Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Dzień Dziecka

417 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2009 o 22:04, Agathe156 napisał:

i mi by za NIC nie
kupili np koranu albo czegoś innego w takim stylu.

Do tej pory też tak myślałem :) Ale życie zaskakuje ;) Domyślam się że moja mama po prostu sama gdzieś ten Koran dostała albo wygrała i nie miała pomysłu co z nim zrobić.

Aha, wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka wszystkim życzę! (bo każdy jest przecież czyimś dzieckiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dzisiaj od rodziców listę z zadaniami do wykonania. Mam czas do 15.00 aby np. umyć naczynia, odkurzyć mieszkanie czy wyjść z psem. Eeee, idę sobie pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 10:01, Sandro napisał:

Ja dostałem dzisiaj od rodziców listę z zadaniami do wykonania. Mam czas do 15.00 aby
np. umyć naczynia, odkurzyć mieszkanie czy wyjść z psem. Eeee, idę sobie pograć :)


I słusznie - obowiązki i dyscyplina najlepszym prezentem na dzień dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na powitanie dnia, w szkole dostalem Jedynke z fizyki i -20pkt za napisanie kartkowki za inna osobe i mnie kurde zlapała jak mu podawalem(na matmie) i na dodatek mialem tylko 2 przedmioty :/ heh
Piekny dzien dzis mam (dzien swira)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkim tzn. "forumowym dzieciom" więcej rozumu i większego IQ. Forum to nie wszystko, jest coś takiego jak real-life i tam życzę koleżanek i kolegów. :)
Jest okazja, są życzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle z okazji dnia dziecka cały ***j, jak co roku już zdążyłem się przyzwyczaić. Po prostu traktuje to jako dzień jak każdy inny. Przynajmniej w szkole załapałem kilka ocen, które zapewniły mi z kllku przedmiotów dobre stopnie na koniec. Fajnie by było dostać PSP :) tak wiem, wiem za dużo wymagam itp.
A przy okazji wszystkim życze tego co się życzy przeważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W szkole żaden nauczyciel nawet nie wspomniał o Dniu Dziecka, właściwie każdy potraktował ten dzień, jak każdy inny. Nie mieliśmy żadnej taryfy ulgowej - normalnie lekcje, klasówka z angielskiego itp. Jedyne, co zobaczyłem jadąc do szkoły, to grupki dzieciaków z przedszkola/podstawówek, idące do Mc''Donaldów, kin, albo teatrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w szkole też raczej normalnie - kartkówka z PO się odbyła. Lekcje mieliśmy tak jak zwykle, z tym że po 12 rozpoczął się Dzień Sportu w naszej szkole. Atrakcją był mecz nauczyciele vs. uczniowie. Grali w siatę. Dodatkowo rozgrywany był turniej w nogę. Mieliśmy grać, ale kolega, który miał bronić musiał iść do domu. Kilku innym znajomym też się nie chciało w szkole siedzieć, więc wyszło na to, że nie mamy teamu. Ostatecznie oglądliśmy grę innych. Na basenie też się coś odbywało, chociaż nie wiem co konkretnie. Ogólnie pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas z kolei w szkole nie zapomnieli. Rano było luźne gadanie na matematyce, a na każdej z sześciu następnych lekcji graliśmy w nogę. A na fizyce to nawet pizze przywieźli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My w szkole dzisiaj też nic nie robiliśmy. Zresztą... od tygodnia albo dwóch nic nie robimy ^^. Na Dzień Dziecka dostalem 50zł i cieszę się z tego niezmiernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak każdy inny.

Plastyka, omawianie romantyzmu.
Religia, omawianie "kto pójdzie do nieba, a kto nie".
Nawet na godzinie wychowaczej robiliśmy prace o patronie naszej szkoły.
No nareszcie WOS, klasówka się nie odbyła, bo jest Dzień Dzie... sorki, bo ksero nie działało...
Chemia, poprawa pracy klasowej (5+, najgorsza ocena, bo przed jeden błąd nie miałem 6 :P)
Język polski, jak zawsze hardkor z nauczycielką mającą zapewne jakieś znajomości w boksie, nie jednemu krew przez nią z nosa pociekła, ale, co dziwne, parę osób, które otrzymały w ostatnim tygodniu nauki 1, ich nie otrzymało, przyjemny gest, ale i tak mnie nie dotyczył :)

Rodzice? Hm, nic, jedynie młodszy brat kolejkę dostał, to się z nim bawię, bo po prostu mistrzowska zabawa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować