Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 19:59, Pediator napisał:

Mi chodzi o IMHO Tibia


A gdzie usłyszałeś tą nazwę? Na forum? Na pewno gdzieś ze źródła pisanego. A dlatego tak sądzę gdyż:
IMHO jest skrótem on angielskiego "In My Humble Opinion" co znaczy po polsku "moim skromnym zdaniem".
Z tym "IMHO Tibia" to chyba coś ci się pomyliło, gdyż ktoś gdzieś źle napisał lub ty źle odczytałeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Predator ty poprostu źle odczytałeś mojego posta. Pisząc "IMHO Tibia..." miałem na myśli (tak jak już to powyżej kolega wyjaśnił) "Moim skromnym zdaniem Tibia ..." Nie dziwie ci sie że źle odczytałeś posta bo teraz jest pełno nowych skrótów a niektóre są bardzo podobne do siebie wieć kazdy ma prawo niewiedzieć co dany skrót oznacza lub sie pomylić ;) Np. kiedyś w tibi ktoś do mnie napisał "ty" a ja niewiedząc o co mu chodziło wyszedłem na nioobka xD i sie go pytałem (oczywiście po polsku bo przeciez napisał do mnie "ty") na privie o co mu chodziło. Ale po kilku minutach ciszy z jego strony wpadłem na rozwinięcie tego skrótu xDDDDDD Więc jak sam widzisz "X-Jestem przydki. Y-Jestem gruba. Z-Nobody is perfect. Nobody-Ty man xDDD" (chyba zrozumieliście joke? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu.Tego posta pisze gdy właśnie ubiły mnie jakieś nooby.Wbijam na swego 18 druida i ide na fibule.W tunelu jakis 15 drut za mna idzie i na mnie PK.Zaczyna walic z sd itd. A tu nagle wyskakuje jakis 54 EK o cholera.No i co padłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 08:09, cybekziom napisał:

Jezu.Tego posta pisze gdy właśnie ubiły mnie jakieś nooby.Wbijam na swego 18 druida i ide na
fibule.W tunelu jakis 15 drut za mna idzie i na mnie PK.Zaczyna walic z sd itd. A tu nagle
wyskakuje jakis 54 EK o cholera.No i co padłem...


No i zdarza się. Nic dziwnego. Takie rzeczy dzieją się codziennie, nie ma co rozpaczać. Jak jesteś w jakiejś silnej gildii to sprobuj się odegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:06, K3ine napisał:

"X-Jestem przydki. Y-Jestem gruba. Z-Nobody is perfect. Nobody-Ty man xDDD" (chyba
zrozumieliście joke? ;) )


Lol (Laugh over Loudy jakby ktoś nie wiedział :)). A co do skrótów to miałem też śmieszną sytuację:
Rozmawiam z polakiem, powiedział coś śmiesznego. Odpowiedziałem mu LMAO (Laughing My Ass Off).
Na to on do mnie:
- Czy ja pluję na ludzi? A może na nich sram?
Nie łapałem o co mu chodzi. A on kontunuował:
- Więc ku*wa nie nazywaj mnie lamą bo nią nie jestem!
Polewka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2006 o 14:13, The Lurker napisał:

Lol (Laugh over Loudy jakby ktoś nie wiedział :)).


A nie lots of laugh? :P Ale nvm (nevermind jakby ktoś nie widział :)

Dnia 07.12.2006 o 14:13, The Lurker napisał:

A co do skrótów to miałem też śmieszną sytuację: (...)


Możnaby opublikować jakiś słownik skrótów. Na pewno cieszyłby się powodzeniem z tego co czytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:17, Luke Shadow napisał:

> Lol (Laugh over Loudy jakby ktoś nie wiedział :)).

A nie lots of laugh? :P Ale nvm (nevermind jakby ktoś nie widział :)

Ups, byka strzeliłem, ale nie chciałem napisać tak, jak ty to napisałeś. Chodziło mi o Laughing Out Loud :D

A co do słownika to takie pomniejsze można znaleźć w necie (z czystego lenistwa nie podam ci linka ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:20, The Lurker napisał:

> > Lol (Laugh over Loudy jakby ktoś nie wiedział :)).
>
> A nie lots of laugh? :P Ale nvm (nevermind jakby ktoś nie widział :)
Ups, byka strzeliłem, ale nie chciałem napisać tak, jak ty to napisałeś. Chodziło mi o Laughing
Out Loud
:D

A co do słownika to takie pomniejsze można znaleźć w necie (z czystego lenistwa nie podam ci
linka ;P)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde ;/ Sry za poprzedniego posta ale "sie mi jakoś" klikneło ;/ Modów prosze o kasacje poprzedniego posta xDDDD A teraz to co chciałem napisać na początku xDDDDDDD
No w necie są takie słowniki ale nie kompletne i mają ogromne braki ;/ Więc jak by sie ktos nudził to mógłby zrobić jeden ale taki komplety z dużą większością rozwinięć skrótów bo wątpie żeby zebrał wszystie bo co chwila wychodzi jakiś nowy skrót :P Więc życze takiej osobie GL & HF (Good Luck And Have Fun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 14:13, The Lurker napisał:

Lol (Laugh over Loudy jakby ktoś nie wiedział :)). A co do skrótów to miałem też śmieszną sytuację:
Rozmawiam z polakiem, powiedział coś śmiesznego. Odpowiedziałem mu LMAO (Laughing My Ass Off).
Na to on do mnie:
- Czy ja pluję na ludzi? A może na nich sram?
Nie łapałem o co mu chodzi. A on kontunuował:
- Więc ku*wa nie nazywaj mnie lamą bo nią nie jestem!
Polewka xD


Sam kiedyś nie wiedziałem co to znaczy i też uznawałem to za literówkę w "lamo" :) .

Ech, Tibia dziwną jest. Potrzebowałbym jakiegoś pr0 w tej materii, hym, hym. Szczegóły poznacie najpewniej jeszcze dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:53, Luke Shadow napisał:

12.12.2006r.
Długo oczekiwany (chyba:P) update.

Heh, a cjciałem jeszcze się wyszaleć na test servie .... No cóż, po update zobaczy się jakie są nowinki, ale pewnie i tak mi to chęci do gry nie wróci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj. Przerwa techniczna na poprawienie łączy jest. Nie wiem kiedy to poprawią, ale nie ma powodu do paniki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda! Chciałem przyszpanić moim rookslayerem przed noobami i poszedłem do banku z 3k w platynkach i złocie :) Patrzę a tam danteńskie sceny, chat zapełnił mi się od góry do dołu "hi" nikt nie mógł nic zrobić, bo odrazu go wyciągali z tamtąd :D Poprostu masakra, ze 30 osób tam stało.
Heh, przyszpanię kiedy indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 19:42, turpis napisał:

TIBIA SIADLA!!!!!!!ludzie co sie dzieje???
nierozumiem dlaczego ni laczy z serwerem tak czesto!!

To jest Tibia! To jest CipSoft! Jeszcze sie nie przyzwyczaiłeś? za pare dni będzie kolejny update :P bo beda poprawiac błędy ... ehhh szkoda słów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie dzisiaj sorca i już mam 10lvl. :) Przez ten czas dwie osoby chciały mnie zabić. Jedna uciekła, druga zginęła, a ja mam czyste konto. :D Nie ma to jak old good friends...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować