Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2006 o 08:45, AN0WN1M napisał:

BTW filmik z ich strony bardzo przypomina scenka z fimu F&F:Tokyo Drift... czyżby zbieg okoliczności?


Myślę, że nie ma co liczyć na zbiegi okoliczności.
Gra musi nadążać tematycznie za tym co się dzieje na świecie, co jest modne, no i słuchać głosów graczy.
W jednym z newsów czytałem o nowym trybie gry: "Canyon Racing to nic innego jak odpowiedź na powstający w USA, wielki w Europie i królujący w Japonii Touge Racing".
Do tego oczywiście powrót driftu, którego wielu osobom brakowało w ostatniej części.
Koniec roku może być ciekawy dla nas.
Pomimo tego, że zawsze będzie jakieś ALE, ja z optymizmem patrzę w przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 08:45, AN0WN1M napisał:

Witam,
Ja osobiscie mam taką słodką nadzieje że nad ta cześcią NFS''a popracują troche dłużej, bo
MW mnie strasznie rozczarowalo. W porównaniu z U2 była to straszna porażka (przynajmniej w
moich oczach). Więc panowie z EA powinni sie postarać jeśli chcą żebym znów im ufał. Martwi
mnie jedynie to, iz gdzieś już widziałem zapowiedź "Listopad 2007" - czyli już niedlugo. Jesli
mialbym im doradzać to niech wypuszczą demo pare miesiecy przed premiera <np dwa miesiace>,
potem lookną na reakcje graczy i poprawią to co im sie nie podoba. Szkoda tylko, że znając
życie pewnie tak nie będzie :/
BTW filmik z ich strony bardzo przypomina scenka z fimu F&F:Tokyo Drift... czyżby zbieg okoliczności?

Listopad 2007? Niedługo? Chyba chciałeś napisać ''''Listopad 2006''''. Wskaż stronę z tym newsem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 18:00, speedraid napisał:

> Witam,
> Ja osobiscie mam taką słodką nadzieje że nad ta cześcią NFS''a popracują troche dłużej,
bo
> MW mnie strasznie rozczarowalo. W porównaniu z U2 była to straszna porażka (przynajmniej
w
> moich oczach). Więc panowie z EA powinni sie postarać jeśli chcą żebym znów im ufał. Martwi

> mnie jedynie to, iz gdzieś już widziałem zapowiedź "Listopad 2007" - czyli już
niedlugo. Jesli
> mialbym im doradzać to niech wypuszczą demo pare miesiecy przed premiera <np dwa miesiace>,

> potem lookną na reakcje graczy i poprawią to co im sie nie podoba. Szkoda tylko, że znając

> życie pewnie tak nie będzie :/
> BTW filmik z ich strony bardzo przypomina scenka z fimu F&F:Tokyo Drift... czyżby zbieg
okoliczności?
Listopad 2007? Niedługo? Chyba chciałeś napisać ''''Listopad 2006''''. Wskaż stronę z tym newsem!



W CD-Action pisali o listopadzie tego roku (parę postów wcześniej już to pisałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 20:53, T4KEDA napisał:

> > Witam,
> > Ja osobiscie mam taką słodką nadzieje że nad ta cześcią NFS''a popracują troche dłużej,

> bo
> > MW mnie strasznie rozczarowalo. W porównaniu z U2 była to straszna porażka (przynajmniej

> w
> > moich oczach). Więc panowie z EA powinni sie postarać jeśli chcą żebym znów im ufał.
Martwi
>
> > mnie jedynie to, iz gdzieś już widziałem zapowiedź "Listopad 2007" - czyli
już
> niedlugo. Jesli
> > mialbym im doradzać to niech wypuszczą demo pare miesiecy przed premiera <np dwa
miesiace>,
>
> > potem lookną na reakcje graczy i poprawią to co im sie nie podoba. Szkoda tylko,
że znając
>
> > życie pewnie tak nie będzie :/
> > BTW filmik z ich strony bardzo przypomina scenka z fimu F&F:Tokyo Drift... czyżby
zbieg
> okoliczności?
> Listopad 2007? Niedługo? Chyba chciałeś napisać ''''Listopad 2006''''. Wskaż stronę z
tym newsem!
>


W CD-Action pisali o listopadzie tego roku (parę postów wcześniej już to pisałem)

No to właśnie to napisałem! Poprawiłem ANOWN1M, bo napisał Listopad 2007. A jak mi się wydaje to mamy 2006!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Podaje nieoficjalną datę premiery i inne newsy!

1 lub 30 Listopada 2006 roku (w wydaniu kolekcjonerskim) wyjdzie na PC!
Będzie miała maksimum 100 fur (w tym także te z MW).

A z resztą wejdźcie na stronę: http://www.nfscg.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jest wogule dużo premier gier. Most wanted wyszło niedawno a tu dają Carbona. Tak ja COD 2 wyszło niedawno chcą na rynek już COD 3. Ludzie nie mają tyle kasy żeby kupować tyle gier pod rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za drugie posta ale teraz mi sie przypomniało. Kto wie jakie będzie miał wymagania. Chyba większe od MW.

A Skroro pisze ze to NFS: Carbon - a Carbon to znaczy ze chodzi o samocgody z Carbonem czyli te szare maski samochodowe itp. Przeciesz w dawnych częsciach był Carbon jako częśc tuningownicza. Czyli tu jest coszwiązane z Carbonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 18:00, speedraid napisał:

Listopad 2007? Niedługo? Chyba chciałeś napisać ''''Listopad 2006''''. Wskaż stronę z tym newsem!


Sorry...lata mi sie pomyliły. MIałem oczywiście na myśli 2006 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 19:43, AN0WN1M napisał:

> Listopad 2007? Niedługo? Chyba chciałeś napisać ''''Listopad 2006''''. Wskaż stronę z
tym newsem!
>

Sorry...lata mi sie pomyliły. MIałem oczywiście na myśli 2006 :D

Oczywiście nie ma za co przepraszać. Ja tylko staram się aby nie zmylić foumowiczów! Chciałbym jeszcze dodać, że czytałem , ze data premiery może odbyć się 6 września(tylko na jaką platformę?)! Polecam także poszukać filmiku przedstawiającego bete gry! Niestety nie mogę podać strony, bo nie jest zgodna z regulaminem gram.pl. Powiem wam tylko, że menu jest dużo ładniejsze o MW, ale znacznie mniej efektowne(jakoś sztucznie)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 17:48, Wojtas94 napisał:

Ojeju :) już się nie moge doczekać premierki :) Mam prawie uzbieraną kase

Masz już uzbieraną kasę ? A skąd wiesz ile będzie NFS: Carbon kosztował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(tylko na jaką platformę?)!

Jak to na jaką ? To EA. Gra wyjdzie na wszystko co tylko istnieje, nie zdziwię się jeżeli bedzie nawet na telefonach komórkowych.

Abstrachując, widziałem gameplay wersji na DS`a i wygląda wreszcie wygląda to na dobry racer i dobrą grę EA na tą konsolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 23:22, Blade2 napisał:

> Ojeju :) już się nie moge doczekać premierki :) Mam prawie uzbieraną kase
Masz już uzbieraną kasę ? A skąd wiesz ile będzie NFS: Carbon kosztował ?


Były plotki o przyszłej cenie (200-250zł- w zależności od konsoli) jednak patrząc na poprzednie wersje najprawdopodobniej wresja na PC będzie kosztowała około 139zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 12:45, Blade2 napisał:

Mam jedno podstawowe pytanie: Czy wie ktoś jakie będą albo są wymagania do tego NFS ????


Z tego co przeglądałem strone EA i forum, nie są jeszcze wiadome ale prawdopodobnie będą podobne do MW, chociaż bardzo mozliwe, że będzie bardziej RAMożerna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować