Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Wiecie nic nie sprawia takiej frajdy jak ucieczka śmieciarką przed policją :D (nitro w śmieciarce ROTFL)

@dronk <-- niema neonów :P tuningu tarcz również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:01, Dead-pl napisał:

Wiecie nic nie sprawia takiej frajdy jak ucieczka śmieciarką przed policją :D (nitro w śmieciarce
ROTFL)

@dronk <-- niema neonów :P tuningu tarcz również.

Skąd masz śmieciarke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 15:16, PANLISTWA napisał:

Muszę powiedzieć że zawiodłem się na tej części kiedy doszedłem do momentu gdy myślałem że
prawdziwa gra się dopiero zaczyna pokazały mi się napisy końcowe poza tym grafika jest gorsza
od Most Wanted.

Uważam że Need for Speed Most Wanted jest najbardziej dopracowany i ciekawszy.


Grafika jest taka sama niz w most wanted, oprocz modeli samochodow. Modeole sa bardzo dopracowane, szkoda ze otoczenie nie jest tak samo dopracowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:47, Warrior Within napisał:

Skąd masz śmieciarke?

Im chyba chodzi o Most wanted..tam w serii prób możesz sobie pojeździć śmieciarkami i furgonetkami. Mówię ci, najwieksze przeżycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 17:50, speedraid napisał:

> Skąd masz śmieciarke?
Im chyba chodzi o Most wanted..tam w serii prób możesz sobie pojeździć śmieciarkami i furgonetkami.
Mówię ci, najwieksze przeżycie :P


W Carbonie tez jest smieciara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:27, Lex napisał:

Taka prośba. Mógłby ktoś zamieścić REAL FOTO płyty NFS:C i instrukcji ???


prosze, sorry za jakość ale to z koma zdejęcie robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:31, Dead-pl napisał:

> Taka prośba. Mógłby ktoś zamieścić REAL FOTO płyty NFS:C i instrukcji ???

prosze, sorry za jakość ale to z koma zdejęcie robione


Wielkie dzięki. :) A czy miał ktoś jakieś problemy z instalacją ??? Pytam się, gdyż mój egzemplaż gry nie doszedł jeszcze do mnie (znaczy kurier był pod moim blokiem, ale dzwonił nie do tej klatki co trzeba :/),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:36, Szafa-pl napisał:

siema ziomy!!jescze osobiście nie grałem w najnowsż część....ale uważam ze najlepszą częścią
jest NFS Underground!!!!!

Racja, racja, Underground trzymał fajny klimat, miejmy nadzieje, że najnowsza część mnie nie zawiedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam Need for Speeda Carbon....;]
i mam do Was pytanie, jaką wybraliście klasę samochodów (tuningowane, muscle, egzotyczne?)
Pytam tak ze szczerej ciekawości...a może doradzicie mi którą klasę mam wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:54, kuko7 napisał:

Wreszcie mam Need for Speeda Carbon....;]
i mam do Was pytanie, jaką wybraliście klasę samochodów (tuningowane, muscle, egzotyczne?)
Pytam tak ze szczerej ciekawości...a może doradzicie mi którą klasę mam wybrać?


Ja kończe właśnie Muscle Cars bo kocham tego kopa na początku no i te samochody..., jeśli lubisz samochody "przyklejone" do drogi to Tuningowane bierz, a jeśli lubisz duże prędkości i audi/bmy i merce to dla ciebie jest exotic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki może za moje pytanko ale chciałem kupic sobie carbona ale na mojej karcie raczej nie pojdzie i chcialem sie dowiedziec czy nei wiecie czy wyjdzie patch ktory umozliwi granei w carbona na innych kartach jak to mialo miejsce np w herosach 5 ze po instalacji 1 patch mozna bylo grac juz na ge force mx i zintegrowanych intelach. Jezeli ktos wie cos na ten temat prosze o odpowiedz.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba fabula w tej grze a nie podoba mi sie ze jest to troche krotkie ba gram od niedawna i mam juz 49 % podoba i sie model jazdy i ze wrocil Skyilne (chociaz jeszcze nim nie jezdzilem) tuning taki sobie ale lepszy niz w MW nawet na moim kompie dziala dobrze z grafa otoczenia srednie samochgody wysokie 800x 600 grafa a mam Athlona 2500 xp+ 1.8 GHz GeForce 5200FX 512 ram powiedzcie mi jak sie jezdzi Nissanem Skyline a jeszcze jedno drifty wedlug mnie sa lepsze poniewaz nie zawsze wiadomo jak sie skonczy ten wyscig (przynajmniej u mnie tak jest )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb fabuły może i rzeczywiście trochę krótki, ale ciekawy. Trochę czasu za to zajmie odblokowanie wszystkich bajerów, zwłaszcza tych Online. Co do Skyline''a to nie wiem, ja Viperem jeżdze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować