Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 10:07, PolishWerewolf napisał:

Skoro masz oryginał, to powinieneś mieć wersję w pełni polską taką, jaka została wydana przez
CDP. Czyli wersję kinową - polskie napisy, angielskie głosy.

I tak mam powtarzam mam orginał. Polskie napisy mam ale lektor jet po angielsku i fajniej dla mnie by było gdyby mi ktoś pomógł znaleźć spolszczenie lektora a nie wytykanie i niesłuszne oskarżanie o piractwo. Szukam pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ci napisałem że w Polsce została wydana wersja z napisami spolszczonymi tylko... -_- Lektora nie ma. A każda inna wersja niż wersja od CDP to podchodzi pod piractwo, gdyż to jest ingerencja w kod gry bez zgody wydawcy/dystrybutora. Więc chcąc nie chcąc, i tak się o to ocierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 08:53, PolishWerewolf napisał:

To przynajmniej znaleźliśmy Twoje rozwiązanie. Chcesz mieć działającą grę, to musisz mieć oryginał.
Innego rozwiązania nie ma.


Bardzo Cię proszę - nie rób tego typu uwag graczom Settlers, ponieważ prawdą jest, że osoby pytające się o różne porady dotyczące gry Settlers posiadają oryginały, a nie piraty i ganienie ich za to jest nie na miejscu, tak więc prosiłbym o więcej luzu i zrozumienia dla graczy, ewentualnie jeżeli coś Cię bardzo denerwuje, to po prostu nie odpisuj, odpowiedzi wówczas udzielę ja, ponieważ codziennie zaglądam do tego tematu. :)

Dziękuję Ci bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Napisałem prośbę o pomoc na oficjalnym niemieckim forum, w rozwiązaniu problemu z źle działającym AI w Twojej grze The Settlers: DK - Złota Edycja - jak tylko przyjdzie odpowiedź poinformuję Cię na tym forum, także zaglądnij tutaj za jakiś czas, możesz także w między czasie napisać e-maila do pomocy technicznej gram.pl - znajdziesz go pod tym adresem http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=144

Chciałbym Cię także poinformować, że niestety nie ma polskiego dubingu w grze Settlers Dziedzictwo Królów i nie ma możliwości podłożenia we własnym zakresie głosu w języku polskim.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do Settlers 2 3D. Szukalem odpowiedzi ale nie moglem znaleść :(. Wiem jak wyslać statek z ekspedycja ale nie mam pojecia jak przesylać towary pomiedzy portami. Nie moge tym samym budowac koloni bo jak sie zbuduje port to nie ma w mnim materiałow i narzedzi aby budować nowe budynki. A co z żołnierzami ?? da sie ich przewieść czy trzeba przewieść miecz/tarcze/pyfko i wyszkolic go w koloni ?? W settlers 3 było to dość intuicyjne, a tu za nic nie moge sbie poradzić. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:34, Renault93 napisał:

no i to jest odpowiedź dzięki ja do pomocy juz pisałem i nic nie poradżą napisali ze błąd jest u mnie :[


Taką Ci dali pomoc? heh coś strasznego...

Powiedz mi grywałeś kiedyś na ubi.com przez internet w te Settlersy? :) Bo Twój rocznik w nicku coś mi przypomina...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:34, Renault93 napisał:

no i to jest odpowiedź dzięki ja do pomocy już pisałem i nic nie poradzą napisali ze błąd jest
u mnie :[


Wiesz co? :) Napisali mi, że używałeś do gry map, które nie posiadają napisanego skryptu AI i są przeznaczone do gry Lan oraz na ubi.com - i te stojące postacie to jest nic innego jak ustawienie w którym zaczną grać ludzie :)
Złą mapę wybrałeś :) Wejdź w kampanie - tam pojawi się taka duża mapa i wciśnij start - powinno pójść, a komputer powinie dzielnie z Tobą walczyć :)

Koniecznie spróbuj - jak będzie coś nie tak to się jeszcze wypytam co i jak.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:34, Renault93 napisał:

no i to jest odpowiedź dzięki ja do pomocy już pisałem i nic nie poradzą napisali ze błąd jest
u mnie :[


Wiesz co? :) Napisali mi, że używałeś do gry map, które nie posiadają napisanego skryptu AI i są przeznaczone do gry Lan oraz na ubi.com - i te stojące postacie to jest nic innego jak ustawienie w którym zaczną grać ludzie :)
Złą mapę wybrałeś :) Wejdź w kampanie - tam pojawi się taka duża mapa i wciśnij start - powinno pójść, a komputer powinie dzielnie z Tobą walczyć :)

Koniecznie spróbuj - jak będzie coś nie tak to się jeszcze wypytam co i jak.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 02:25, Kamil.i.Maciek napisał:

> szukam grafik budynków Azjatów i "Nubijczyków" z Settlersów II (tych starych). Wszędzie
dostępne
> są tylko rzymskie budynki. Wie ktoś gdzie mogę coś takiego znaleźć?

Oj nie ma takowych - trzeba by było może samemu wyciąć z gry - no zobaczymy jak to będzie...:)


http://siedler15.ra-doersch.de/index.php?mod=downloads
i "viewer" :) rozpakował i budynki są... nawet można uruchomić S2 bez dosboxa pod Linuksem ;) ale jakoś mi wersje dosboxowa chodzi szybciej i "poprawnie" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 03:08, riklaunim2 napisał:

http://siedler15.ra-doersch.de/index.php?mod=downloads
i "viewer" :) rozpakował i budynki są... nawet można uruchomić S2 bez dosboxa pod Linuksem
;) ale jakoś mi wersje dosboxowa chodzi szybciej i "poprawnie" :]


O! Fajna stronka na temat starego S2 :) Fajnie, że ją znalazłeś - dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 02:22, Kamil.i.Maciek napisał:

> no i to jest odpowiedź dzięki ja do pomocy już pisałem i nic nie poradzą napisali ze błąd
jest
> u mnie :[

Wiesz co? :) Napisali mi, że używałeś do gry map, które nie posiadają napisanego skryptu AI
i są przeznaczone do gry Lan oraz na ubi.com - i te stojące postacie to jest nic innego jak
ustawienie w którym zaczną grać ludzie :)
Złą mapę wybrałeś :) Wejdź w kampanie - tam pojawi się taka duża mapa i wciśnij start - powinno
pójść, a komputer powinie dzielnie z Tobą walczyć :)

Koniecznie spróbuj - jak będzie coś nie tak to się jeszcze wypytam co i jak.

Pozdrawiam!

no w kampani mi wszystko działa ale jak biore pojedynczy gracz i tam wybieram te mapy gotowe (potyczka) tam są nazwy map np. (3)[nazwamapy] to mi tu nie działa ja teraz w kampanie gram ale chcuiałbym tez te potyczki chyba rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 08:59, Renault93 napisał:

no w kampani mi wszystko działa ale jak biore pojedynczy gracz i tam wybieram te mapy gotowe
(potyczka) tam są nazwy map np. (3)[nazwamapy] to mi tu nie działa ja teraz w kampanie gram
ale chcuiałbym tez te potyczki chyba rozumiecie


Mapy z serii (2), (3), (4), (6) nie mają wprogramowanego odpowiedniego skryptu AI - One służą tylko i wyłącznie do gry przez sieć lan i ubi.com - ja też w nie pograć na kompie nie mogę - one są między innymi tylko po to, aby je sobie pozwiedzać, zobaczyć gdzie są kopalnie itd. :)

Polecam z tej kategorii wybrać mapę bez początkowej liczby - bez tego (2)itd. - wtedy będzie wszystko działać - ewentualnie można ściągnąć z http://siedler-maps.de dodatkowe mapy, ale w języku angielskim i niemieckim.

Pozdrawiam
Kamil

Ps: I wcale błąd nie jest u Ciebie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w UK wyjdzie EK Settlers: Rise of the Empire w sklad ktorej wejda :

* Settlers: Rise of an Empire game with exclusive content: new statues and buildings
* Bonus DVD: Making-of the game (exclusive) + All game trailers
* Demo of the game
* Original Soundtrack CD
* Art Book: 28 pages of artworks
* Tech Tree map (+ exclusive high res images on the back)

Na Ubi tez byla fajny preorderek z http://shop.ubi.com/settlers6_uk/ oczywiscie do Polski nie trafil ,a szkoda :/

Kamil.i.Maciek Wiecie cos o bogatszej edycji od CDP ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 22:25, Ali G napisał:

Kamil.i.Maciek Wiecie cos o bogatszej edycji od CDP ? ;]


Właśnie w ten poniedziałek będę to załatwiał - tak więc zobaczymy...:)

Ps: Ubisoft pięknie tą grę wydał - kusi mnie do kupna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 22:25, Ali G napisał:

w UK wyjdzie EK Settlers: Rise of the Empire w sklad ktorej wejda :

* Settlers: Rise of an Empire game with exclusive content: new statues and buildings
* Bonus DVD: Making-of the game (exclusive) + All game trailers
* Demo of the game
* Original Soundtrack CD
* Art Book: 28 pages of artworks
* Tech Tree map (+ exclusive high res images on the back)

Na Ubi tez byla fajny preorderek z http://shop.ubi.com/settlers6_uk/ oczywiscie do Polski nie
trafil ,a szkoda :/

Kamil.i.Maciek Wiecie cos o bogatszej edycji od CDP ? ;]



a kiedy w UK wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiecie że nowe settlersy wyda cenega? ;)
Settlers: Rise of an Empire w naszym planie wydawniczym 2007-09-13 13:27


Jako partner firmy Ubisoft w Polsce, mamy przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego naszej firmy trafiła jedna z najlepszych strategii czasu rzeczywistego – gra Settlers® Rise of an Empire. To kolejna, szósta już, odsłona legendarnego cyklu gier strategicznych, zapoczątkowanego przez studio Blue Byte w 1993 roku. Seria w ciągu 14 lat istnienia na rynku znalazła liczne grono fanów. Settlers® Rise of an Empire powraca do korzeni rozgrywki oferowanej w częściach III i IV jednocześnie oferując jeszcze lepszą oprawę graficzną i dźwiękową od części V. Zapowiada się nie lada gratka dla wszystkich fanów serii jak również osób, które nie miały z nią do czynienia. Detale dotyczące wydania polskiego zostaną ujawnione wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować