Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 3 - przegląd ocen

80 postów w tym temacie

Różnica czasu między D2 a D3 to niebagatelne 12 lat. Kiedyś były inne czasy, część fanów była dużo młodsza i inaczej się patrzyło na pewne sprawy i podchodziło do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 23:21, Demagol napisał:

Różnica czasu między D2 a D3 to niebagatelne 12 lat. Kiedyś były inne czasy, część fanów
była dużo młodsza i inaczej się patrzyło na pewne sprawy i podchodziło do nich.

Wiem oto mi biega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 23:17, Zgreed66 napisał:

Mówię o dłuższym czasie gry. Kiedyś monotonne robienie czegoś przez długi czas, nie robiło
specjalnie na nikim wrażenia. Dziś wygląda to zgoła inaczej. Takie jest przynajmniej
moje zdanie na ten temat.
Jeżeli ktoś dziś usiadł przy D3 i mu nie podszedł, strzelam, że D2 zaliczyłoby podobną
"wtopę".


Dzisiejszego gracza, który w gry gra te 8-10 godzinne i owszem. Dla mnie nawet by nie przeszkadzało slayowanie tych goblinów przez 300-400 godzin nabite przez długi długi czas. Jeżeli ludzie grają w multi do CoDa po 300 godzin czy więcej to i w Diabolo się da. Tylko jeszcze w Diablo II trzymał mnie klimat gry. Diablo III ten klimat ma dosyć dziwny, nie przyciąga na tyle.

Co do wtop to na pewno jeżeli komuś DIII się nie spodobało to raczej wcześniejsze części mu się nie spodobają. Teraz Ci nie podam przykładu gry, gdzie mam podobną sytuację... po prostu mam tą grę na końcu języka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wszystkie nowe gry jakie ukazały się w tym roku miałem okazję pograć, i powiem że o ile dawały mi "fun" podczas przechodzenia, o tyle teraz nawet o nich nie pamiętam. O Diablo 3 nie wspominam z prostego powodu - rozczarowanie straszne. Czekaliśmy paczką znajomych na premiere, potem cała noc gry aż do 12 rano.
I to było na tyle. Drugie przejście było jakieś takie nijakie. Dishonored jest moim zdaniem też przereklamowane, niby mamy te wszystkie moce i w ogóle. Ale jednak. Far Cry 3 może być dłużej zapamiętany nie tylko przez kapitalne postacie, ale otwarty świat i różne możliwości. A nie tylko główna fabuła i zamknięte mapki. Zobaczymy jak wyjdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 22:32, Cygi napisał:

Tylko dlatego, że masz inne zdanie co do gry, to już mam się leczyć...niedojrzałe posunięcie
z twojej strony.


Twoje zdanie na temat gry mnie nie jest wazne. oceniam obnoszenie sie z nim w kazdym mozliwym watku cholera wie po co - to nie jest normalne. ja jakos nie pisuje tutaj tyrad pod adresem np: x-coma, ktory mnie strasznie rozczarowal. rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, już wiem, co cię gryzie.

Po prostu nie możesz znieść faktu, że są ludzie, którym DIII nie podeszło i pod każdym takim komentarzem próbujesz innym wmawiać, że to jest złe, krytykowanie gry, która tobie się spodobała.

Tym samym sam się obnosisz z bronieniem DIII przy każdym możliwym głosu krytyki (czy to normalne, czy nie - nie mnie to oceniać).

A zamiast się gniewać na ludzi o odmiennym guście, powinieneś chyba dalej katować Diablo, co nie?


Na pocieszenie powiem, że raz tak miałem z Vojtasem, jeśli chodzi o Manhunta. (Tak Vojtas, Manhunt ma fabułę. ;) Nie ważne jak denną, jest to wciąż fabuła. :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 08:29, Cygi napisał:

Po prostu nie możesz znieść faktu, że są ludzie, którym DIII nie podeszło i pod każdym
takim komentarzem próbujesz innym wmawiać, że to jest złe, krytykowanie gry, która tobie
się spodobała.


inaczej: nie moge zniesc ludzi ktorzy wylewaja zale nie tam gdzie trzeba. wtopilem kase w zagubowanego i niegrywalnego xcoma i co ? zyje z tym i nie dziele sie wrazeniaim z kazdym - napisalem w odpowiednim temacie co mi sie nie podoba i tyle. ludzie jak Ty nie potrafia powstrzymac sie przed nawrzucaniem gdzie sie tylko da na gre ktora im nie podeszla. to nas rozni.

Dnia 25.11.2012 o 08:29, Cygi napisał:

Tym samym sam się obnosisz z bronieniem DIII przy każdym możliwym głosu krytyki (czy
to normalne, czy nie - nie mnie to oceniać).


czy miejscem na krytyke d3 jest news o fc3 ? nie wydaje mi sie. jakbys nie zaczal pluc jadem w newsie nie zwiazanym z gra to bym gry ktora mi sie podoba nie bronil - proste, czyz nie ? jabyś nie napisał nie było by odpowiedzi. winny calej offtopowej dyskusji jest jeden.

Dnia 25.11.2012 o 08:29, Cygi napisał:

A zamiast się gniewać na ludzi o odmiennym guście, powinieneś chyba dalej katować Diablo,
co nie?


bardzo slaba proba zmiany tematu. w co gram i kiedy gram to moja sprawa, a do porannej kawki nie farmie, tylko przegladam newsy. oceniac gust kogos po jednym idiotycznym zdaniu ktore nie ma w sobie zadnego sensownego slowa krytki ? nie bardzo. w moich oczach jestes typowym d3 hejterem.

pytanie osobiste: taki hejt kompletnie nie zwiazany z tematem sprawia Ci radosc ? ja juz dawno dawlem sobie spokoj z xcomem, a hejterzy po prawie pol roku ciagle przezywaja d3... niepojete dla mnie.

Dnia 25.11.2012 o 08:29, Cygi napisał:

Na pocieszenie powiem, że raz tak miałem z Vojtasem, jeśli chodzi o Manhunta. (Tak Vojtas,
Manhunt ma fabułę. ;) Nie ważne jak denną, jest to wciąż fabuła. :D )


nie wiem o co Ci chodzi, ale mnie to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry to bardzo fajna i z resztą udana seria Zgreed66 co ty w ogóle piszesz "grafika be" grafa wymiata Battlefield 3 by się nie powstydził druga część może troche liniowa ale giera na 10-tkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze ze ta gra bedzie dobra, za bardzo smierdzi FC2, ktory z poczatku tez zachecal, a wyszlo slabo. Widzialem gameplaye trojki- idziesz sobie droga i laziki z wrogami respawnuja sie normalnie co 5 sekund i dokladnie wiedza gdzie jest gracz (i respawnuja sie do momentu jak nie przejmiesz wiezy i nie odblokujesz kawalka mapy- AC anyone?). Dodali tez to denne strzelanie z luku do zwierzatek- o co z tym kurde chodzi, po co to komu, jakas teraz moda na wpychanie tych polowan wszedzie? Jak dla mnie bedzie ladna grafika i nic wiecej- wtopa jak nudny AC3. Recenzjom branzowym nie wierze. Poczekam na opinie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 13:09, Harunia napisał:

(i respawnuja sie do momentu
jak nie przejmiesz wiezy i nie odblokujesz kawalka mapy- AC anyone?).

Wydaje mi się, że wdrapanie się na wieżę daje ci tylko odkrycie mapy, na respawny ma wpływ dopiero przejęcie posterunku przeciwników w okolicy.

Dnia 25.11.2012 o 13:09, Harunia napisał:

Dodali tez to denne
strzelanie z luku do zwierzatek- o co z tym kurde chodzi, po co to komu, jakas teraz
moda na wpychanie tych polowan wszedzie?

A gdzie to jeszcze było? Zresztą, to są całkowicie poboczne zadania, jak ktoś nie chce tego robić, to nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Muradin przywołał DIII, że dla niego nie była by nawet kandydatem do gry roku, ja tylko podchwyciłem temat. Jakby to był pierwszy poboczny wątek w komentarzach na gramie...
Tak jak wielu ludziom DIII podeszło, tak też wielu innym gra nie podeszła, ja tylko dałem otwarte pytanie, jak wysoko DIII zaszłoby by z kategorii "rozczarowanie roku".

2. Gdybym pluł jadem, to bym się zachowywał jak np. crpgfan. Także nie wyolbrzymiaj, proszę.

3. "d3 hejter" także na wyrost. To było tylko ww. otwarte pytanie, a nie jechanie po całości.
Masz rację, różnimy się - mimo, że jako jedyny tutaj obecny tak zaciekle bronisz produktu, nie nazwę ciebie "d3 fanboj".

4. Jakiś czas temu dzielnie broniłem Manhunta z powodu zarzutów Vojtasa na temat fabuły gry. Po prostu robiłem podobną rzecz, co ty teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 20:41, Cygi napisał:

1. Muradin przywołał DIII


moze jeszcze napisal za Ciebie ?

Dnia 25.11.2012 o 20:41, Cygi napisał:

ja tylko dałem
otwarte pytanie, jak wysoko DIII zaszłoby by z kategorii "rozczarowanie roku".


dales marnej jakosci prowokacje, ktora byla w formie pytania

Dnia 25.11.2012 o 20:41, Cygi napisał:

2. Gdybym pluł jadem, to bym się zachowywał jak np. crpgfan. Także nie wyolbrzymiaj,
proszę.


ale i tak normalnym nie nazwe obnoszenia sie wszedzie z negatywna opini o czymkolwiek gdzie sie tylko da.

Dnia 25.11.2012 o 20:41, Cygi napisał:

3. "d3 hejter" także na wyrost. To było tylko ww. otwarte pytanie, a nie jechanie po
całości.


a jak ja zadam otwarte pytanie: "Czy <wstaw jakis nick> to kompletny kretyn i idiota?" bedzie zwyklym pytaniem ? nie bardzo. nacechowane negatywnie na starcie i zrobione z premedytacja bo o takie rzeczy sie nie pyta jesli nie chce sie wkurzyc "drugiej strony".

Dnia 25.11.2012 o 20:41, Cygi napisał:

Masz rację, różnimy się - mimo, że jako jedyny tutaj obecny tak zaciekle bronisz produktu,
nie nazwę ciebie "d3 fanboj".


bo nim nie jestem. d3 mialo wiele wad zaraz po premierze, ale z miesiaca na miesiac jest coraz lepiej. hejterzy widza tylko produkt/cene z dnia premiery. ja potrafie szerzej ocenic i przyznac ze start byl sredni (ale na przejscie pierwszych 3 poziomow trudnosci i poczatek farmy wystarczajacy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Spójrz z tej strony - gdyby nie było DIII przywołane, to bym nic nie napisał. Szkoda, że nie napisałem tego samego o DIII co Muradin, byś się w ogóle nie przyssał do mnie, bo jemu kazań nie prawisz do tej pory.

2. To nie była prowokacja, bo ma wielkie szanse się ziścić, biorąc pod uwagę, ilu jest zawiedzionych. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że dajesz plakietkę "prowokacja", bo nie chcesz przyjąć do wiadomości, że taka "nagroda" dla DIII jest realną opcją? Nie przeżyłbyś tego, czy co?

3. Tu już rozkładam ręce - jakbym jechał po DIII codziennie, w każdym temacie...pewnie wszystkich Niemców z okresu II WŚ nazywasz faszystami. A jeśli nie, to nie wkładaj mnie do jednego worka z prawdziwymi hejterami.

4. W porównaniu z moim otwartym pytaniem, twoje by zostało nagrodzone przez moderację. Pisząc o rozczarowaniu roku, nie było żadnej intencji stwarzania kłótni. Tylko to sobie dopisujesz.

5. Jednego w tobie nie rozumiem. Skoro na forum nie jedziesz po grze, która cię zawiodła, to dlaczego z drugiej strony zaciekle nie dopuszczasz głosu niezadowolenia do lubianej przez ciebie gry? Nie lepiej jest nie zawracać sobie głowy innymi i w spokoju cieszyć się produktem? Przeciwstawiasz się każdemu głosu krytyki, jakby było od tego zależne, czy będziesz mógł grać w DIII, czy nie. Ciesz się grą i nie martw się głosami innych, to jest ich problem.

Zrozum, że są na świecie ludzie, którym mimo wszystko gra nie podeszła.
I naprawdę, za każdym razem, gdy zobaczysz głos krytyki, nie rób zbędnego rabanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 09:04, Cygi napisał:

Szkoda,
że nie napisałem tego samego o DIII co Muradin,


bo do jego postów nic nie mam.

Dnia 27.11.2012 o 09:04, Cygi napisał:

2. To nie była prowokacja, bo ma wielkie szanse się ziścić, biorąc pod uwagę, ilu jest
zawiedzionych.


a ja Ci napisze ze gowno prawda bo "tylu i tylu gra i to na 9999% bedzie GOTY". zaden nie poda dokladnych danych liczbowych, wiec jest to zwykle pitolenie w oparciu o tylko wlasne odczucia, nie podparte solidna argumentacja.

Dnia 27.11.2012 o 09:04, Cygi napisał:

Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że dajesz plakietkę "prowokacja", bo nie
chcesz przyjąć do wiadomości, że taka "nagroda" dla DIII jest realną opcją? Nie przeżyłbyś
tego, czy co?


nie obchodzi mnie to, obchodzi mnie sapanie na glosne tytuly gdzie sie tylko da bez zadnej argumentacji.

Dnia 27.11.2012 o 09:04, Cygi napisał:

pewnie
wszystkich Niemców z okresu II WŚ nazywasz faszystami.


ogrom głupoty tego porownania mnie prawie zabił. serio. nie sil sie na historyczne porownania bo kompletnie Ci nie wychodzi. pocztaj sobie czym jest faszyzm.

Dnia 27.11.2012 o 09:04, Cygi napisał:

A jeśli nie, to nie wkładaj mnie
do jednego worka z prawdziwymi hejterami.


za pozno

Dnia 27.11.2012 o 09:04, Cygi napisał:

4. W porównaniu z moim otwartym pytaniem, twoje by zostało nagrodzone przez moderację.


bo hejterskimi komentarzami moderacja sie nie zajmuje.

Dnia 27.11.2012 o 09:04, Cygi napisał:

5. Jednego w tobie nie rozumiem. Skoro na forum nie jedziesz po grze, która cię zawiodła,


zrobilem to w sensownym temacie, byla krotka dyskusja (na poziomie, bez postow w Twoim stylu) i sprawa dla mnie zamknieta. czekam na patche.

Dnia 27.11.2012 o 09:04, Cygi napisał:

to dlaczego z drugiej strony zaciekle nie dopuszczasz głosu niezadowolenia do lubianej
przez ciebie gry?


ja widze roznice pomiedzy niezadowoleniem a zwyklym hejtem. nie ma zadnej argumentacji = hejt dla hejtu.

Dnia 27.11.2012 o 09:04, Cygi napisał:

Nie lepiej jest nie zawracać sobie głowy innymi i w spokoju cieszyć
się produktem? Przeciwstawiasz się każdemu głosu krytyki,


do krytki to Ci baaaaaaaaaaaaaaardzo duzo brakuje.

Dnia 27.11.2012 o 09:04, Cygi napisał:

Zrozum, że są na świecie ludzie, którym mimo wszystko gra nie podeszła.


napisalem juz wczesniej, ze to rozumiem i sam zdaje sobie sprawe z bledow, szczegolnie w pierwszych miesiacach.

Dnia 27.11.2012 o 09:04, Cygi napisał:

I naprawdę, za każdym razem, gdy zobaczysz głos krytyki, nie rób zbędnego rabanu.


pokaz w swoim poscie krytke, jakikolwiek argument. no tak nie ma ich... ot otwarte pytanie ktore jednoznacznie wskazuje na negatywna odpowiedz. hejt troche wyzszych lotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie krótko, bo nie potrafisz (nie chcesz?) mnie zrozumieć:

Ubzdurałeś sobie, że hejtuję i to gdzie się da. A to jest pierwszy raz, gdy podaję opinię o DIII w innym temacie? Naprawdę, podziel swoje worki.
Nie hejtuję i nie hejtowałem w tym temacie, to tylko twoje wyolbrzymienia.
Siedzisz na tej stronie wystarczająco długo, żeby widzieć, że prawdziwy hejt a moja pierwsza tutaj opinia są oddzielone przepaścią.

Naprawdę nie lubię, jak ktoś wmawia mi, że robiłem coś, czego nie robiłem.
Nie wiem, jak ci ta gra namieszała, ale nie rób tego więcej.

I nie odpisuj już.
Nie mam siły na wieczne rzucanie grochu o ścianę. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 22:09, Cygi napisał:

Ubzdurałeś sobie, że hejtuję i to gdzie się da.


hejtujesz nie tam gdzie powinienes, a jak to jest jeden jedyny hejt to i tak za duzo.

Dnia 27.11.2012 o 22:09, Cygi napisał:

Nie wiem, jak ci ta gra namieszała, ale nie rób tego więcej.


no tak gra winna tego ze piszesz to co piszesz :)

Dnia 27.11.2012 o 22:09, Cygi napisał:

Nie mam siły na wieczne rzucanie grochu o ścianę. :\


slusznie, oszczedzaj siły na ksiazki o historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fotograf z ameryki po pięciu minutach staje się mistrzem strzelców i znawca broni. Tak, ta fabula ma sens. Gra wydaje się za łatwa, bron jest strasznie łatwo dostać, wystarczy wspinać się na wierze i ni stad ni zowąd dostajemy miotacz ognia. Apropo ognia to trochę się zachowuje nierealistycznie, rozprzestrzenia się za szybko na zielonej trawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie to powróte do jedynki, bo dwójka mnie całkowicie zniechęciła do FC. Respawn wrogów w ciągu kilku minut, brak paska "widoczności", tzn. nie było można się ukryć przed wrogami. Wolę jednak takie podkradanie się do wroga i ostrzał z ukrycia, aniżeli otwartą walkę. Niby tylko dwie wady, ale zepsuły mi rozgrywkę aż do końca gry -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bawią mnie ludzie , którzy nie grali a już zakładają że gra słaba bo :
>
> - recenzje przekupione ( dowodów brak )
> - ubisoft ( co ma piernik do wiatraka )
> - od 10 lat nie ma dobrych gier ( założenie że nigdy nie będzie już )
>
> Podejrzewam że wy narzekacie na wszystko ... proponuję troszkę pogody ducha , ale tego
> nie można kupić .
> Bawią mnie ludzie , którzy nie grali a już zakładają że gra słaba bo :
>
> - recenzje przekupione ( dowodów brak )
> - ubisoft ( co ma piernik do wiatraka )
> - od 10 lat nie ma dobrych gier ( założenie że nigdy nie będzie już )
>
> Podejrzewam że wy narzekacie na wszystko ... proponuję troszkę pogody ducha , ale tego
> nie można kupić .

Bardzo dobrze mówisz. Nie grali a już gadają ,że słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować