Zaloguj się, aby obserwować  
capral

RuneScape czyli darmowa gra sieciowa rpg

474 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2008 o 20:21, WP-eus napisał:

> heh ja wczoraj 75 attack nabiłem i chcę zaoszczędzić na Saradomin godsword, który
jedynie
> 81.4m kosztuje xD
Jedynie ?XD No to musisz być milionerem ;]


Ja właśnie zamierzam nim zostać :D Obecnie zadowolę się Whipem i ewentualnie d battleaxe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 12:20, Cazcader napisał:

Możecie poradzić mi broń jednoręczną z najwyższym "crush attack"? Wybieram się na waterfiendy
i nie wiem czym je bić :)


Ja bym proponował dragon mace +60 do crush attack, +55 do strength i +5 do prayer. Tylko jest jeden problem musisz mieć zrobiony Heroes'' Quest ;p Nie zapomnij jak już będziesz szedł o Anti-dragon shield xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 18:00, gucios napisał:

Ja bym proponował dragon mace +60 do crush attack, +55 do strength i +5 do prayer. Tylko
jest jeden problem musisz mieć zrobiony Heroes'' Quest ;p Nie zapomnij jak już będziesz
szedł o Anti-dragon shield xD


Słabizna ;p
Zainwestowałem w Torag''s Hammers (z zestawu Barrows) Crush +85, Str +72. Tylko bez bonusa do prayer. No i nie muszę questów robić ;)
Teraz już pamiętam o tarczy, nie ma potrzeby się wyzłośliwiać ;p
A Waterfiendy okazały się cienkie jak barszcz ;)
Jakby komuś brakowało mithril arrows, to polecam bić właśnie Waterfiends. Dropią jak szalone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 09:03, Cazcader napisał:

> Ja bym proponował dragon mace +60 do crush attack, +55 do strength i +5 do prayer.
Tylko
> jest jeden problem musisz mieć zrobiony Heroes'' Quest ;p Nie zapomnij jak już będziesz

> szedł o Anti-dragon shield xD

Słabizna ;p
Zainwestowałem w Torag''s Hammers (z zestawu Barrows) Crush +85, Str +72. Tylko bez bonusa
do prayer. No i nie muszę questów robić ;)
Teraz już pamiętam o tarczy, nie ma potrzeby się wyzłośliwiać ;p
A Waterfiendy okazały się cienkie jak barszcz ;)
Jakby komuś brakowało mithril arrows, to polecam bić właśnie Waterfiends. Dropią jak
szalone :)


Może i słabizna ale kupujesz raz i masz na zawsze chyba, że zginiesz, a nie naprawiasz co jakiś czas, no ale to też aż tak drogie nie jest ;p a questy trudne nie są :] Jeśli chodzi o tarczę to chciałem tylko przypomnieć, a nie "wyzłośliwiać" xD a jeśli chodzi o resztę to nie zabijałem nigdy Waterfiendów ;p

Wp-eus Ja nie jestem dobry jestem przeciętnym graczem, gram już około 14 miesięcy, który się boi się iść na wilda z powodu Revenatów ;p Są lepsi specjaliści, tutaj próbuje pomóc jak umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Runescape cierpi na ten sam syndrom co tibia..... Po kilkudziesięciu godzinach grania staje się nudny ( mam nowy temat na gramsajta XD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:23, piotr.kwazi napisał:

Runescape cierpi na ten sam syndrom co tibia..... Po kilkudziesięciu godzinach grania
staje się nudny ( mam nowy temat na gramsajta XD).


Jak już trudniej wbijać wyższe skille to wiadomo robi się nudno, ale jak już wbijesz załóżmy optymistycznie 99 lvl czegoś tam to pewnie będziesz z siebie dumny, że wytrwałeś. RS na szczęście jest różnorodny i nie musisz cały czas tego samego robić xD Do Tibii nie będę się odnosił. Może po prostu gra Ci się nie spodobała, zdarza się ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:07, gucios napisał:

> Runescape cierpi na ten sam syndrom co tibia..... Po kilkudziesięciu godzinach grania

> staje się nudny ( mam nowy temat na gramsajta XD).

Jak już trudniej wbijać wyższe skille to wiadomo robi się nudno, ale jak już wbijesz
załóżmy optymistycznie 99 lvl czegoś tam to pewnie będziesz z siebie dumny, że wytrwałeś.
RS na szczęście jest różnorodny i nie musisz cały czas tego samego robić xD Do Tibii
nie będę się odnosił. Może po prostu gra Ci się nie spodobała, zdarza się ;p

No to zależy jaki chcesz wbić skill. Niektóre robi się szybciej a inne wolniej. Sle jak wytrwasz to możesz odebrać skill cape i chodzić z nią z dumą. Oczywiście jest też do skill cape emot ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:55, Grasan napisał:

To mi ciągle javy mnie chce zainstalować niezbędnej do gry w runescape :(

A wchodzisz na oficjalną strone javy? podam strone: www.java.com czy tam może pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 09:47, Grasan napisał:

Tak ;/

a ty próbujesz grać w high detail pewnie tak? czy jak? a zainstalowałeś tamtą javę?
Ja mam viste i u mnie w dolnym prawym pasku jak włączam rune to pojawia się java i tam pisze w chmurce dyktuje:
,,Java(TM) Platform, Standart Edition"

Możliwe że to pomoże tobie a przynajmniej mam taką nadzieję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 09:43, Grasan napisał:

Mój problem polega na tym że w ogóle zainstalować javy nie chce:/ nawet na low próbuje
grać to nic nie daje =/


A masz uprawnienia administracyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze moge wyrazic tu swoja poinie na temat tej gry .
Uważam że jest marna i nie mozna nazwac jej prawdziwym mmo .
To jest tylko moja opinia jeśli wam podoba sie ta gra, to gracie ;p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:26, Yoruaaw napisał:

Mam nadzieje ze moge wyrazic tu swoja poinie na temat tej gry .
Uważam że jest marna i nie mozna nazwac jej prawdziwym mmo .
To jest tylko moja opinia jeśli wam podoba sie ta gra, to gracie ;p .


Oczywiście, że możesz, ale mógłbyś uargumentować swoje zdanie, a nie tylko "marna". Napisz co Ci się nie podoba w tej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 20:58, gucios napisał:

> Mam nadzieje ze moge wyrazic tu swoja poinie na temat tej gry .
> Uważam że jest marna i nie mozna nazwac jej prawdziwym mmo .
> To jest tylko moja opinia jeśli wam podoba sie ta gra, to gracie ;p .

Oczywiście, że możesz, ale mógłbyś uargumentować swoje zdanie, a nie tylko "marna". Napisz
co Ci się nie podoba w tej grze :)

mierna grafika slaby dxwiek nieciekawe questy brak ciekawszej fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika - teraz jest już lepsza z high detal, ale i tak słaba przez to że jest w przeglądarce.
dźwięk - przynajmniej go ma :D
questy - wszystkich nie przeszedłem, tylko z 2 czy 3
brak ciekawszej fabuły - nawet jak jakaś jest to po co w takiej grze w ogóle fabuła?! Ta gra jest wg.mnie miła, niewciągająca i pozwala sie b.dobrze odprężyć. Można w niej dużo znajomości zawrzeć(coś ala neo kid, ale są też normalni ludzie, znacznie więcej neo kidów jest w tibii) dużo skilli i ogólnie w niej czuć taką swobodę.

Ale o gustach sie nie dyskutuje ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować