Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Hitman: Rozgrzeszenie - już graliśmy

21 postów w tym temacie

Pamiętam tą akcję z helikopterem na gameplayu z E3... Też mi się to niespodobało że mimo przemknięcia cichaczem, skrypt się załączył i nas światłami szukał. Kurka, tak ogólnie to się jaram nowym Hitmanem ale nie wiem czy kupować od razu czy też poczekać trochę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszasty, ile jest misji w całej grze, a ile Ty ich zaliczyłeś? Na czym grałeś? Jak na PC, to jak wygląda kwestia optymalizacji? Czy tak jak ze "Sniper Challenge", czyli dobrze? Dzięki za info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:33, diabolo20 napisał:

tak się kończy robienie gry pod konsole.

Sprawdź, na jakie platformy powstawały poprzednie części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o opisanych tutaj rewelacjach z pewnego (dla mnie) źródła i dlatego też na razie postanowiłem anulować zamówienie przedpremierowe. Poczekam, popatrzę i się namyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:44, Henrar napisał:

> tak się kończy robienie gry pod konsole.
Sprawdź, na jakie platformy powstawały poprzednie części...

No i co że też na konsole? Ta obecna generacja wszystko spłyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:43, Janek_Izdebski napisał:

Myszasty, ile jest misji w całej grze, a ile Ty ich zaliczyłeś? Na czym grałeś? Jak na
PC
, to jak wygląda kwestia optymalizacji? Czy tak jak ze "Sniper Challenge",
czyli dobrze? Dzięki za info. :)

Ile jest w całej - nie wiem. Ile zaliczyłem? Kilka raptem, ale nie wiem, czy te korytarzowe "łączniki" też nazywać misjami. Xbox, więc trudno coś powiedzieć o optymalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że strzelanie ssie już wcześnej pisałeś, więc może pytanie z innej beczki... Czy te tłumy NPCów nadal tak sztucznie wyglądają, czy zmieniło się coś od Twojego ostatniego zagrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, Henrar myślałem, że kto jak kto, ale akurat Ty dobrze wiedząc jakim typem użytkownika jest diabolo20 zaprzestałeś prowadzenia z nim dyskusji ;-)

Dishonored postawiło wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o swobodę rozgrywki i mnogość sposobów osiągnięcia celu. Mam nadzieję, że Hitman nie będzie pod tym względem gorszy, a krótkie, oskryptowane fragmenty jakoś przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:51, Myszasty napisał:

Ile jest w całej - nie wiem. Ile zaliczyłem? Kilka raptem, ale nie wiem,
czy te korytarzowe "łączniki" też nazywać misjami. Xbox, więc trudno coś powiedzieć o optymalizacji.

Dzięki. :) BTW, będziesz testował "Kontrakty" i spreparujesz jakiś tekst o nich? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:44, Henrar napisał:

Sprawdź, na jakie platformy powstawały poprzednie części...


Czemu wiedziałem, że akurat Ty pierwszy to skomentujesz :D Nie żebyś nie miał racji, bo masz ją w 100%, ale jak zawsze na posterunku niczym Chuck Norris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:50, diabolo20 napisał:

No i co że też na konsole? Ta obecna generacja wszystko spłyca

Płytkie to są takie głupie gadki jak twoja. Rozgrzeszenie to dla mnie absolutny must have tego roku, zapowiada się, że kolejna część ponownie wzniesie serię na wyżyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 20:07, Damianuss1 napisał:

> No i co że też na konsole? Ta obecna generacja wszystko spłyca
Płytkie to są takie głupie gadki jak twoja. Rozgrzeszenie to dla mnie absolutny must
have tego roku, zapowiada się, że kolejna część ponownie wzniesie serię na wyżyny.

Nie zniżaj się do tego poziomu, to forumowy-konsolowy hejter, z takimi sobie nie pogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2012 o 17:58, Janek_Izdebski napisał:

Dzięki. :) BTW, będziesz testował "Kontrakty" i spreparujesz jakiś tekst o nich?
:)

Pewnie tak. A przynajmniej mam nadzieję i wierzę w kompatybilność wersji recenzenckiej z "resztą świata". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować