Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2006 o 19:12, Hewios napisał:

> podaj mi stronke bo ja zapomnialem ze mialem Format i nie mam zadnych sterownikow(ale
gafa):D
http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894 tu masz do radkow
http://www.nvidia.com/page/home.html tu zas do geforcow

ThX a do Directa ??(czy tam jak to sie pisze Direx czy co :D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 18:50, Night Elf napisał:

Ale mam problem... niech ktos mi powie jak Driftowac... naczy ogolna zasade znam itp, ale nie
moge wygrac tych wyscigow co polegaja głownie na drifcie, choc mam juz praktycznie 2 dzielnice.


W kanionie driftuje się inaczej niż na torze.
W kanionie ---> rozpędzaj się do jak największych prędkości. Gdy zbliżasz się do zakrętu np. w prawo, wchodź w niego od zewnątrz trzymając gaz i strzałkę w odpowiednią stronę (w tym przypadku w prawo), ale radzę Ci żebyś co kilka sekund ją puszczał i naciskał znowu, wtedy ślizg będzie dłuższy i otrzymasz więcej punktów. Nie zmieniaj pozycji samochodu podczas ślizgu bo możesz wypaść z zakrętu lub obić się o "ścianę". Jeśli masz dwa zakręty na raz to utrzymaj ślizg jak najdłużej nie obijając się. Im dłuższy drift tym lepiej :P :P :P

Na torze ---> w tym przypadku trzeba robić tak samo jak przy drifcie w kanionie. Jak największa prędkość, a w zakręt możesz wchodzić zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz (strefy premiowane). Ta sama zasada ---> im dłuższy drift tym lepiej. Tylko na torze jest o wiele łatwiej. Im więcej razy zmienisz pozycję samochodu z prawej na lewą lub z lewej na prawą tym więcej otrzymasz mnożników. Tutaj także musisz robić to samo co chwila z tą szczałką bo inaczej uderzysz o bandę.

Dnia 29.11.2006 o 18:50, Night Elf napisał:

Jaki samochod sobie przygotowac, jakie ustawienia, czyli dac opony na max pod drift, czy na
srednio itp. itd.

Ja w samochodach miałem ustawione opony na równo. Jeśli będziesz miał na max to nie zdołasz go wyprowadzić z poślizgu, a jeśli będą na minimum to przeciwnie ---> nie będziesz mógł wpaść w poślizg.
PS: Ja nie umię tłumaczyć ludziom jak mają grać w jakąś grę. Mam nadzieję, że jakoś Ci się uda nauczyć dzięki mojej skromnej lekcji :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 20:31, Night Elf napisał:

Ale uzywacie np. hamulcow, czy cos?

Ja przez całą grę nie używałem ręcznego. Samochód sam wpadał w poślizg pod naciskiem prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 06:17, Dead-pl napisał:

carbon jest 11

yyy nie rozumiem tego posta....że niby w carbonie jest 11 furek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 07:23, skubsa napisał:

> carbon jest 11
yyy nie rozumiem tego posta....że niby w carbonie jest 11 furek ???


Ee..oups...zaspany lekko byłem ;) chodziło mi że Carbon jest 11 częścią NFS''a ... a co do ilości wozów...to zalezy czy mowa o wersji normalnmej czy kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć co jest drogie, a co tanie. Zalezy ile ma się kasy. Dla mnie samochody muscel są o wiele gorsze od dwóch pozostałych klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:11, zapodaj napisał:

Mam pytanię jakie jest najlepsze auto z klasy muscule , bo jeżdżę narazię tym samochodem co
miał go boss ?

jesli cie chodzi o predkosc maxymalna itd. to wlasnie Dodge Challenger Concept od bossa ( czyli Angie )
na drugim miejscu jest Viper i Corvette jak popatrzysz na osiagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:14, Mr.Boom napisał:

> Mam pytanię jakie jest najlepsze auto z klasy muscule , bo jeżdżę narazię tym samochodem
co
> miał go boss ?
jesli cie chodzi o predkosc maxymalna itd. to wlasnie Dodge Challenger Concept od bossa ( czyli
Angie )
na drugim miejscu jest Viper i Corvette jak popatrzysz na osiagi

Czyli ty uważasz że najlepszy jest D.C.C ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ey na poczatku gry wybralem klase muscle i czy jak kupie auto z klasy egzotycznych to jakos gorzej mi sie bedzie jezdzilo czy to zalezy tylko od moich umiejetnosci??..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować