, no i było trochę ciężko ale wirusów produkowałem na bieżąco
(limit
> do 10) a magiem go zamrażałem i ciskałem w niego kule ognia, parę razy trzeba było zastosować

> taktyczny odwrót ale go pokonałem avatarem na 25lvl.

XD a ja go pokanałem na 28 lvl SOLO w 3 minuty :) moje auru sily były tak dobre że obrażenia
dochodziły do 70 :)


Kula ognia na 7poziomie zadaje 70 obrażeń i ma jeszcze dodatkowe działanie (ofiara pali sie przez jakiś czas i otrzymuuję obrażenia), dożuć do tego magię lodu to teoretycznie wróg do ciebie nie zdąży dojść/zadać ciosu (tarcza lodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 22:38, Lord Andre napisał:

> co do tych obelisków to od góry przyjmiemy 1,2,3,4 i na dole tez od lewej strony 5,6,7,8
.
> Kolejnośc: 5, 1 , 2 ,7. Ostatnia moneta powietrza własnie jest w tej skrzyni jak sądze
a w
> niej będzie klucz w kszatłcie gwiazdy na pln.wsch. labiryntu jest obelisk otworzysz brame
dzięki
> temu kluczowi i będzie portal do innej części krypt. Powodzenia.
>
Wielkie dzięki, już sobie z tym poradziłem :) Ale mam jeszcze jedną sprawę - czy można coś
poradzić na problem znikających skrzyni w skarbcu Zerbitów (tym na północy)? Ok. 3 skrzynie
mi zniknęły kiedy otwierałem inne i pojawiał się w ich miejscu słup światła, myślałem że ma
to coś wspólnego z obeliskiem na którym wyryto te dziwne wyrazy, ale nawet biorąc ich kolejność
skrzynie znikały. I jeszcze jedno czy oprócz Krypt Zegarowych gdzieś jeszcze można znaleźć
monety żywiołów? Wszystkie mi się już skończyły, a potrzebuje jeszcze przy Niezwyciężonych
otworzyć 3 skrzynie (potrzebne monety ziemii i ognia).

No własnie z tymi skrzyniami niewiem dokładnie na tym obelisku w labiryncie była częsc wyrazów kolejnosci otwierania ale dalej niema więc trzeba pewnie jak najszybciej otwierac skrzynie i brac co sie da:) A monety mozna jeszcze zdobyc jak przywołasz antahkara czy jakos tak w kryptach to pojawią sie zerbici i jak oddasz im tę rune to ci dadzą chyba 3 monety ale jakie to juz nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak dali mi te monety, ale już nie mam niestety żadnej, oprócz monet czaszki (3 sztuki), a słyszałem że w ostatniej planszy za 10 można dostać 2 bohaterów niezłych, tylko skąd te monety wziąść? Przeszłem całe krypty więc powinienem otworzyć wszystkie skrzynie itd. a tu figa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 13:57, Lord pinio_SGSTB napisał:





Mam pytanie w kampani Aryna w Górach Burzowych

Zadanie Trzech magów

Czy sprawdzaliści , któremu z nich najbardziej opłaca się

oddać figurkę pełzacza?

Jak dla mnie obojętne, każdy z nich daje dwa zwoje esencji swojej magii, ale chyba najkorzystniej dać magowi życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 13:57, Lord pinio_SGSTB napisał:

Mam pytanie w kampani Aryna w Górach Burzowych
Zadanie Trzech magów
Czy sprawdzaliści , któremu z nich najbardziej opłaca się
oddać figurkę pełzacza?

Zależy czy idziesz z jakąś magią jesli tak to zalezy z jaką daj temu który używa magii takiej jak twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :D Takie kilka pytań: mam dwie Łzy Zerbity (jedną z Krypt, drugą od Tuomi), a do naprawy kosturu lub tarczy potrzebuję 3 żeby była pełna moc - podobno można ją kupić od tej włóczęgi z dzielnicy biedoty, ale ona wogóle teraz za mną nie chodzi, a wcześniej to robiła i nie mogę nic kupić. Mógłby wogóle to ktoś potwierdzić, że ona ją ma? I co jest lepiej naprawić dla maga? Tarczę będę mógł na pewno używać, ale czy kostur też bym mógł? I jak wtedy można naprawić drugą rzecz?
I co z Mistrzowską Grą? Za pierwszym razem przegrałem, a za drugim był remis? Wszyscy mówią, że nie da się wygrać, nikomu naprawdę się jeszcze nie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 18:27, Lord Andre napisał:

To znowu ja :D Takie kilka pytań: mam dwie Łzy Zerbity (jedną z Krypt, drugą od Tuomi), a do
naprawy kosturu lub tarczy potrzebuję 3 żeby była pełna moc - podobno można ją kupić od tej
włóczęgi z dzielnicy biedoty, ale ona wogóle teraz za mną nie chodzi, a wcześniej to robiła
i nie mogę nic kupić. Mógłby wogóle to ktoś potwierdzić, że ona ją ma? I co jest lepiej naprawić
dla maga? Tarczę będę mógł na pewno używać, ale czy kostur też bym mógł? I jak wtedy można
naprawić drugą rzecz?
I co z Mistrzowską Grą? Za pierwszym razem przegrałem, a za drugim był remis? Wszyscy mówią,
że nie da się wygrać, nikomu naprawdę się jeszcze nie udało?

Kostur jest dla ciężkiego woja. W mistrzowską gre można tylko zremisować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 17:23, axedi napisał:

> Mam pytanie w kampani Aryna w Górach Burzowych

> Zadanie Trzech magów

> Czy sprawdzaliści , któremu z nich najbardziej opłaca się

> oddać figurkę pełzacza?
Zależy czy idziesz z jakąś magią jesli tak to zalezy z jaką daj temu który używa magii takiej
jak twoja.



Mam wojownika i rozwijam siłę i wytrzymałośc oraz zreczność jak coś zostaje,
więc chyba nie będzie to miało wpływy. Wybrałem tego na środku.
Pozostaji rzucili się na niego, więc się wmieszałem i trochę doświadczenia mi kapnęło.
Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2006 o 19:45, Kris l napisał:

Kostur jest dla ciężkiego woja. W mistrzowską gre można tylko zremisować.

Z tym kosturem to już w między czasie sprawdziłem w grze, ale ciągle proszę o odpowiedź na pytanie o Łzę Zerbity.
Jeszcze chciałbym wiedzieć: co można dostać wygrywając z Zerbo Hadeko i czy jest to trudno zrobić; wciąż brakuje mi lalki bohatera i nie wiem gdzie ją znaleźć, a niektóre mam podwójnie, czy z Hirinem w Mieście Dusz można pogadać tylko raz i to wszystko? Potem nas już odpędza, więc pewnie nie; jakie misje jeszcze zleca Władca Marionetek (jako członkowi gildii) i czy opłaca się je robić, bo ja pomogłem Sethowi i mnie nie przyjął, tylko dał różę wartą 1000 złota no i czy da się we wschodniej części Miasta Dusz rozwalić te demony co się z jaskini pojawiają? Zabiłem dwa na 50 poziomie (ja mam 46) i teraz się pojawiają po trzy i nie wiem czy nawet na 50 mi się uda ich z bohaterami rozwalić ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 22:06, ilius-mage011 napisał:

A mi brakuje lalki Mentora do gry w Hadeko :(((((((((((((((((( i nie mogę znaleźć :(((((((((((((((((((


Najlepiej zdobądź szpon kieszonkowej kardzieży ( chyba tak to sie nazywało). Można go zdobyć zabijając handlarzy ze slamsów. Puźniej pokręć się po dzielnicy mieszkalnej, będziesz losowo kradł przedmioty. Ja tak znalazlem tą lalke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 22:06, ilius-mage011 napisał:

A mi brakuje lalki Mentora do gry w Hadeko :(((((((((((((((((( i nie mogę znaleźć :(((((((((((((((((((


Nie wiem moze te lalki są losowo poukrywane... ja lalke Mentora znalazłem w Kryptach Zegarowych w skrzyni. Aby ją otworzyc trzeba dotykając obelisków zapalic wszystkie pochodnie. Byly dwa takie miejsca ja znalazlem lalke przy tych zachodnich obeliskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się