Zaloguj się, aby obserwować  
Ifym

Eurogamer.pl - Długo oczekiwana polska wersja strony ruszyła!

58 postów w tym temacie

Kurcze, widzę że konta z ''innych'' wersji językowych Eurogamera działają też i na naszym.

Zauważyłem ludzi z Portugalii i Czech komentujących pierwszego newsa - http://www.eurogamer.pl/articles/2012-11-04-witaj-w-eurogamer-pl

Jak Wam się to podoba? Trochę drażni mnie brak forum (Za bardzo się na gramie przyzwyczaiłem chyba do pisania), ale podobno ma się pojawić na dniach.

E: Aha, i nie, nie pracuję w redakcji eurogamera, i nie, nie dostaję pieniędzy za założenie tego tematu. Wiem że dużo ludzi czekało na polską wersję biorąc pod uwagę komentarze na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 02:34, Janek_Izdebski napisał:

Przyznam, że nie bardzo kojarzę redaktorów polskiego Eurogamera. Ktoś bardziej rozpoznaje?
Dzięki.

Też nie bardzo ich kojarzę, naczelny z tego co tam jest napisane miał swoje początki w Secret Service.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 10:22, Ifym napisał:

Też nie bardzo ich kojarzę, naczelny z tego co tam jest napisane miał swoje
początki w Secret Service.

Nie kojarze go z SS. ;) Ciekawe jak robili nabór do redakcji, skoro nie było plotek, że wchodzą do Polski - dziwna ciasza była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 10:24, Janek_Izdebski napisał:

że wchodzą do Polski - dziwna ciasza była...

Nie było? Na facebooku ze dwa miesiące już się przygotowywali na uruchomienie polskiej wersji strony. ;)

http://www.facebook.com/EurogamerPL?fref=ts

Naczelny tutaj pisze o SS:

''Całe lata 90., od Another World po Starcrafta, to były wspaniałe czasy i wspominam je zawsze z radością. Gdy 14 lat temu napisałem pierwszą recenzję gry, fascynowaliśmy się akceleratorami 3D i biegaliśmy co miesiąc do kiosku po Świat Gier Komputerowych i Secret Service, gdzie zresztą miałem później możliwość przez rok ostrzyć pióro.''

Czekam aż tylko uruchomią forum bo sama strona jest moim zdaniem bardziej przyjazna w użytkowaniu niż gram. Na razie dobrze się to zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 10:30, Ifym napisał:

> że wchodzą do Polski - dziwna ciasza była...
Nie było? Na facebooku ze dwa miesiące już się przygotowywali na uruchomienie polskiej
wersji strony. ;)

http://www.facebook.com/EurogamerPL?fref=ts

Wiesz, nie sledzę całego FB, a plotki o uruchomieniu Eurogamer.pl mnie najwidoczniej ominęły. :)

Dnia 06.11.2012 o 10:30, Ifym napisał:

Naczelny tutaj pisze o SS:

''Całe lata 90., od Another World po Starcrafta, to były wspaniałe czasy i wspominam
je zawsze z radością. Gdy 14 lat temu napisałem pierwszą recenzję gry, fascynowaliśmy
się akceleratorami 3D i biegaliśmy co miesiąc do kiosku po Świat Gier Komputerowych i
Secret Service, gdzie zresztą miałem później możliwość przez rok ostrzyć pióro.''

Mimo wszystko, nie kojarzę go z SS.

A strona wg mnie jest wg mnie zbyt mocno przeładowana trescią. Powinni to bardziej uprościć i usystematyzować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 10:36, Janek_Izdebski napisał:

A strona wg mnie jest wg mnie zbyt mocno przeładowana trescią. Powinni to bardziej uprościć
i usystematyzować. :)


Na początku każda strona tak wygląda. Dopiero po czasie wszystko jest porządkowanie i dodawane, jeśli czegoś zabrakło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 16:17, Jedimax napisał:

Na początku każda strona tak wygląda. Dopiero po czasie wszystko jest
porządkowanie i dodawane, jeśli czegoś zabrakło :)

IMHO trochę kuleje web usability i user experience. Mogliby nad tym bardziej popracowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do eurogamera brytyjskiego zagladam praktycznie codzien a o polskiej wersji serwisu dowiedzialem sie wlasnie przed chwila z tego watku wiec jak dla mnie to masz racje ze byla dziwna cisza i kompletny brak reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 22:37, Miniu napisał:

Do eurogamera brytyjskiego zagladam praktycznie codzien a o polskiej
wersji serwisu dowiedzialem sie wlasnie przed chwila z tego watku wiec jak dla mnie to masz
racje ze byla dziwna cisza i kompletny brak reklamy.

Więc nie jestem osamotniony w swoim zdaniu, że polska wersja była słabo promowana. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2012 o 22:42, Janek_Izdebski napisał:

Więc nie jestem osamotniony w swoim zdaniu, że polska wersja była słabo promowana. :)
Pozdrawiam.

W zasadzie to poza facebookiem o tym się nie mówiło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda i to od każdej strony. Możliwość śledzenia watków/osób, oceniania postów, ukrywania tych, które zostały zminusowane w okreslonej skali, funkjonalność zdecydowanie najlepsza ze wszystkich serwisów growych w PL. No i wreszcie portal, który - przynajmniej z tego, co widać teraz - nie jest ukierunkowany głównie na pecety, a na wszystkie platformy do grania, do tego bez bzdurnych newsów rodem z faktu, czy informowania, że gra "nie zadziała na xp". Prawdziwy serwis dla osób kochających gry a nie konkretny sprzęt innymi słowy :)
Z negatywów - brakuje forum, do tego fajnie, gdyby komentarze można było czytać/oceniać w oddzielnej zakładce. Poza tym - bomba. No i Digital Foundry po PL.
Być może pojawienie się Eurogamer.pl przyspieszy zmiany na co niektórych serwisach i zapoczatkuje na nich pewne zmiany w podejściu do czytelników, bo co by nie mówić - własnie pojawiła się naprawde mocna konkurencja. Trzymam kciuki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 14:28, Ifym napisał:

Forum z tego co wiem to kwestia dni. :)


No to bomba :] Oby tylko moderacja dawała radę a będzie piknie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 14:30, aope napisał:

> Forum z tego co wiem to kwestia dni. :)

No to bomba :] Oby tylko moderacja dawała radę a będzie piknie :]

Nie przeszkadza Ci, że strona jest zbyt mocno przeładowana treścią, aope? Można dostać oczopląsu na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 14:39, Janek_Izdebski napisał:

> > Forum z tego co wiem to kwestia dni. :)
>
> No to bomba :] Oby tylko moderacja dawała radę a będzie piknie :]
Nie przeszkadza Ci, że strona jest zbyt mocno przeładowana treścią, aope? Można dostać
oczopląsu na początku.


Absolutnie nie :] Co więcej - bardzo podoba mi się układ. Nowinki na prawej kolumnie, popularne w środkowej, ustawienia z lewej + szybki dostęp do konkretnych elementów z górnego menu. Bajka.

Pochwalić musze również gram.pl za to, że temat nie poleciał. Kudosy panowie i panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować