Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Dzień Dziecka

417 postów w tym temacie

U mnie do szkoły przyszedł "iluzjonista". Tak to jest jak się ma podstawówkę łączoną z gimnazjum. :P
Oprócz tego poczęstunek: soczek & wafelek - dla każdego.
I dwóch lekcji nie było, ale za te dwie godziny mieliśmy miłą niespodziankę - sprzątanie sali po pikniku zorganizowanym na dzień dziecka przez szkołę w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na dzień dziecka dostałem 70 zł i czekoladę (Milka alpine milk). W sumie małe zdziwko miałęm z tej kwoty, ale w tą kasę wlicza się także comiesięczne kieszonkowe. :) A jeśli chodzi o szkołę, to cóż... żaden nauczyciel nawet nie wspomniał o dzisiejszym dniu, a nie mówiąc już o złożeniu życzeń... Tak to już niestety jest z tymi dzisiejszymi nauczycielami. :( ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A bziuuum, jednak dostałem. Od rodziców czekoladę z nadzieniem toffi + dezodorant Adidas, a od babci czekoladę Alpen Gold i 100zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzicie do jakis dziwnych szkol, skoro dzien dziecka to dla nauczycieli zwykly dzien :O
u mnie "standardowo" od rana dzien sportu, od 11 turniej cs 1.6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w szkole na dzisiejszy dzień był przełożony próbny test z języka angielskiego dla drugich klas. A potem były zawody mis i mistera szkoły, a także konkurs pt. "Mini Playback Show", czyli konkurs śpiewu i muzyki. Można było też wsiąść udział w zawodach w strzelaniu śrutówkami. Ogólnie było spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 22:12, Budep napisał:


A osobiście nic nie dostałem ;p Jak co roku.


Bądź grzeczny to za rok coś dostaniesz :P W sumie ja również nic nie dostałem :D zagrałem va bank zakupując ten filtr nie mając pieniędzy a tylko nadzieję, że rodzice sami zaproponują pokrycie kosztów :D No i się udało :D Jutro kurier powinien mnie już nawiedzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic ciekawego nie było:(. No może oprócz meczu siatkówki Nauczyciele kontra Uczniowie.Super "CHOREografi" w wykonaniu jakiś dzieci.Potem jazda na quadach, ognisko, podziękowanie organizatorowi i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem życzenia od matki :D Trzeba było wrócic wcześniej z dni mojego miasta...:P No, ale nic...w szkole żaden nauczyciel nie składał życzeń! NORMALNY DZIEŃ JAKBY! Ale że ja jestem kulturalny to jak najbardziej, każdemu nauczycielowi złożyłem życzenia z okazji dnia dziecka, a w odpowiedzi usłyszałem "Dziękuję" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, a ja na Dzien Dziecka z ojcem kladlem nowa podloge w swoim pokoju, bo poprzednia sie spalila po malym wypadku, a konkretnie pozarze (jesli wybuch prochu czarnego i mieszanki KClO3 + Al mozna nazwaz "malym wypadkiem" ;]).
Zajelo nam jakies 9 godz., kupienie materialow i polozenie; szkoda, ze tamtego dnia niestety lekcji nie bylo ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę zgodnnie z życzeniem moderatora.

Na moim ulubionym blogu przeczytałem dziś naprawdę piękny artykuł o dniu dziecka. Może wstyd przyznać, ale popłakałem się. Jestem dopiero w liceum i nie mam może takich powodów do zadumy ale chcę zrobić dla moich rodziców coś specjalnego. Wy też coś dla nich zróbcie. Zasłużyli na to.

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować