Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2006 o 17:14, arti.uki napisał:

> jaka jest najleprza bron w spellforce ZŚ???
Jak dla mnie jest ich kilka- ale wśród najlepszych bym wymienił Iskrę i Krwiopijcę.

Nie Iskrę tylko klingę Światła z takim czarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 09:30, D-HARY napisał:

POMOCY Gram w Oddech zimy i utknołem na misji zapalenia czterech ogni w celu zdobycia miecz.
Proszę o podpowiedż.

Najlepiej wokół każdej pochodni wybudować od groma wieżyczek ( ja budowałem po 20-30) i dodać po 20 wojenników. Dopiero wówczas przywołać żywiołaka i zapalać ognie. Wieżyczki poradzą sobie prawie z każdym Cieniem a te co i tak sie przez nie przedrą rozwalą wojennicy. Sposób prosty i nie zajmuje dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Mieście Dusz, i spotkałem chyba najgorszego wroga, mianowicię gnomię! za nic nie moge go zabić, ciągle się odradza, a mi to się już nudzi, co mam robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 17:39, lis899 napisał:

Jestem w Mieście Dusz, i spotkałem chyba najgorszego wroga, mianowicię gnomię! za nic nie moge
go zabić, ciągle się odradza, a mi to się już nudzi, co mam robić??


... prać Gnomię dalej i być bardzo cierpliwym - w końcu uda ci sie utłuc to właściwe. w pobliżu jest Monument Bohaterów, więc wspomagaj nimi swojego Awatara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 17:39, lis899 napisał:

co mam robić??

Musisz zabić takie, które trzyma toporek czy inny młotek. Pojawia się po zabiciu 3 czy 4 pierwszych, o ile pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już zrobiłem, zaraz po napisaniu to zobaczyłem, ale nie wiem, jak mam otworzyć bramę do tej świątyni, gdzie są demony(oczywiście w Mieście Dusz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>, ALE w procesach widnieje spellforce.exe i porocesor

Dnia 25.11.2006 o 12:10, sony ericsson napisał:

jest obciążony na maksa.


Niewiem czy wiesz, ale takie obciążenia procka, czyli zwykle na 100 lub 99 proc. istnieje zawsze podczas zabawy w jakąkolwiek grę. Sam kiedys myślałem, że mam przeciążony procesor, ale okazało się że to jest normalka. Nawet przy Quake''u2 na moim kompie...

Athlon 2500+
512 DDR Ram
Gf FX 5200 128 MB

... obciążenie procesora wynosi 100/99proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:39, Seqiu napisał:


>, ALE w procesach widnieje spellforce.exe i porocesor
> jest obciążony na maksa.

Niewiem czy wiesz, ale takie obciążenia procka, czyli zwykle na 100 lub 99 proc. istnieje zawsze
podczas zabawy w jakąkolwiek grę. Sam kiedys myślałem, że mam przeciążony procesor, ale okazało
się że to jest normalka. Nawet przy Quake''u2 na moim kompie...

Athlon 2500+
512 DDR Ram
Gf FX 5200 128 MB

... obciążenie procesora wynosi 100/99proc.


Chyba mnie nie zrozumiałeś. Mi nie chodzi o to, że mi rpocka obiciążą bo to normalne tylko dlaczego mi gra nie chodzi?? Bo to, to ja wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem, i ledwo z tego wyszedłem, też mi wieża zniszczyła całą armie, ale szybko budowałem wieże w miejscu, gdzie jest wąsko(to był taki przemyk między monumentem mrocznych elfów a orków, napewno wiesz o co chodzi. Tam zbierałem armię, i się broniłem, ledwo się udało, ale ważne, że się udało:). Jak uzbierasz troche armi(około 40-50 jednostek) idź koło wieży i zbuduj baaaaaaaardzo dużo wież(ja zbudowałem około 40-50), i przestali atakować. Potem zbierałem z drugiej strony. Idź tam dalej, a znajdziesz duże złoża żelaza, obstaw je wieżyczkami i zbieraj tam armię. Jak uzbierasz max to zaatakuj.Ja tak zrobiłem, a byłem w podobnej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam otworzyć bramę, która prowadzi do skarbca Zerbitów?? Te kamienne posągi, które mają się zaświecić, ale nie weim jak mam to zrobić. I sa jeszcze taka brama, przy której jest obelisk, ale jej też nie mogę otworzyć. Pisze: "W obelsiku widać zagłębienie". I tyle, nic więcej nie mogę zrobić. Zdobyłem gwadźisty amulet, rozwiązałem wszystko co się da, wykorzystałem wszystkie monety powietrza, tylko te 2 bramy mi zostały, nie wiem, czy nie iść do portalu do tych Mrocznych Gór(?). Co mam robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 18:55, lis899 napisał:

Jak mam otworzyć bramę, która prowadzi do skarbca Zerbitów??

W labiryncie masz 5 posągów. Musisz pootwierać w nim wszystkie przejścia i przy każdej głowie postawić 1 bohatera. Kiedy będą już stali przy wszystkich wrota się otworzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:24, lis899 napisał:

Chodzi Ci o te, w których można dołożyć kamienne języki?? A co z Ankathrem(?), po co mi on,
jak nic nie mówi??

Nie, chodzi mi o te w labiryncie.
Musisz go przywołać w monumencie. wówczas pojawią się zerbici i będziesz mógł z nimi porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 18:55, lis899 napisał:

Jak mam otworzyć bramę, która prowadzi do skarbca Zerbitów?? Te kamienne posągi, które mają
się zaświecić, ale nie weim jak mam to zrobić.

Prawdopodobnie mylisz posągi - te przed skarbcem Zerbitów, do których można włożyć kamienny język się nie zaświecą. Musisz otworzyć bramę na wschodzie, za którą widać trawę i minotaury - tam są inne głowy i to tamte masz podświetlić.

Dnia 26.11.2006 o 18:55, lis899 napisał:

I sa jeszcze taka brama, przy której jest obelisk,
ale jej też nie mogę otworzyć. Pisze: "W obelsiku widać zagłębienie".

Musisz mieć odpowiedni klucz, przy czym da ci go Xalabar tylko jeśli zgodzisz się wykonać dla niego zadanie - jeśli go zabijesz klucza nie znajdziesz, przez tą bramę nie przejdziesz, nie otworzysz skarbca i jedyne co pozostanie ci zrobić to właśnie udać się na następną mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 23:33, Raylin napisał:

Musisz mieć odpowiedni klucz, przy czym da ci go Xalabar tylko jeśli zgodzisz się wykonać dla
niego zadanie - jeśli go zabijesz klucza nie znajdziesz, przez tą bramę nie przejdziesz, nie
otworzysz skarbca i jedyne co pozostanie ci zrobić to właśnie udać się na następną mapę.

I właśnie o to mi chodziło:(, trudno, przeżyje
ps a było tam coś ciekawego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 07:38, lis899 napisał:

I właśnie o to mi chodziło:(, trudno, przeżyje
ps a było tam coś ciekawego:P

Oj było, było :) W skarbcu są m.in: dobrzy runiczni bohaterowie, sporo monet potrzebnych do otwarcia innych skrzyń, przedmioty z zestawów, inne przedmioty, chyba również jakiś dla Tuomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sobuie poradze bez nich:P. A na skrzynie to wystarczyło mi monet, wykonałem wszystkie zagadki. Aha, a gdzie znaleść pięczęcie bankowe?? Narazie mam 2: jedną znalazłem w Kathari, a drugą w mieście umarłych(Miasto Dusz(?))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się