Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 4 - recenzja

25 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Coś się kończy, coś się zaczyna. Dwa lata temu z serią Halo pożegnali się jej twórcy, zespół Bungie. Do prac nad nową trylogią oddelegowano studio 343 Industries. Halo 4 to tak naprawdę pierwszy prawdziwy sprawdzian dla tej ekipy i próba udowodnienia fanom, że ich ulubiony cykl jest we właściwych rękach. No właśnie, czy miłośnicy Master Chiefa mają się o co obawiać? Odpowiedź na to pytanie jest równie skomplikowana jak odzywki zakutego w zieloną zbroję bohatera: absolutnie nie!

Przeczytaj cały tekst "Halo 4 - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może kto podkłada Chiefa i Cortanę? I czy Master Chief naprawdę został przetłumaczony na "Starszy Sierżant"? (czy tam "Mistrz Kuchni"?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zalaczonych screenow widac jaka grafika jest naprawde na konsoli....nie przeHYPEowane zdjecia przedpremierowe lecz te prawdziwe. BRAWA do gram.pl za rzeczowe recenzje!!!! JESTESCIE super boprzeciwnie do zagranicznych stron internetowych nie wciskacie kitu w recenzjach graczom.... pamietam wasza ocene mass effect 3 na przyklad i wiem ze nie miala maksa hehe i slusznie. Tak trzymac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się odkopywać konsoli dla jednej gry. Do tego musiałbym golda kupić... Szkoda, że X nie gniecie już exlcusiveami jak kiedyś. Ostatnia duża premiera (dobrej gry) - GoW III była rok temu; a przed Gear of War 3 - dwa lata temu Halo: Reach. Może kupię jak ostro cena spadnie - kupię dla singla!

"Finish the fight" - hehe

Swoją drogą - obrazki w środku posta na forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale szyslay, przecież akurat screeny z Halo 4 nie były podrasowany, grafika jest taka sama w samej grze. Jeśli nie dorwałeś jeszcze gry (legalnie rzecz jasna) to luknij sobie na filmiki na YT, które ludzie już wrzucają. Naprawdę graficznie nie czepiałbym się, jedna z najładniejszych na tej generacji.

http://www.youtube.com/watch?v=bMp3VCu3i8I&feature=plcp

PS. Halo 2 było na pewno jedną z najładniejszych gier na pierwszego Xboxa.

A zresztą wiadomo, że dopakowane pecety i tak wszystko zjadają, ale szacun dla takich gier jak Halo 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 09:21, Moooras napisał:

A wiesz może kto podkłada Chiefa i Cortanę? I czy Master Chief naprawdę został przetłumaczony
na "Starszy Sierżant"? (czy tam "Mistrz Kuchni"?)


Z tego co wiem to Master Chief w polskiej wersji to Master Chief. Jak dla mnie polska wersja jest słaba. Do Krzysztofa Banaszczyka w roli Master Chiefa można się przyzwyczaić, ale Ewa Serwa jako Cortana jest tragiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 16:54, Czo-olg napisał:

szkoda że tylko 7h kampani. :(



Kampania wystarczy na 8-9h gry co jest dzisiaj standardem w tego typu grach. IMHO żle nie jest, tym bardziej, że jest jeszcze multiplayer, który wystarczy na wiele godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Czo-olg

maAtis9988 ma rację - multi obroni się przez najbliższe parę lat. A jeśli chcesz wydłużyć singla, to odpal najwyższy poziom trudności. Niemniej, wspomniane przeze mnie w recenzji 7 godz. to naprawdę konkretna dawka rozrywki na najwyższym poziomie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla gram.pl za rzeczową i profesjonalną recenzje ,no naprawdę pisząc o że grafika jest przeciętna zmiażdzyliście cały system.

PS.Ostatni raz już czytam recenzje na gramie.Ale przynajmniej można sobie poprawić humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo grafika ładna ale nawet jak na grę na x360 przeciętna taka prawda.

Co do wyciskania soków z ostatniej generacji konsol praktycznie już wiadomo o nowym ps4 i kolejnym xpudle ale nie nastawiałbym się jak co po niektórzy że grafika będzie super extra na nich bo nowe konsole głównie będą walczyć z handlem gier używanych i sprzętowo to będzie coś w stylu upgrade z HD 3650 do HD 4650 czyli jako tako poprawa. Ba nawet twórcy gier tak mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież jest przeciętna, o co ci chodzi? To jest Halo, nie Metro, jest jakie jest i pomimo twoich dobrych chęci- lepsze nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 12:15, KrisK91 napisał:

Swoją drogą - obrazki w środku posta na forum :O

Czyli nie tylko ja mam cała reckę na forum? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Triderus

Czy gdzieś w tekście pojawiło się słowo przeciętna? Nie widzę takowego. Napisałem, że to najlepiej wyglądające Halo w historii, niemniej nie jest to poziom Killzone 3. Chwalenie przeze mnie plenerów, cutscenek, płynności oraz ilości przeciwników znajdujących się naraz na ekranie to też oznaka "przeciętności"? Polecam ponowną lekturę ze zrozumieniem.

Pozdrawiam,

Osti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować