Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Umnie w MM jest fajna promocja NFS: Carbon. Kosztuje 99zł + ro tego Pad do grania porządny i to bardzo LogiTech. Patrzałęm sam pad kosztuje 59zł Czyli Carbona mam za 40zł :D.
Oj chyba sie skusze i sobie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:19, Carl92 napisał:

Umnie w MM jest fajna promocja NFS: Carbon. Kosztuje 99zł + ro tego Pad do grania porządny
i to bardzo LogiTech. Patrzałęm sam pad kosztuje 59zł Czyli Carbona mam za 40zł :D.
Oj chyba sie skusze i sobie kupie.


Szyubko to żeś tego nie odkrył... było juz tyle postów o tym ale looz...:D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:19, Carl92 napisał:

Umnie w MM jest fajna promocja NFS: Carbon. Kosztuje 99zł + ro tego Pad do grania porządny
i to bardzo LogiTech. Patrzałęm sam pad kosztuje 59zł Czyli Carbona mam za 40zł :D.
Oj chyba sie skusze i sobie kupie.


ooo fajnie ze to jest w kazdym MM w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:19, Carl92 napisał:

Umnie w MM jest fajna promocja NFS: Carbon. Kosztuje 99zł + ro tego Pad do grania porządny
i to bardzo LogiTech. Patrzałęm sam pad kosztuje 59zł Czyli Carbona mam za 40zł :D.
Oj chyba sie skusze i sobie kupie.

kupuj, kupuj mowie ci. nie czekaj jak ja tylko kupuj. ja czekalem i mam sama gre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktos to juz napisal ale wlasnie sie dowiedzialem ze EA pracuje juz nad pierwszym patchem do NFSC.
chodzi o CD-KEY w multiplayerze.wiecej nie znalazlem ( wiecej nie stalo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:19, Carl92 napisał:

Umnie w MM jest fajna promocja NFS: Carbon. Kosztuje 99zł + ro tego Pad do grania porządny
i to bardzo LogiTech. Patrzałęm sam pad kosztuje 59zł Czyli Carbona mam za 40zł :D.
Oj chyba sie skusze i sobie kupie.


Nie ma co.... Zależy jeszcze w jakim mieszkasz mieście. Ja byłem w gdańsku w sobotę około godziny 17 i niestety już dodatku nie było, więc musiałem kupić samą grę...a szkoda bo pani w informacji mówiła że 20 minut przede mną wydała ostatni dodatek...to się nazywa pech...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe,mam Carbona juz od..hmm..3 dni i jakoś sie nie pochwaliłem:)Ano dlatego,że nie miałem czasu,bo tata grał:D
Kupiłem w MM.Razem z tatą tak sie podniecaliśmy,że normalnie tata wziął pędem koszyk a ja wyrwałem szukać Carbona.Wziełem go,a tata uszczęśliwił mnie jeszcze bardziej i kupił Flatouta 2 i Hitmena Krwawa Forsa.Pomyslałem ''''jak tu dużo egzemplarzy,po co ja sie tak spieszyłem?''''O.K.Mielismy gry,a ja myślałem o padzie.Podsłuchałem rozmowę sprzedawcy,który mówił,że na Magazynie jest dużo padów do Carbona.No to uszczęśliwiony na MaXa poszedłem skasować grę i pójść do informacji po kochanego,zasłużonego padzika:)Na i tata kupił jeszcze nowe CDA i cali szczęśliwi szliśmy w strone samochodu.Nasza radość niestety nie trwała długo,bo przy wyjeździe natrafilismy na GIGANTYCZNY korek przy MM.Czekamy 1 godzinę,żeby wkońcu wyjechać z parkinku.Korzystając z okazji,sprawdziłem zawartość pudełka Carbona.Płyta z początku wydawała mi sie dziwnie pomalowana,ale po konsultacji z tata uznaliśmy,że to zabiek zamierzony.2 reklamy jak na EA przystało oraz instrukcja z kodem na odwrocie.Spoko.Po powrocie do domy,za bardzo nie wiedzieliśmy,którą gre zaczynamy.Ale wybór był oczywisty,Carbon:)Instaluje się...długo,ale jak sie skończyło,podniecenie sięgneło zenitu.No to jestem w głównym menu.Wszystko pięknie,piejemy z zachwytu.Ustawiamy optylmalną jakość obrazu żeby gra sie nie ścinała za bardzo.No to gramy.Gra sie znakomicie,grafika urzeka.Policja nie jest juz taka głupia jak w Most Wanted.Potrafia zastosować taki manewr,że ty jesteś pośrodku a oni cię otoczyli.I co teraz cwaniaku?Kary sa relatywnie niskie.No to jestem przy Kenjim.Pomyślałem ''''ŁAŁ,jaka on ma super furę'''' nie zwazajac na to,że dzwięk silnika przypomina suszarkę.Poszło mi z nim łatwo.Pomocnicy sa super.Ty naprawdę czujesz więź ze swoim kumplem.Super sprawa.Widziałem juz w akcji drafterów u taty.Super to wygląda,jak wyskakujesz z ich tunelu i pędzisz 300 km\h.Rozmazanie wyłączyłem,bo strasznie spowalniało i gorzej sie jeździło.Koniec o grze,czas na prezent-PAD!:)Z pozoru wyglada mizernie.Po pierwszym przypadowaniu doznałem szoku.Tak ładnie padującego do rędki pada jeszcze nie miałem(mam 3 :P)Super sie nim jeździ i ogólnie jest Boski.No i Logitech..respect.Apropo gra.Mam już 25% i jeżdżę Mazdą RX-8(Najlepsza jak narazie).Ale zauważyłem w taty(Ma 69%.Rządzi..:)).Po zdobyciu 1 terytowium w Silwerton bodajże,wygrywamy Skylina.Wtedy się przesiadam:)Uff,się napisałem,ale jak ważne to było wydarzenie w moim życiu:)Suuper gra,polecam:)
BTW...Mam rozwalony staw skokowy.Strasznie boli ale przynajmniej nie będę chodził do szkoły przez 5 dni i w tym czasie będę cieszył sie tymi wspaniałymi grami:)
Wątpie,ze któś przeczyta całosć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 19:00, NyGgA MiLy napisał:

Wątpie,ze któś przeczyta całosć:P

No ja przeczytałem całość i po krótkim namyśle doszedłem do wniosku, że twój tata jest zapalonym NFS maniakiem:P
Widać, że nawet rodzice czekali na Carbona, ciekawe co to będzie jak wyjdzie kolejny NFS, może będą czekać i dziadkowie.:D
Ja też będę miał Carbona, jestem tak szczęśliwy, że boję się że mogę zapomnieć o bożym świecie:D Byle do piątku.;] I cały weekend grania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczytałem całe:)
Ja bym nigdy tyle nie napisał co ty(kiedyś napisałem bardzo dużo i po kliknięciu "dodaj post" pokazało się, że nie można wyświetlić strony i już mi się nie chciało od nowa pisać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem! Podczas gry wywala mnie do pulpitu ale óźniej nie chcę się już w ogóle włączyć. I jedyne co pomaga to reinstall gry albo delete savów. PLS pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 20:04, Dead-pl napisał:

> A mi wogule nie chce wczytywac profilu. Poprostu wywala mnie to pulpitu i czesc. Normalnie

> plakac sie chce;-(((

A orginał masz ? :> Jak nie to nienażekaj ;p


Pewnie, że oryginał mądralo. Ni jestem taki głupi, żeby prosic o pomoc w sprawie piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie wywala do windowsa.. :/

ps mam pytanie
1.jak zmienic w karierze samochód ?
2.podczas kariery chyba jak dorbze pamietam wygrałem jakiś samochód czy coś gdzie on jest ?
3.hmm nie wiem gdzi eto było ale zrobiłem 3 drifty w jakieś tam opcjii w carboie i wygrałem chyba 3 samochody gdzie one są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:25, Chester001 napisał:

mi tez sie wywala do windowsa.. :/

ps mam pytanie
1.jak zmienic w karierze samochód ?
2.podczas kariery chyba jak dorbze pamietam wygrałem jakiś samochód czy coś gdzie on jest ?
3.hmm nie wiem gdzi eto było ale zrobiłem 3 drifty w jakieś tam opcjii w carboie i wygrałem
chyba 3 samochody gdzie one są??



1. bierzesz mape i tam salon z autami i sie przenoisz tam kupujesz wszystkie odblokowane auta
2. to samo co w 1
3. to samo co w 1

KIedy odlobukejsz jakies auto to bedzie ono do kupienia w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować