Zaloguj się, aby obserwować  
Ifym

Eurogamer.pl - Długo oczekiwana polska wersja strony ruszyła!

58 postów w tym temacie

Jeśli siedziałeś na eurogamer.net to sie do tego przyzwyczaiłeś. Mi to nie przeszkadza, a nawet pasuje, tak jak napisał aope, wszystko jest idealnie ułożone, wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 14:43, aope napisał:

Absolutnie nie :] Co więcej - bardzo podoba mi się układ. Nowinki na
prawej kolumnie, popularne w środkowej, ustawienia z lewej + szybki dostęp do konkretnych
elementów z górnej belki. Bajka.

Dla mnie trochę jest. Ale zaczynają przecież, więc nie będę ich zbytnio krytykował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 14:44, Janek_Izdebski napisał:

> Absolutnie nie :] Co więcej - bardzo podoba mi się układ. Nowinki na
> prawej kolumnie, popularne w środkowej, ustawienia z lewej + szybki dostęp do konkretnych
> elementów z górnej belki. Bajka.
Dla mnie trochę jest. Ale zaczynają przecież, więc nie będę ich zbytnio krytykował.


To się raczej nie zmieni, ponieważ layout IMO nie zależy od naszych rodaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 14:43, aope napisał:

Pochwalić musze również gram.pl za to, że temat nie poleciał. Kudosy panowie i panie
:)


Nie ma się co dziwić. Na razie strona jest żadną konkurencją dla gramu i jeszcze tak długo zostanie.
Dla mnie za bardzo przepakowane wszystkim. Wchodzisz a tam pełno kafelek z newsami, za dużo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2012 o 14:49, Skrzypiec napisał:

Nie ma się co dziwić. Na razie strona jest żadną konkurencją dla gramu i jeszcze tak
długo zostanie.
Dla mnie za bardzo przepakowane wszystkim. Wchodzisz a tam pełno kafelek z newsami, za
dużo tego.

A jak dla mnie, gdy pojawi się forum, to zje gram spokojnie. Eurogamer się nie wiesza co chwila, layout jest lepszy, i jak ktoś tam pisał - Nie ma durnych newsów w stylu ''o boshe tak gra nie działą na xp!!!!11''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 14:49, aope napisał:

To się raczej nie zmieni, ponieważ layout IMO nie zależy od naszych rodaków ;)

E, tam. Powinni mieć większą autonomię także w kwestii wyglądu strony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 14:49, Skrzypiec napisał:

Nie ma się co dziwić. Na razie strona jest żadną konkurencją dla gramu
i jeszcze tak długo zostanie.
Dla mnie za bardzo przepakowane wszystkim. Wchodzisz a tam pełno kafelek z newsami, za
dużo tego.

Czy Gram przez długi czas będzie bezkonkurencyjny, to nie wiem. Jendak powinni naprawdę troszkę mniejszyć to przeładowanie treścią. To IMHO główna wada nowego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 14:51, Ifym napisał:


> Nie ma się co dziwić. Na razie strona jest żadną konkurencją dla gramu i jeszcze
tak
> długo zostanie.
> Dla mnie za bardzo przepakowane wszystkim. Wchodzisz a tam pełno kafelek z newsami,
za
> dużo tego.
A jak dla mnie, gdy pojawi się forum, to zje gram spokojnie. Eurogamer się nie wiesza
co chwila, layout jest lepszy, i jak ktoś tam pisał - Nie ma durnych newsów w stylu ''o
boshe tak gra nie działą na xp!!!!11''...

To nie są durne newsy dla osób, które jeszcze mają XP. A nowy layout... hmm... chyba nie mogę o tym jeszcze mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 14:55, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

To nie są durne newsy dla osób, które jeszcze mają XP.


Kto w dzisiejszych czasach, kto gra w nowe gry ma jeszcze xp? Przecież to zabytek jest. Poza tym przy każdej grze podane sa wymagania sprzetowe - jeśli ktoś nie potrafi czytać, to nie zrobi mu różnicy czy news będzie, czy nie, bo i tak o tym nie przeczyta a pytanie zada na forum :P

Dnia 07.11.2012 o 14:55, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

A nowy layout... hmm... chyba nie mogę o tym jeszcze mówić :)


Walczcie panowie, walczcie. Czy poza zmiana layoutu szykują się również jakieś zmiany w funkcjonalności? Coś ze sklepem (spogląda w stronę darmowego kuriera...)? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2012 o 14:55, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

To nie są durne newsy dla osób, które jeszcze mają XP. A nowy layout... hmm... chyba
nie mogę o tym jeszcze mówić :)

Większość ludzi denerwują takie newsy, mało która gra działa już na XP więc nie wiem po co pisać o tym, że kolejna gra nie ruszy na tym systemie. W tej chwili waszym plusem jak dla mnie są te całe gramsajty, fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 14:51, Ifym napisał:

A jak dla mnie, gdy pojawi się forum, to zje gram spokojnie. Eurogamer się nie wiesza
co chwila, layout jest lepszy, i jak ktoś tam pisał - Nie ma durnych newsów w stylu ''o
boshe tak gra nie działą na xp!!!!11''...

Tsa inne serwisy też miały zmieść gram.pl i jakoś staruszek nadal się trzyma. Na polskim rynku jedynym poważnym oponentem jest cdaction.pl. Reszta to mnie lub więcej ciekawe stronki często źle zarządzane via Gamecorner.pl (rip). Na gramie też nie ma durnych textów, owszem zdarza się że jakiś newsman pomyli i napisze tytuł jak w onecie ale texty są bdb.

Janek_Izdebski - gram bezkonkurencyjny nie jest, ale to już pisałem wyżej.

Ifym i aope - to że wy używacie win 7 nie oznacza że nie należy liczyć się z graczam,i którzy używają nadal XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na innych serwisach, bo do tej pory poza gram.pl, odwiedzałem jedynie eurogamera właśnie i kilka innych, wszystkie zagraniczne. No i polygamię czasem sprawdzam. Do tej pory moim zdaniem gram nie miał konkurencji, więc to nie jest tak że jadę nagle po tej stronie. Po prostu widzę w końcu alternatywę, MOIM ZDANIEM, lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2012 o 15:01, Skrzypiec napisał:

Ifym i aope - to że wy używacie win 7 nie oznacza że nie należy liczyć się z graczam,i
którzy używają nadal XP.

Nie używam Win7, używam XP, tyle że na PC nie gram, więc mnie te newsy nie dotyczą. Jak pisałem - Coraz więcej gier na XP się nie uruchamia, więc nie widze powodu by informować o każdym takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 14:59, Ifym napisał:


> To nie są durne newsy dla osób, które jeszcze mają XP. A nowy layout... hmm... chyba

> nie mogę o tym jeszcze mówić :)
Większość ludzi denerwują takie newsy, mało która gra działa już na XP więc nie wiem
po co pisać o tym, że kolejna gra nie ruszy na tym systemie. W tej chwili waszym plusem
jak dla mnie są te całe gramsajty, fajna sprawa.

Oj, zdziwiłbyś się - nadal dość sporo ludzi pisze/dzwoni do nas z zapytaniami o kompatybilność z XP...

Poza tym - nie przesadzajcie. W panelu widzę, że przez ostatni rok napisaliśmy cztery newsy o XP - że Hitman na nim nie ruszy, że Black Ops 2 też (cmon, ta gra akurat nie ma dużych wymagań), Ghost Recon również, a Steam przestaje wspierać konfiguracje z SP1. To naprawdę taki zalew? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 15:04, Ifym napisał:

Nie znam się na innych serwisach, bo do tej pory poza gram.pl, odwiedzałem jedynie eurogamera
właśnie i kilka innych, wszystkie zagraniczne. No i polygamię czasem sprawdzam. Do tej
pory moim zdaniem gram nie miał konkurencji, więc to nie jest tak że jadę nagle po tej
stronie. Po prostu widzę w końcu alternatywę, MOIM ZDANIEM, lepszą.

Dziwnym jest więc że twierdzisz że gram nie miał konkurencji nie poznając nawet żadnej większej z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 15:07, Ifym napisał:


> Ifym i aope - to że wy używacie win 7 nie oznacza że nie należy liczyć się z graczam,i

> którzy używają nadal XP.
Nie używam Win7, używam XP, tyle że na PC nie gram, więc mnie te newsy nie dotyczą. Jak
pisałem - Coraz więcej gier na XP się nie uruchamia, więc nie widze powodu by informować
o każdym takim przypadku.

O ilości już dostałeś odpowiedź ale nadal twierdzę że jak coś cię nie dotyczy nie znaczy że jest nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 15:47, Zgreed66 napisał:

> Większość ludzi
Większość to nie wszyscy. Więc argument z dupy.

Ale takie newsy są doś irytujące i przypominające "Fakt" czy innego "Pudelka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 15:49, Janek_Izdebski napisał:

Ale takie newsy są doś irytujące i przypominające "Fakt" czy innego "Pudelka"...

Za dużo faktu i pudelka w takim razie odwiedzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miły, polski akcent na eurogamerze.uk/pl, tj. wywiad z ASem. Nie powiedzieli tam nic nowego dla nas, polskich graczy(co zresztą zauważył redaktor na polskim EG), ale przyjemnie sięczyta. Tym bardziej miło było mi zobaczyć ten artykuł od razu po wejściu na angielską stronę ;)
W końcu poza gramem mogę odwiedzać z przyjemnością inna, polską stronę o grach. Pozostałe albo nie przypadły mi do gustu(czy to przez użytkowników czy styl redaktorów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować