Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Ej a ja mam takie , jaką częsc NFS uważacie za najlepszą bo ja undegrounda 2 , bo jest tam więcej gadżetów , jak neony , i głośniki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 09:46, zapodaj napisał:

Ej a ja mam takie , jaką częsc NFS uważacie za najlepszą bo ja undegrounda 2 , bo jest tam
więcej gadżetów , jak neony , i głośniki itp.

Fajnie, ale to jest temat o Carbonie a nie o najlepszym nfsie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 09:46, zapodaj napisał:

Ej a ja mam takie , jaką częsc NFS uważacie za najlepszą bo ja undegrounda 2 , bo jest tam
więcej gadżetów , jak neony , i głośniki itp.


Underground ... nie mowie o 2 bo to dla mnie jest najgorsza z czesci: fabula banalniejsza od tej z MW, czy Carbona po jakiś 4 h gry zaczelo mnie to nudzic ... tak nudzic ze gralem na sile ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie: Co trzeba zrobić zeby grać po sieci w Carbona, bo wszystko co w singlu sie dało zrobiłem. Tylko nie mówcie że zarejestrować się na srtonie ea, bo jestem zarejestrowany. Jak chcę zagrać to mi mówi, że powinienem spróbować ponownie za jakiś czas. Z góry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 22:48, zapodaj napisał:

A kiedy można odblokowac tego schlelby mustanga , bo chcę miec kolekcię ?

w karierze nie da go sie chyba odblokowac. przynajmniej nie u mnie bo ja mam juz 100%

o jest zaliczany do aut niestandardowych i chyba go mozna uzywac tylko w quick race''ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi to, że trzeba się ścigać z kierowcami z przeciwnych ekip, a żeby móc się ścigać należy jeździć po mieście w trybie jazdy dowolnej w karierze i czekać, aż pojawi się rywal z przeciwnego teamu, a gdy już się pojawi nacisnąć ENTER i wybrać punkt do którego będziemy się ścigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 12:36, Mr.Boom napisał:

> A kiedy można odblokowac tego schlelby mustanga , bo chcę miec kolekcię ?
w karierze nie da go sie chyba odblokowac. przynajmniej nie u mnie bo ja mam juz 100%

o jest zaliczany do aut niestandardowych i chyba go mozna uzywac tylko w quick race''ach

Nie , nie ma tam neonów albo coś podobnego , nawet po ukończonej karierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pytałem się co zrobić aby odblokować Ford Shelby GT500 (2007r)
Ale odblokowął mi się shelby 500 chyba z 67 roku.
Więc co trzeba zrobić aby odblokować te pierwsze auto które podałem (2007r)
I czy wogóle jest do odblokowania w karierze, czy w innych wyścigach i jakich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się trochę na tej odsłonie NFS... napaliłem się jak na każdą i niestety roczarowałem się 2 rok z rzędu. MW było dla mnie tak nużące, że nawet nie skończyłem, a Carbon tak szybko się skńczył, że się nawet nie połapałem o co kaman. Są oczywiście innowacje, ale imho za słabo wykorzystane. No i za mało trybów wyścigów. Może Carbon 2, czy jak tam się będzie w przyszłym roku nazywało spełni moje nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:31, zardzel napisał:

Może Carbon 2, czy jak tam się będzie w przyszłym
roku nazywało spełni moje nadzieje.

Wydaje mi się, że już nie Carbon 2. Chyba to będzie jednak nowa nazwa. Powiem szczerze, że też się trochę zawiodłem krótkością Carbona. Mimo to dosyć mi się podobała, jednak nie tak jak MW. MW podobał mi się bardzo, chociaż fakt że był za długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2006 o 22:08, knopfler napisał:

Wydaje mi się, że już nie Carbon 2. Chyba to będzie jednak nowa nazwa. Powiem szczerze, że
też się trochę zawiodłem krótkością Carbona. Mimo to dosyć mi się podobała, jednak nie tak
jak MW. MW podobał mi się bardzo, chociaż fakt że był za długi.


za długi i momentami przekręcony pod względem trudości... a mnie po pewnym czasie zaczynają frustrować gry które są tak zrobione żeby maxymalnie długo męczyć się w danym momencie... takie szcztuczne przedłużanie gry... nie koniecznie w MW, ale są takie gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie Carbon może i wciągnął na początku, ale im dalej tym gorzej było....
W zasadzie dodali troche bajerów, no i graficzka niczego sobie.......ale.. jakoś mnie zmęczył i nie skończyłem.
Nawet nie wiem kiedy wróce do niego, bo w mw to uwielbiam grać pewnie przez to że moge sie na pałach wyzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 10:33, IzKaDeXteR napisał:

Czy Need for Speed Carbon - Edycja Kolekcjonerska będzie jeszcze na gram.pl?
Ile było egzemplarzy? i gdzięto można/ można będzie jeszcze kupić?

Dzięki za inf.

Jest na allegro, tyle ze za 200 zl. Wiec jesli cie to interesuje to mozesz tam zakupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to aż tak trudno sprawdzić czy w sklepie gram.pl sprzedają jeszcze tą grę?!
Nie jestem pewien, ale chyba już EK nie można będzie kupić...Zapasy się wyczerpały...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie , mianowicie , czy w Need for speed '' e : carbonie , są takie auta jak : maclaren , lambordzini murcielgo,
gallardo , albo ferrari ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest Mercedes McLaren, Lamborgini Murcielago, Gallardo, ale nie ma Ferrari...;] Aha, nazwy mogą się trochę różnić...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 10:54, kuko7 napisał:

Jest Mercedes McLaren, Lamborgini Murcielago, Gallardo, ale nie ma Ferrari...;] Aha, nazwy
mogą się trochę różnić...;D

A czy te auta można odblokowac w karierze , bo mam zamiar nimi zagrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 10:59, zapodaj napisał:

A czy te auta można odblokowac w karierze , bo mam zamiar nimi zagrac ?


Tak, można je odblokować, są w klasie "exotic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować