Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

ja się nie martwię. 1.7 jest dla procesorów Intela. Mam relację kolesia, który testował gierkę na Prockach AMD i Intelach. na Intelach wymagała 1.7, na AMD 1.4. Ja mam AMD 2200+ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:59, nazgul47 napisał:

ja się nie martwię. 1.7 jest dla procesorów Intela. Mam relację kolesia, który testował gierkę
na Prockach AMD i Intelach. na Intelach wymagała 1.7, na AMD 1.4. Ja mam AMD 2200+ :D

aha to zwarac honor ...:D Seria GeForce MX nie jest obsługiwana jeśli chodzi o karte graf. więc mojemu kuzynowi nie pojdzie...:D :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście ma Radeona 2250, więc pójdzie. Przy okazji: na Allegro 2 tygodnie przed premiera koleś sprzedawał Carbona, pełną, po polsku za 189zł. Niby okazja, ale wystarczyło się wczytać, zę by zobaczyć że jest to sprzedaż w pre-orderze! Kilka osób się złapało na tę "promocję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:04, nazgul47 napisał:

Ja na szczęście ma Radeona 2250, więc pójdzie. Przy okazji: na Allegro 2 tygodnie przed premiera
koleś sprzedawał Carbona, pełną, po polsku za 189zł. Niby okazja, ale wystarczyło się wczytać,
zę by zobaczyć że jest to sprzedaż w pre-orderze! Kilka osób się złapało na tę "promocję".


mimo , że 2 tygodnie przed premierą ... niekupił bym za tą cenę ... wolał bym poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:10, nazgul47 napisał:

no jasne. przepłacić 50 zł i dostać wtedy kiedy inni mają taniej? a patrząc na MM przepłacasz
nawet 90zł!

no ja przepłaciłem 30zł...!!! ale to mamuśka płaciła...D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:13, nazgul47 napisał:

a ciekaw czy jak zamówiłeś Carbona na gram.pl (jak ja) to czy w środku będą wPLN czy nie?

nie zamawiałem... ;] kupiłem w empiku za 129,90 zł ... :] wspominałem to kilka razy juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:19, nazgul47 napisał:

ale skoro mam ci kupiła to batrdzo fajną mamę masz. pozdrów ją.


no prawie każdą gierkę mi kupuje...:D Pesa 6... :PP NFS Mos Wandet NFS Undergroun 2 NFS Underground itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:21, dzialitto napisał:

> ale skoro mam ci kupiła to batrdzo fajną mamę masz. pozdrów ją.

no prawie każdą gierkę mi kupuje...:D Pesa 6... :PP NFS Mos Wandet NFS Undergroun 2 NFS Underground
itp

niestety większość z nas sama dla siebie musi być mamą i kupować za swoje ciężko zarobione pieniążki a tak w ogóle to rozpoczynam właśnie instalację będę grał w full version nfs carbon czyż to nie piękne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:28, dzialitto napisał:

No ja raczej do pracy nie pójde w moim wieku ...!! :D

twój laptop spełnia wymagania sprzętowe i to napewno ponad jakąkolwiek normę ale czy ty spełniasz wymaganie minimalnego wieku ? czy aby ta gra nie będzie dla ciebie zbyt brutalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 07:49, NyGgA MiLy napisał:

> Tez juz mam. Gra sie fantastycznie ale gra jest za krotka. Po dwoch godzinach mam napisane

> ze to juz 50% gry :/ Zostaje multi :D


ILE??!!
Nie załamuj mnie..tylko 2 godziny?A ile wyścigów zostało Ci do końca?Nie wierzę,żeby była tak
krótka...


Dzis pogralem kolo godziny i mam 58% wiec juz lepiej. Wyscigi sa dluzsze. Ale 2/4 strefy mam zajete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Carbona zakupiłem wczoraj w MM Poznań, fajny padzik gratis, ale i tak z niego nie będę korzystać.
Co do samej gry, znacznie lepiej działa niż demko. Grafika ujdzie, źle nie jest. Opcje tunningu rozbudowane, fajnie że w osiągach można ustawiać samochód to własnych potrzeb np. opony na drift, max przyczepność czy pośrodku. Qmpel z drużyny nawet daje rade, chociaż podczas wyścigu o nim zapominam :) Ogólnie w porównaniu do dema gra prezentuje się znacznie lepiej. Ja gierkę zacząłem Camaro i tak zostanie do końca - Muscle Car Roxxx :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 10:20, k0rnas napisał:

Witam, Carbona zakupiłem wczoraj w MM Poznań, fajny padzik gratis, ale i tak z niego nie będę
korzystać.
Co do samej gry, znacznie lepiej działa niż demko. Grafika ujdzie, źle nie jest. Opcje tunningu
rozbudowane, fajnie że w osiągach można ustawiać samochód to własnych potrzeb np. opony na
drift, max przyczepność czy pośrodku. Qmpel z drużyny nawet daje rade, chociaż podczas wyścigu
o nim zapominam :) Ogólnie w porównaniu do dema gra prezentuje się znacznie lepiej. Ja gierkę
zacząłem Camaro i tak zostanie do końca - Muscle Car Roxxx :P

JA przeszedłem ... Gierke narazie Tuningowanymi ...:P
przy 82% / 83% wyświetla śie filmik po jednym z wyscigów iż wygrałeś ... itd .. jednym słowem przeszedłeś gre... lecz najlepiej jeszcze dokonczyc kariere do 100% i zabrać sie za egzotyczne kyb muscle ... w moim przypadku ... :] poniewaz zacząłem grać Tuningowanymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować