Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

czy jest mozliwosc otrzymania patche''a do zlotej edycji sf zakupionej jeszcze w 2005 roku, by byla na rowni z obecną wersją? rożnica jest 0.01 ja mam 1.52, kolega ma 1.53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne - ja spellforcea kupowałem w sierpniu 2005 i o ile dobrze pamiętam od razu miałem 1.53....

na stronie głównej gram.pl jest do ściągnięcia odpowiedni patch - waży jakieś 60 MB


pozdrawiam, Azra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 14:35, jbobo napisał:

jest tylko 1.52, a taki juz mam


Poszukaj na stronie producenta. Jedna uwaga: patch 1.52 pozwala Ci na swobodne używanie edytora map. 1.53 za chiny cesarskie z edytorem nie współdziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już wszystko wyjaśnione - patch 1.53 masz wtedy, kiedy zainstalujesz dodatkowo Cień Feniksa (czyli przy okazji zakupu Złotej Edycji Spellforce''a).

innej możliwości albo nie ma, albo ja jestem jakiś lewy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 14:38, jbobo napisał:

ja nie potrzebuje chwilowo edytora, tylko moziwosci polaczenia.
moge np. dodac sobie angielskiego patch''a 1.53? czy musi byc tylko polski


Jeżeli grę masz polską to nie radzę, może skonfliktować. SpellForce masz "goły" czy z dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ja już nic nie rozumiem...
po zainstalowaniu dodatków (czyli w sumie normalna instalacja Złotej Edycji) musisz mieć 1.53... - nie ma innej opcji przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 10:55, Fumiko napisał:

> Mam małe pytanko czy za kilka lat będzie już stworzona gra spellforce 3 , czy już nikt
nie
> będzie miał zamiaru jej tworzyc ?

Powstać pewnie powstanie, mnie tylko martwi ewentualna cena. Nie wiem czy wiesz ale studio
JoWood zostało kupione przez Electronic Arts. A gierki tych ostatnich swoje kosztują...

Mówię ci teraz to jest banda bez czelnych kolesi z firmy electronic arts , i mogę się założyc że nie stworzą następnej części spellforca , ponieważ będą mieli ważniejsze gry na głowię !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:00, lis899 napisał:

Co robi niebieski kryształ osadzony na wieży?? Gram już długo, ale tego jeszcze nie rozszyfrowałem.


hmmm... ładnie wygląda ;)

to tylko element krajobraz u - dodajmy: bardzo klimatyczny i ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:00, lis899 napisał:

Co robi niebieski kryształ osadzony na wieży?? Gram już długo, ale tego jeszcze nie rozszyfrowałem.


Darius wyjaśniał że te kryształy to bodajże łzy Aonira a zniszczenie po Przywołaniu przetrwały TYLKO przylegające do nich tereny. Dlatego świat SpellForce to takie małe wysepki pomiędzy którymi szaleje Morze Żywiołów (tłumaczenie nazw poniekąd autorskie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:07, Azrathel napisał:

WTF?

powaga?


Jak najbardziej. Możesz sam sprawdzić.

Dnia 23.11.2006 o 15:07, Azrathel napisał:

ale jaja... co dzień dowiaduję sie czegoś nowego o tej grze... ;)


Zagraj jeszcze raz w Zakon Świtu ale tym razem zwracaj uwagę na opowieści Dariusa (Liannon) o historii świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Przeszedłem przez portal prowadzący do wnętrza miasta Katharii, i szybkość mojej walki zmalała do 54%! A I tak daje mi kilka rzeczy walke(normalnie miałem chyba 115%). Jak się z tego wyleczyć, bo to chyba klątwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:21, lis899 napisał:

Pomocy! Przeszedłem przez portal prowadzący do wnętrza miasta Katharii, i szybkość mojej walki
zmalała do 54%! A I tak daje mi kilka rzeczy walke(normalnie miałem chyba 115%). Jak się z
tego wyleczyć, bo to chyba klątwa!


Jeśli klątwa to nic nie poradzę, chociaż czegoś takiego sobie nie przypominam. Jeśli bug gry to proponuję:

1) Wycofać się gdzieś w bezpieczne miejsce, zdjąć z awatara wszystko co ma i włożyć ponownie
2) Zaloadować
3) Jeśli powyższe nie pomogą - zrestartować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się