Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2006 o 20:32, dzialitto napisał:

> Witam .. Jestem nowy na tym forum..
> a więc do rzeczy :)
>
> Need for Speed : Carbon hmmm.. naprawde zapowiadało się ciekawie ale jeśli się dopiero
zagra..
> to grafika łamie ludzi ^^ ! .. ja niestety grałem w demo .. :( jeśli chodzi o tunnig
to jest
> naprawde do D**y moim zdaniem i mnie naprawde to nie przypadło do gustu .. bo takze według

> Most Wanted się tak zapowiadało i wogule ! i wszystkim się znudzilo ;p bo to za długie
było
> ja też tak sądze :D
>
> A jeśli chodzi o Goticha III to sie nie wyrazam bo nie wiem ^_^ ..ale gralem w inne czesci

> i zrobiły niezla fufrore :d
>
> Pozdro for Allll... :*

A ja mam zupełnie przeciwne zdanie , że Carbon ... jest Cudny w pełnej wersji jeśli podciagniesz
grafe na maxa... to czujesz sie jak w realu ...!! pzdr


no dobra rozumiem cię ale co z tuingiem jest d*py !! a i ja nie moge poczuc tego uczucia co ty bo mam przedewszystkim demo i słabego kompa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:33, nazgul47 napisał:

jakiego ty masz kompa że na maks. detalach Carbona możesz odpalić?


Dobrego... laptoa... nie chce sie chwalic ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:32, nazgul47 napisał:

ja tam gry RPG lubię, ale wiem też komuś moga się niepodobać. mógłbym prosić o jakieś uzasadnienie?

Do RPG też nic nie mam, a nawet bardzo je lubie np. KOTOR i inne, ale Gothic jakoś nie przypadł mi do gustu, przynajmniej jego poprzednie części, jak z częścią 3 jest to nie wiem, ale raczej nie będę próbował się dowiadywać, bo skoro poprzednie części mnie nie porwały to i zapewne ta by tego również nie zrobiła. No i jakbym chciał sobie pograć w 3 to miałbym spore braki w fabule, jeżeli jest to kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:35, dzialitto napisał:

> jakiego ty masz kompa że na maks. detalach Carbona możesz odpalić?

Dobrego... laptoa... nie chce sie chwalic ...:D



laptopa ? heh pochwal się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...] - M

No moze troche racji w tym masz bo tuning jest taki nawet... !!! ale Fabuła jest świetna... jak bedziesz miał pełną weresję to zobaczysz... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do kompów to najbardziej się bałem że mi nie Carbon pójdzie... zwłaszcza że oficjalne wymagania sprzętowe EA opublikowało w oststniej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:43, nazgul47 napisał:

pewnie nawet w NASA takich laptopów nie mają

narazie każda gierka chodzi na max detalach... ;] Ciekawe jakie bedą dalsze częsći NFS''a ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:46, nazgul47 napisał:

co do kompów to najbardziej się bałem że mi nie Carbon pójdzie... zwłaszcza że oficjalne wymagania
sprzętowe EA opublikowało w oststniej chwili...


Taka mała rada: może ograniczyłbyś liczbę postów jaką piszesz...

Wracając do tematu to dzisiaj już w NFS Carbon nie pogram bo gra zaczyna szaleć na moim kompie - wyłącza się sama/komp działa od rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:46, nazgul47 napisał:

co do kompów to najbardziej się bałem że mi nie Carbon pójdzie... zwłaszcza że oficjalne wymagania
sprzętowe EA opublikowało w oststniej chwili...

Ja mam wymagania na oryginalnym pudełku i pisze , że DYSK twardy - 4,7GB a przy instalacji pisze ze wymagane jest 5,2 GB wolnego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam wolne jeszcze ponad 100Gb wolnego miejsca na dysku więc to nie jest problem :D Za to inne wymagania są już dla mnie większym problemem. Wymaga 1.4Ghz - ja mam 1.5. 512ram - ja mam 512. Z kartą graficzną też mieszcze się akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:53, nazgul47 napisał:

ja mam wolne jeszcze ponad 100Gb wolnego miejsca na dysku więc to nie jest problem :D Za to
inne wymagania są już dla mnie większym problemem. Wymaga 1.4Ghz - ja mam 1.5. 512ram - ja
mam 512. Z kartą graficzną też mieszcze się akurat.

Musze Cię zmartwic ale na oryginalnym pudełku gry które posiadam pisze : Procesor 1,7GHz lub lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować