Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja do League of Legends zapewni większą różnorodność w grze

32 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Nowa aktualizacja, znana pod nazwą „preseason update”, wprowadzi istotne zmiany dotyczące przedmiotów i zmieni nieco umiejętności postaci tak, by zapewnić więcej możliwości rozwoju.

Przeczytaj cały tekst "Aktualizacja do League of Legends zapewni większą różnorodność w grze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 21:17, Imeilic napisał:

A do DOTY wprowadzono nowego bohatera....


Nie zapomnij, że Dota 2 to jeszcze beta a juz jest bardziej różnorodna niż lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 21:38, Pawlak_best napisał:

Do premiery DOTA2 coraz bliżej a Riot chce zrobić z LoLa DOTA-e ? nieładnie... bójcie
się noobki ! LoL wam nie pomoże

LoL nawet tego nie poczuje, ale dobra, wmawiaj to sobie.
Dlaczego? LoL jest prostszy i łatwiejszy do ogarnięcia, a to w dzisiejszych czasach jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 21:38, Pawlak_best napisał:

Do premiery DOTA2 coraz bliżej a Riot chce zrobić z LoLa DOTA-e ? nieładnie... bójcie
się noobki ! LoL wam nie pomoże

Ale w czym nie pomoże?

LoL jest aktualnie niezwykle popularny, więc to nie do końca news dla nikogo.

Jakby co, to gram w Dotę, LoLa od roku nie tknąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram zarówno w LoL-a jak i w DOTĘ, ale to co chce zrobić Riot to lekkie przegięcie. Nigdy nie wybaczę im zerżnięcia pomysłu na buteleczkę od DOTY, chamstwo w czystej postaci. Chcą sie upodobnić do produkcji Valve? Po kiego grzyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakby wam się chciało bardziej poszukać to się dowiecie, że na PBE są już testy pełnej poprawki trzeciego sezonu, de facto przerabiającej całą koncepcję junglowania i supportowania, nowy interfejs i inne szmery bajery

ale po co, +1 news

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Małgorzato "therionee" Trzyna nie wiem czy Pani robi to specjalnie czy nie. Jeżeli tak to krzyżyk na drogę, jeżeli nie to proszę zacząć czytać komenatrze. To już któryś z rzędu BEZSENSOWNY new na temat LoLa.
PRZESTAŃ PISAĆ I CZYMŚ O CZYM KAŻDY CZYTA PRZY LOGOWANIU SIĘ DO GRY. Zacznij szukać czegoś ciekawego a nie tylko irytujesz ludzi Pani Małgorzato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawnie się czyta newsa napisanego przez kogoś, kto nigdy nawet w daną grę nie grała, a pisze newsa na siłę, żeby sobie statystyki tylko podbić...

I jest 5 itemów do "junglowania", nie 2.

Darujcie sobie takie newsy o LoLu, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riot juz czuje noz na karku, albo oddech na plecach, bo juz wkrotce zostanie [barabara bez środków higieny osobistej - M - H]. I dobrze, bo to co ta firma wyprawia w sferze balansu samej gry, postawy wobec graczy (banowanie jak leci wg ich widzimisie np. za przeklinanie w czasie gry? mimo ze jest opcja mute- ale trolli i kretynow to zostawiaja w spokoju) jak i jej "darmowosci" (nigga pliz, zalozylem sobie smerfowe konto i zeby na jakakolwiek sensowna pule bohaterow uzbierac bez kasy to trzeba grac miesiacami, za mecz dostajesz 70-100 pkt a sensowny bohater kosztuje 6300 a tych trzeba miec kilkunastu zeby sensownie grac w rankingi; cokolwiek konkretnego typu bohaterowie, strony run czy nawet skorki zmieniajace wyglad kosztuja okolo 20-30zl za JEDNĄ a skorek sa setki i ich ceny wciaz rosna) to przechodzi ludzkie pojecie. To nie jest gra przyjazna graczowi, to jest scierwo ktore wydrze z ciebie ostatnie grosze jesli cokolwiek zacznie ci zalezec (na swoim koncie i rozgrywce) a riot staje sie coraz i coraz bardziej pazerny. Ja rozumiem ze chca zarobic, ale gdzie jakosc i wielkosc gry a gdzie placa za nia- to chyba powinno isc w parze. Za 4 skorki do ich gry moge kupic calkiem nowy samodzielny tytul AAA na pc- cos tu chyba jest nie tak.
Wiec niech dzialaja tak dalej, chetnie pokaze im [Najdłuższy z palców - M - H] i wydam swoje ciezko zarobione pieniadze na gre od Valve, ktora juz dzis jest 10 razy lepsza (a to beta), a jak juz wyjdzie to zmiazdzy tego smiesznego lola. Nawet jesli nie finansowo tylko jakosciowo- tym lepiej, mniej bedzie noobow w grze. Ale wierze ze ludzie sie opamietaja i zaczna grac w zwyczajnie lepsza gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam też się zastanawiam po co te newsy o update''ach w LoL.
Równie dobrze można napisać o kolejnym patchu do Tribes: Ascend, a jeżeli gra jest nieporównywalna pod względem popularności, to może pisać o dużych update''ach do WoWa? W końcu kolejne patche X.1, X.2 itd. dużo zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 23:09, Harunia napisał:

ciach

Nie popuść w majty z tego hejtu :*

Gram w LoLa od jakiegoś roku dla czystej przyjemności, i jeszcze ani grosza w tą grę nie włożyłem.

Najsensowniejsze postacie za 6300? buahahahah xD. Małe masz pojęcie o tej grze.

Zresztą jak cena może mieć cokolwiek wspólnego z jakością danej postaci, skoro one sukcesywnie tanieją... i te co kiedyś w zamierzchłej przeszłości kosztowały 6300 dziś można nabyć za niższe kwoty. Sugerujesz, że po zredukowaniu ceny Riot robi też nerfa postaci? xD hahaha xD


Po za tym śmietanka rankedów jakoś nie gra na tych super hiper mega postaciach, Morgana, Jax, Shen, Kata, Malph, Amumu, Irelia, więcej mi się wymieniać nie chce.

70-100pkt za mecz? Hmmm owszem ale przegrany, cienki bolek widocznie byłeś skoro tak Ci się to dłużyło, 6300pz można bez problemu zebrać w ciągu tygodnia, i to oczywiście bez grindowania całymi dniami, wiem bo sam nie raz widząc jakąś postać w zapowiedzi bez problemu miałem już naszykowane PZ w dzień jej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 21:25, Dared00 napisał:

Yay, znowu walimy newsy dla "nikogo".


Wielkie dzięki, że starasz się mówić w imieniu wszystkich, ale daruj sobie. Nie wychodzi Ci to.

Mi się to info przydało, argument, że widać info przy logowaniu do gierki do mnie nie przemawia, bo gierki nie mam zainstalowanej, a dzięki takim newsom, ochota na ponowne pogranie z kumplami rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy powinni usuwać komentarze od tych idiotycznych fanboyów DOTY, bo to jest po prostu żenada i pokaz poziomu inteligencji takich ludzi. Kogo obchodzi DOTA w wiadomości o LoLu? Wprowadzacie kłótnie niepotrzebne dla większego e-penisa...

Ach i zapomniałem dodać, że dla mnie LoL jest lepszy od DOTY. Tak dobrze czytacie, LEPSZY. Opinia czysto wydana przeze mnie po tym jaką radość mi dają obie gry. DOTA nie jest zła, ale nie do końca mi podchodzi jakoś rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować