Zaloguj się, aby obserwować  
capral

RuneScape czyli darmowa gra sieciowa rpg

474 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 22:06, Nikt634 napisał:

NIE POLECAM GRY JEST TANDETNA , za to polecam kinght online, KalOnline!!


Kolega jesteś Przodownikiem, więc powinienieś umieć wypowiadać się na forum. Jak gra Ci się nie podoba to powiedz, albo wogle nie wchodź do tego tematu. A co do "Twojej" gry, jak Ci ona się podoba, to załóż sobie nowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2006 o 13:36, Wasizi napisał:

Wybacz, lecz już nie gram w RS od ok. roku, więc niektóre rzeczy mi się mylą. Mam kilku kolegów
którzy w to jeszcze grają :D

Wybacz, myślałem, że grasz. A tak w ogóle to większość gildii wymaga dość wysokich poziomów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 19:54, General Odyn napisał:


> Wybacz, lecz już nie gram w RS od ok. roku, więc niektóre rzeczy mi się mylą. Mam kilku
kolegów
> którzy w to jeszcze grają :D
Wybacz, myślałem, że grasz. A tak w ogóle to większość gildii wymaga dość wysokich poziomów


Np. Mining, to będzie 60 o ile dobrze pamiętam. Pochwalę się, że mogłem uczęszczać do Gildi Krawców, Kopaczy, Kucharzy, Czempionów i chyba to wszystko. A moja postać może jeszcze istnieje :D Wystarczy sprawdzić w statystykach, bo kiedyś byłem, ale to stare czasy. A mój nick to Wasizi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 20:20, Matizk12 napisał:

można należeć do kilku gildii??


Ogólnie to nie ma czegoś takiego jak ''przynależność'' do gildii... Po prostu masz jakiś poziom, możesz wejść.
PS. Każda z gildii oferuje to, co ma w nazwie... Mining ma złoża, Combat (czy tam jakaś z walką związana :P) jakiegoś Slayera, przedmioty Rune... Crafting wiadomo, reszta też...

PS. Inwestujcie w Runecrafting... jeśli spotkacie dobrą osobę to możecie zarobić na rune ess pełno kasy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika jest okropna:< PRAWIE jak tibia:D lepsze jest (imo ofc) Silkroad dla tych ktorzy nie znają tej cudownej(dla maniaków tepienia ton potworów) gierki dje link: www.silkroadonline.net/ gra (teoretycznie) darmowa choc w praktyce nie jest tak łatwo i wiele itemków ułatawiającyhc lvlowanie/uprzyjemniającyhc gre mona kupic tylko za kase na szczescie dla wytrwałych da sie bez nich obejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 19:31, Solstheim napisał:

grafika jest okropna:< PRAWIE jak tibia:D lepsze jest (imo ofc) Silkroad
dla tych ktorzy nie znają tej cudownej(dla maniaków tepienia ton potworów) gierki dje link:
www.silkroadonline.net/ gra (teoretycznie) darmowa choc w praktyce nie jest tak łatwo i wiele
itemków ułatawiającyhc lvlowanie/uprzyjemniającyhc gre mona kupic tylko za kase na szczescie
dla wytrwałych da sie bez nich obejsc


Bo wiesz w tej grze nie chodzi o grafikę i ubijanie ton potworków. Mnie osobiście ona bardzo wciągnęła (80 level, total ponad 1000) i zrezygnowałem z gry (opłacałem) tylko dlatego że zaczęła mi strasdznie lagować. To było nie do zniesienia. Nawet teraz nadal laguje.
Jest tyle umiejętności do rozwijania, że gra bardzo długo się nie nudzi. Wiele ludzi narzeka że się w tej grze gubi, to oznacza że są naprawdę ślepi w na górnej belce jest wyraźnie napisane "World Map:, które otwiera bardzo fajną mapkę we flashu. Nie sposób się zgubić.

Na runecraftingu może i mozna zarobić ale są o wiele szybsze sposoby. Mining na początku a potem handel, handel i jeszcze raz handel. Jeśli ktoś chce to mże sobie oblookać moją postać. Nick: Latniak
Byłem w wielu gildiach, najważniejsze to chyba Hero guild, Champion, Crafting (do kopaczy mi brakowało 2 punktów w mining)
Jeśli opłaca się grę to bardzo łątwo można zdobyć wieeeele runek Law albo Nature. Na niektórych światach są "organizacje" zajmujące się tworzeniem tych runek. Ty tylko biegasz od banku do altara i tak cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 19:38, Latniak napisał:


Bo wiesz w tej grze nie chodzi o grafikę i ubijanie ton potworków. Mnie osobiście ona bardzo
wciągnęła (80 level, total ponad 1000) i zrezygnowałem z gry (opłacałem) tylko dlatego że zaczęła
mi strasdznie lagować. To było nie do zniesienia. Nawet teraz nadal laguje.
Jest tyle umiejętności do rozwijania, że gra bardzo długo się nie nudzi. Wiele ludzi narzeka
że się w tej grze gubi, to oznacza że są naprawdę ślepi w na górnej belce jest wyraźnie napisane
"World Map:, które otwiera bardzo fajną mapkę we flashu. Nie sposób się zgubić.

ale po graniu w obliviona granie w gre z tak okropną ochydna i cenzura grafikąwierz mi rzeczywiscie sie odechciewa mozna by było to dobracowac niektore gry maja lepsze same modele bez tekstur niz te tutaj(imo one sa bez tekstur)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 15:24, Matizk12 napisał:

gdzie jest ołtarz powietrza bo nie mam jak runecraftingu ćwiczyć bez niego??


Na południe od Falador. Polecam stronę tip.it/runescape są tam dokładne mapki ołtarzy do runecrafting''u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować