Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 3 - przegląd ocen

80 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2012 o 00:51, Karanthir666 napisał:

Tylko opinie graczy są tak naprawdę miarodajne.

Kotlet, stary silnik, grafika be, nudny jak flaki z olejem. Pewnie cos pominąłem... a tak fanboy/hater attack xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że Ubisoft zorganizowało akcje kupowania ponad 30 recenzji? Dodatkowo do tej pory jeszcze żadne informacje o tym nie wyciekły? Naprawdę w to wierzysz?

Opinie graczy miarodajne?! Co osoba to inna opinia. Może jakby się zebrakło wszystkie opinie w kupę, wyliczyło jakieś średnie, to wyszła by opinia przeciętnego Kowalskiego. Szkoda, że nadal nie była by to opinia miarodajna. Bo co osoba to inna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 01:17, Zgreed66 napisał:

Kotlet, stary silnik, grafika be, nudny jak flaki z olejem. Pewnie cos pominąłem... a
tak fanboy/hater attack xD

W każdą grę ubi od czasów trylogii piasków czasu grałem góra kilka godzin. po prostu nuda. Jedynia PoP 2008 skończyłem całego, co mocno żałuję. Dla mnie ubi wraz z ea mogliby przestać istnieć. Jakoś bym tego nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Znana firma, znana marka, więc oceny muszą być wysokie, prawda? Tak to działa. Gry takich stajni jak ea, ubi, beth itd z automatu dostają (prawie) max ocenę. To jest standard. Dopiero po premierze przychodzi otrzeźwienie i prawdziwe ocenianie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 02:23, Karanthir666 napisał:

po prostu nuda.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80412&pid=18

Kotlet, stary silnik, grafika be, nudny jak flaki z olejem. Pewnie cos pominąłem... a tak fanboy/hater attack xD

Dnia 24.11.2012 o 02:23, Karanthir666 napisał:

Dla mnie ubi wraz z ea mogliby przestać istnieć. Jakoś bym tego nie zauważył.

I tyle z dziedziny "wartościowych" opinii graczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 02:34, Zgreed66 napisał:

Kotlet, stary silnik, grafika be, nudny jak flaki z olejem. Pewnie cos pominąłem...
a tak fanboy/hater attack xD

Czy ja coś pisałem p starym silniku i brzydkiej grafice? Nie. Więc przestań sobie wymyślać. Jak już to hater. Żaden fanboy. Bo to co robią ubi i ea, to przechodzi ludzkie pojęcie.

Dnia 24.11.2012 o 02:34, Zgreed66 napisał:

> Dla mnie ubi wraz z ea mogliby przestać istnieć. Jakoś bym tego nie zauważył.

I tyle z dziedziny "wartościowych" opinii graczy ;p

masz rację, nie jestem wartościowym graczem, bo dla mnie gry przestały sobą coś reprezentować tak jakoś po 2002 roku. mało która z nowych gier mnie zainteresowała. Ciągle tylko pogoń za grafiką, a w międzyczasie zgubił się caly sens gier. Klimat, grywalność i fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawią mnie ludzie , którzy nie grali a już zakładają że gra słaba bo :

- recenzje przekupione ( dowodów brak )
- ubisoft ( co ma piernik do wiatraka )
- od 10 lat nie ma dobrych gier ( założenie że nigdy nie będzie już )

Podejrzewam że wy narzekacie na wszystko ... proponuję troszkę pogody ducha , ale tego nie można kupić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 02:50, Karanthir666 napisał:

Jak już to hater. Żaden fanboy. Bo to co robią ubi i ea, to przechodzi ludzkie pojęcie.

To uświadom nas o robią bo na moje to wydają gry pod swoją marką...i jak wewnętrzne studio stworzy crap to co wydawca ma powiedzieć? Faktycznie teraz tymi firmami żądzą nie gracze jak dawniej a biznesmeni którzy ni krzty nie znają się na graczach. Choć tu ubi nie wypada tak źle, powiedział bym że najgorszy okres to miał w latach 2008-2011 teraz chyba się kapneli że robią coś źle. EA zgodzę się że mając swoja politykę "zostawmy wszystko marketingowcom" rozwala sobie przemysł. Bo wydawanie gier co rok pod jedną marką już przestaje przechodzić, a wszystko inne zlecają Bioware co jest kiepskim pomysłem. Ale i im trafiają się dobre gry.

Dnia 24.11.2012 o 02:50, Karanthir666 napisał:

masz rację, nie jestem wartościowym graczem, bo dla mnie gry przestały sobą coś reprezentować
tak jakoś po 2002 roku. mało która z nowych gier mnie zainteresowała. Ciągle tylko pogoń
za grafiką, a w międzyczasie zgubił się caly sens gier. Klimat, grywalność i fabuła.

A za moich czasów to było tak pięknie, bohaterowie mieli po 5 polygonów i świat miał sens... Takie narzekanie niestety nie przechodzi bo nadal poza tytułami które są ewidentnie prezentają silnika graficznego wychodzą dobre gry. Masz np. Deus EX HR który jest równie dobry co dawny, Rayman Legends które naprawdę ma styl dawnych gier platformowych a jest 2D, Walking Dead które jest obecnie obwoływane grą fabularną roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 02:50, Karanthir666 napisał:

Bo to co robią ubi i ea, to przechodzi ludzkie pojęcie.


krótkie podsumowanie ostanich kilku lat:

Dead Space - seria niewypal?
Assain - seria niewypał?
Brothers in Arms - seria niewypal?
kolejne czesci Anno z ostanich lat - niewypal?
kolejne czesci hirołsów - niewypal?
nowy Rayman - niewypal?

z tego co widze to nienawisc do loga firmy przyslania Ci caly swiat...

Dnia 24.11.2012 o 02:50, Karanthir666 napisał:

masz rację, nie jestem wartościowym graczem, bo dla mnie gry przestały sobą coś reprezentować
tak jakoś po 2002 roku.


a co reprezentowaly soba gry (jakie i dokladnie co) przed magicznym 2002 ? bo ja gram od lat 90'' i rok w rok znajdzie sie kilka porzadnych gier na PC.

Dnia 24.11.2012 o 02:50, Karanthir666 napisał:

mało która z nowych gier mnie zainteresowała. Ciągle tylko pogoń
za grafiką, a w międzyczasie zgubił się caly sens gier. Klimat, grywalność i fabuła.


gratuluje oceny runku gier przez pryzmat tytulow AAA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu jest zasada: przecież każdy szanujący się gracz gra tylko w indyki i gry sprzed "ery Call Of Duty". To jest główna prawda u wielu osób. Jeżeli grasz w gry od Ubi, EA, a nie daj Boże od Koticka- jesteś zerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dajmy się zwariować. Tak to może działało ale 2-3 lata temu. Teraz już nie. Bethesda wydaje tak mało gier, że raczej wątpię aby z założenia recenzent miał dać 10/10. Chociaż większość ich gier zasługuje na wysokie noty. EA. Ostatni Medal of Honor pokazał, że ogromna kampania marketingowa + znany wydawca + znana marka, wystarczą jedynie na oceny 5/10. Myślę, że jesteś uprzedzony co do FC3 bo nie lubisz albo tej marki albo Ubisoftu. Jeżeli masz jeszcze jakiś inny problem z tym, to nie rozumiem po co grasz.

PS. Założę się, że recenzje po premierze gry FC3 będą równie wysokie jak te przed premierą.

edit./

Dnia 24.11.2012 o 02:26, Karanthir666 napisał:

masz rację, nie jestem wartościowym graczem, bo dla mnie gry przestały sobą coś reprezentować tak jakoś po 2002 roku. mało która z nowych gier mnie zainteresowała. Ciągle tylko pogoń za grafiką, a w międzyczasie zgubił się caly sens gier. Klimat, grywalność i fabuła.


Może wybierałeś złe gry, skoro od 2002 roku żadna gra Cię nie wciągnęła. Było wiele okazji. Najwyżej te najbardziej wartościowe tytuły omijałeś. Tylko nie rozumiem jednego. Skoro narzekasz na gry od 10 lat, to po co się wypowiadasz nt. FC3, skoro FC1 ani 2 Ci się nie podobały. Crysis 1 i 2 też. Więc co Cię tu sprowadza?

fenix00
+1, cała prawda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 02:50, Karanthir666 napisał:

> > Dla mnie ubi wraz z ea mogliby przestać istnieć. Jakoś bym tego nie
zauważył.


Twoja rzeczywistość, twoje kredki. Nawet jeśli czarne i połamane.

Dnia 24.11.2012 o 02:50, Karanthir666 napisał:

masz rację, nie jestem wartościowym graczem, bo dla mnie gry przestały sobą coś reprezentować
tak jakoś po 2002 roku. mało która z nowych gier mnie zainteresowała. Ciągle tylko pogoń
za grafiką, a w międzyczasie zgubił się caly sens gier. Klimat, grywalność i fabuła.


1) Bastion
2) Deus Ex Human Revolution (dobra gra, mimo wszystko)
3) The Walking Dead
4) Wiedźminy
5) Modern Warfare (Call of Duty 4 dokładniej)
6) Assassin''s Creed II
7) Limbo
8) StarCraft II
9) Brothers in Arms
10) Batman:Arkham City i Arkham Asylum
11) F.E.A.R
12) KOTORy
13) WarCrafty
14) Company of Heroes

I mógłbym wymieniać jeszcze wiele gier, w które WARTO zagrać. Ależ nie - czekaj! Wszystkie powyżej gonią jeno za grafiką! Nie ma w nich grywalności (Bastion albo Batman, AC, StarCraft 2, Limbo, Modern Wafare), klimatu (Wiedźmin, The Walking Dead, Deus Ex, Brothers in Arms), fabuły (Bastion, The Walking Dead, Wiedźmin). Zdejmij może klapki z oczu. Ja też lubię Tormenta, Baldursy i resztę produkcji sprzed 2002 (aczkolwiek BG2 wyszło 2005...), ale jest wiele gier w ówczesnej generacji, w które warto zagrać.
Jeśli Ci się nie podoba wydawca to poczekaj, aż gra stanieje i kup za 20 zł. Z pewnością aż tak go wtedy nie wzmocnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 10:37, Leos8 napisał:

> > > Dla mnie ubi wraz z ea mogliby przestać istnieć. Jakoś bym tego
nie
> zauważył.

Twoja rzeczywistość, twoje kredki. Nawet jeśli czarne i połamane.

> masz rację, nie jestem wartościowym graczem, bo dla mnie gry przestały sobą coś
reprezentować
> tak jakoś po 2002 roku. mało która z nowych gier mnie zainteresowała. Ciągle tylko
pogoń
> za grafiką, a w międzyczasie zgubił się caly sens gier. Klimat, grywalność i fabuła.


1) Bastion
2) Deus Ex Human Revolution (dobra gra, mimo wszystko)
3) The Walking Dead
4) Wiedźminy
5) Modern Warfare (Call of Duty 4 dokładniej)
6) Assassin''s Creed II
7) Limbo
8) StarCraft II
9) Brothers in Arms
10) Batman:Arkham City i Arkham Asylum
11) F.E.A.R
12) KOTORy
13) WarCrafty
14) Company of Heroes

I mógłbym wymieniać jeszcze wiele gier, w które WARTO zagrać. Ależ nie - czekaj! Wszystkie
powyżej gonią jeno za grafiką! Nie ma w nich grywalności (Bastion albo Batman, AC, StarCraft
2, Limbo, Modern Wafare), klimatu (Wiedźmin, The Walking Dead, Deus Ex, Brothers in Arms),
fabuły (Bastion, The Walking Dead, Wiedźmin). Zdejmij może klapki z oczu. Ja też lubię
Tormenta, Baldursy i resztę produkcji sprzed 2002 (aczkolwiek BG2 wyszło 2005...), ale
jest wiele gier w ówczesnej generacji, w które warto zagrać.
Jeśli Ci się nie podoba wydawca to poczekaj, aż gra stanieje i kup za 20 zł. Z pewnością
aż tak go wtedy nie wzmocnisz.

+Hitman :]
1 wyszła w 2000 ale reszta od 2002 więc można też zaliczyć :]
Seria Neverwinter Nights
Sleeping Dogs
Dead Island
Mount Blade
Dishonored

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Thief: Deadly Shadows, Beyond Good & Evil i LEGO Star Wars II: The Original Trilogy? :D Lara Croft and the Guardian of Light to również mocarny tytuł, choć dziesiątki bym nie dał. Generalnie ja uważam, że najlepszy czas dla gier skończył się wcześniej niż w 2002, ale nie znaczy to, że później gry były wyłącznie do d. 2002 i 2003 to naprawdę dobre lata, zresztą z tamtych czasów pochodzą Jedi Outcast i Jedi Academy, kolejne świetne tytuły, z naciskiem na pierwszy z nich.

Ale BG2 (Baldur''s Gate 2?) wyszło w 2000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie poużywaliście, to teraz się wypowiem. ubi, acti i ea zazwyczaj robią 1 lub 2 pierwsze części gry dobre. Potem to już zarzynanie marki. Dobry przykład to Dragon Age, Mass Effect, Dead Space, Assassin Creed odrzucił mnie przy pierwszej części. Za każdym razem słuchają głosów fanów, a ostatecznie wychodzi crap. I zawsze są zapowiedzi, że taka, a taka część naprawi błędy poprzedniczki i jest idealna. I co roku taka sama śpiewka. Fakt, wychodzą dobre gry, ale można je policzyć na palcach jednej ręki. Po prostu jestem wybrednym graczem i nie wierzę żadnym recenzjom. I jak kupuję gry to tylko w jakiejś promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2012 o 10:52, Demagol napisał:

Ale BG2 (Baldur''s Gate 2?) wyszło w 2000...


Jeju, ale błąd zrobiłem. Rzeczywiście, 2000. Mea culpa. Nie wiem czemu napisałem 2005, ale coś kojarzę z tą datą i Baldur''s Gate 2. Dzięki za poprawkę.

Co do gier - wymieniłem po prostu pierwsze tytuły jakie przyszły mi do głowy, musiałem się śpieszyć, więc sypałem ostatnimi w jakie grałem. Nie jest to jakieś "TOP", po prostu gry, które warto zagrać. Zgadzam się, że Thiefa, Neverwintera, Beyond Good & Evil i LEGO STar Wars warto zagrać. Jedi Academy i Jedi Outcast zawsze.

Karanthir666 - W porządku, ale nie można powiedzieć, że dzisiejsze gry są słabe. Co roku wychodzi jakaś gra w którą warto zagrać. Rzadko zdarza się, że nie ma co czekać. Teraz czekam na Watch Dogs, Cyberpunk 2077 i Wieśka 3. Gry na które warto czekać. Poza tym Company of Heroes 2. Koledzy podali jeszcze tytuły, w które warto grać. Niestety, choćbyśmy chcieli, dobre gry nigdy nie będą wychodziły co miesiąc.

Riddl3r - No właśnie, jeszcze Hitmany, Dishonored... Mount&Blade chciałem wstawić, ale stwierdziłem, że czasu brak na wymienianie i skończyłem listę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 10:57, Karanthir666 napisał:

Jak sobie poużywaliście, to teraz się wypowiem. ubi, acti i ea zazwyczaj robią 1 lub
2 pierwsze części gry dobre. Potem to już zarzynanie marki. Dobry przykład to Dragon
Age, Mass Effect, Dead Space, Assassin Creed odrzucił mnie przy pierwszej części. Za
każdym razem słuchają głosów fanów, a ostatecznie wychodzi crap. I zawsze są zapowiedzi,
że taka, a taka część naprawi błędy poprzedniczki i jest idealna. I co roku taka sama
śpiewka.

Tia tylko z tego co podałeś to np. właśnie Assassins Creed z każdą częścią jest coraz lepszy. Jedynka była niezła ale nudna, za to już od 2 seria rozwija się i jest coraz więcej do roboty. Mass Effect może miał kiepskie zakończenie ale mechanicznie i grywalnościowo był coraz lepszy. Tak samo Far Cry (2 zależy od gustu) ale seria też coraz bardziej się rozwija. Tak wiec stwierdzenie że wszystko nowe to crap jest bez sensu. Nestety to narzekanie że wszystko wychodzi co roku i jest coraz gorsze to najczęściej po prostu malkontenctwo ludzi. Zauważ że jak ktoś chociażby rzuci hasło CoD na poczekaniu zbiera się grupa osób które nawet nie grając już rozgłaszają wszem i wobec jaki to shit, podczas gdy to nadal kawałek dobrego i grywalnego shootera(zwłąszcza najnowsze Black Ops2). Tylko to i aż to.

Dnia 24.11.2012 o 10:57, Karanthir666 napisał:

Fakt, wychodzą dobre gry, ale można je policzyć na palcach jednej ręki. Po prostu
jestem wybrednym graczem i nie wierzę żadnym recenzjom. I jak kupuję gry to tylko w jakiejś
promocji :)

Sądząc po ostatnich zdaniach to niestety z ciebie jest taki wybredny gracz jak świnka morska. Bo to bardziej marudzenie niż wybredność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect nie był wcale lepszy pod względem mechaniki w każdej kolejnej części, bo dwójka przecież zmieniła ją niemalże zupełnie, a trójka to krok wstecz względem dwójki, która i tak wybitna nie była (podstawa niezła, ale grę trawi monotonia rozgrywki i nieustanne CTRL+C, CTRL + V ze strony twórców, jak i beznadziejne misje poboczne na innych planetach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 10:57, Karanthir666 napisał:

Jak sobie poużywaliście, to teraz się wypowiem. ubi, acti i ea zazwyczaj robią 1 lub
2 pierwsze części gry dobre.


czyli Twoje poprzednie posty sa nic nie warte - nagle ubi/ea robia dobre gry, a a po 2002 jest w co pograc - CUD! ;) szkoda czasu na dalsza dyskusje bo pewno znowu Cie oswieci i zmienisz zdanie o 180*

Dnia 24.11.2012 o 10:57, Karanthir666 napisał:

Po prostu
jestem wybrednym graczem


nie, masz dziwna alergie na loga firm przy produkcjach AAA i tyle. teraz inni uzytkownicy wymienia Ci co na plus zmienialo sie w poszczegolnych seriach z kolejnymi czesciami (nie mowie ze dokladnie wszystkie zmienialy sie plus) i znowu przyznasz im racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować