Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3: Dogrywka - wycieczka po mapie Telemarket

23 postów w tym temacie

"Telemarket"?
Toć to przebija nawet wyświechtane "NIE ZGÓB TEGO NUMERU" czy " Uzyskaj 10 Granat Odłamkowy Zabić"
Brawo EA Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej mapy jak telemarket!!
Mapki nazywają się

Monolit Markaz
Epicentrum
Pałac Azadi
Bazar Talah

Weźcie to poprawcie bo daliście ciała na całej lini wysatczyło sprawdzić na Battlelogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 17:25, DJankulovski napisał:

Monolit Markaz
Epicentrum
Pałac Azadi
Bazar Talah

Zdaje się, że nazwa "Telemarket" figurowała już od pierwszych zapowiedzi i samo EA PL tu i ówdzie jej używało. Wygląda jednak na to, że tak jak w przypadku Szabrownik <---> Padlinożerca wydawca na bieżąco zmienia tłumaczenia bez sygnalizowania tych update'ów.

W każdym razie zaktualizowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem czy zauwazyliscie niestety rzeczy typu "telemarket" sa coraz czesciej spotykane nawet w tv raz widzialem "master szef" i zaczalem sie zastanawiac czy osoby robiace te tlumaczenia skonczyly podstawowke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam się pomylił ktoś. I już szukacie dziury w całym. Na poczatku nie było wiadomo nic jak tryb bedzie sie nazywał. Battlelog wypluwa Szabrownik (Scravenger?) W grze pisze Padlinożerca, co innego było 2 dni temu w zadaniach. Ma być Bazar Talah to prawidłowa nazwa czy po angielsu czy polsku. Tak głosi Battlelog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 18:07, Phoenixpl napisał:

nawet w tv raz widzialem "master szef" i zaczalem sie zastanawiac czy osoby robiace te
tlumaczenia skonczyly podstawowke..

Ja tam skończyłem podstawówkę, więc się domyśliłem, że tytuł jest po prostu pozostawiony w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2012 o 18:12, Dared00 napisał:

Ja tam skończyłem podstawówkę, więc się domyśliłem, że tytuł jest po prostu pozostawiony
w oryginale.


hehe nie zrozumiales o co mi chodzilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 17:43, mtsach napisał:

> Monolit Markaz
> Epicentrum
> Pałac Azadi
> Bazar Talah
Zdaje się, że nazwa "Telemarket" figurowała już od pierwszych zapowiedzi i samo EA PL
tu i ówdzie jej używało.


Taka nazwa figurowała tylko w przeciekach sprzed ponad miesiąca, publikowanych na zagranicznych stronach, gdzie nazwy map były najwyraźniej spisane błędnie ze słuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wielu z nas jest wielkimi fanami takich klasycznych shooterów jak Counter-Strike,"
----------
Szkoda, że wasze próby oddania walk na krótki dystans są takie żałosne. Chyba zbyt mało tego CS było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować